Şimdi Ara

E3 2017|ANA KONU|ÖNEMLİ DUYURULARIN TRAİLERLERİ İLK SAYFAYA EKLENDİ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
17
Favori
133.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony last of us 2,gow,spıder man,detroit become human,sucker punch yeni ip si ve gameplayı hepsinden gameplay yayınlanacaktır.Sonda xbox hala 4k nın peşinden koşsun diyeceğiz.Özellikle last of us da çok iyi bir gameplay gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne 2 +yeni sucker punch ip + 2 yeni exclusive + the last of us part 2 gameplay, god of war gameplay ve çıkış tarihi, spider man gameplay ve çıkış tarihi, daysgone gameplay ve çıkış tarihi + detroit çıkış tarihi+ Vr oyunlar = SONY E3 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 7 Nisan 2017; 15:17:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • of of of şu oyunları duydukça çoşuyor insan ya e3 gelsede çerezimizi kolamızı alıp izlesek az kaldı az 2 aycık. Heybetini gizli tut Sony yiğidim exclusive oyunların xboxcuları korkutuyor
  • Düşünüyorum düşünüyorum ama xbox için playstation'u gölgede bırakacak nasıl bir yol izleyebilir diye aklıma pek yankı uyandıracak şeyler gelmiyor.
    En fazla RDR 2, Middle-earth Shadow of War vs gibi multiplatform oyunlar 4K oynatan gameplaylar gösterilir ama büyük ihtimal pro'da da 4K olacak bu oyunlar. Bir de eldeki Geow, Halo, Forza oyunlarından 4K gameplay gösterilir ama ex beklemiyorum belki Alen Wake 2 gelebilir ex olarak ama o da süreli ex olur.
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Alan Wake 2, State of Decay 2, RDR 2 başka alternatif yok gibi zaten konsoldan çıktı pc ye döndü exc oyun diye bir şey kalmadı xbox da kendi kafasına vurdu kimse yüzüne bakmaz artık. Forza, Halo ve diğer oyunlarını saymıyorum artık iyiyce cıvıttılar. Sony cephesine bakarsak şuan çok ön planda gidiyor E3'de Xbox ne yaparsa yapsın Sony boş durmucak bu müthiş exc oyunları tanıtılınca ve tarihler bir bir verilince xbox'u kimse tercih etmicek. 4K oynamak için PC toplatırsın xbox'un oyunları nasıl olsa çıkıyor pc platformuna. PC'nin yanına PS4 tercih edilmeli xbox almak boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Düşünüyorum düşünüyorum ama xbox için playstation'u gölgede bırakacak nasıl bir yol izleyebilir diye aklıma pek yankı uyandıracak şeyler gelmiyor.
    En fazla RDR 2, Middle-earth Shadow of War vs gibi multiplatform oyunlar 4K oynatan gameplaylar gösterilir ama büyük ihtimal pro'da da 4K olacak bu oyunlar. Bir de eldeki Geow, Halo, Forza oyunlarından 4K gameplay gösterilir ama ex beklemiyorum belki Alen Wake 2 gelebilir ex olarak ama o da süreli ex olur.

Belki duyurulmayı bekleyen 3-4 tane yeni IP vardır. Sadece E3'ü bekliyor olabilirler. Zaten böyle bir hamle gelmezse Sony excleri karşısında şansları yok.

• Geçen sene tanıtılan oyunların belki gameplay'lerini izleyebilme şansımız olur onun haricinde bilmediğimiz sürpriz bir şey tanıtacaklarını düşünmüyorum. Adamlar şovunu geçen sene yaptı zaten :) Sony 1-2 şirket ile daha anlaşsa güzel olabilir daha fazla exclusive çıkarmak için.
    Detroit
    Spider-Man
    The Last of Us Part II
    God of War
    Death Stranding
    Days Gone

bunlar haricinde aklıma gelen oyun yok geleceği kesinleşen. Ben olsam The Last of Us Part II 'yi E3'e saklardım acele ettiler erkenden göstererek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: catho

Geçen sene tanıtılan oyunların belki gameplay'lerini izleyebilme şansımız olur onun haricinde bilmediğimiz sürpriz bir şey tanıtacaklarını düşünmüyorum. Adamlar şovunu geçen sene yaptı zaten :) Sony 1-2 şirket ile daha anlaşsa güzel olabilir daha fazla exclusive çıkarmak için.
    Detroit
    Spider-Man
    The Last of Us Part II
    God of War
    Death Stranding
    Days Gone

bunlar haricinde aklıma gelen oyun yok geleceği kesinleşen. Ben olsam The Last of Us Part II 'yi E3'e saklardım acele ettiler erkenden göstererek :)

bence yanılıyorsunuz.Sony elimizde geliştirilmekte olan birçok yeni projemiz var dedi.O yüzden Last of us Part II yi rahatça duyurdu.Bunu zaten Yoshida da dile getirdi,araştırabilirsiniz.

Sizin dediğiniz gibi genellikle geçen sene tanıtılan oyunlardan oynanış ve çıkış tarihleri verilecektir ilk baş.
    Sony sizin saydığınız tüm oyunlardan görüntüler bile gösterse konferansın galibi olacak zaten.

2-3 tane yeni oyun tanıtacaklardır.Tanıtmasalar bile birşey kaybetmeyecekler.Tahminim;
    -Yeni İnfamous
    -Until Dawn
    -Bloodborne II
    Bloodborne tek duyurulsa bile yeter.

• Bir ara Until Dawn ikinci oyunu yapacaklardı fakat sonradan yapmıyoruz farklı şeyler yapıcaz gibi bir konuşma geçmişti sanırsam acaba E3'de Supermassive Games yeni oyununu tanıtır mı? yine böyle korku türünde olursa yemede yanında yat..
  • Konferans hangi gün olacak? Tüm firmalar yine aynı gün yapar herhalde. Ps'in oyun listesi bu sene gerçekten çok iyi. Xbox oyun konsolu çıkarıp, oyun göstermezse yarattığı hype dezavantaja dönüşebilir.
  • 13.06.2017

• Yeni bir Sly Cooper oyunu duyurulsun istiyorum ve Sucker Punch yapsın istiyorum tabii ki.
  • Resistance 4, Bloodborne 2, Until Dawn'ın yapımcılarından yeni korku tarzı yeni İP gelebilir belki süpriz yapıp ikinci oyunu bile yapmışlardır belli olmaz. God Of War, Days Gone, Detroit Become Human E3'de bunlar tanıtılır diye düşünüyorum ben. Spiderman da kararsızım ne olur bilinmez Sony bakalım nasıl bir gidişat yapıcak merakla bekliyoruz.

O kadar çok exc oyun gelicek ki hangisini bekleyeceğimizi şaşırdık resmen hepsi birbirinden kaliteli oyunlar.

Quantic Dream'ın oyunu Detroit Become Human kesinlikle çok sağlam bir hikayesi olucaktır şüphem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 18 Nisan 2017; 13:13:8 >
  • Until Dawn 2'yi bekliyorum lütfen gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony konferansı lysi teğet geçiyor. Birde aynı güne denk gelseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

The last of us part ii ve Gow 4 için canlı bir gameplay bekliyorum. Ardından o gameplayi youtube kanalından 4k açıp sigara yakıp izlemenin hazzı paha biçilemez. Yine sabahlıyacağız belli oldu. Geçen e3 'de işten izin almıştım

Kardeş bana senin gibi adam lazım bu sene bi kanal falan açsakda ortak grupça izlesek yorumlaşarak böyle heyecanlar paylaştıkça büyüyor
  • GOD OF WAR, SPIDERMAN, DETROIT HUMAN, LAST OF US,

yaşımız 60 olsada hala oyun oynicaz galiba
  • Mafia IV yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni çıktı üçüncü oyun hocam 3 sene sonra anca çıkar PS5 nesilinde çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Mafia IV yok mu

Son rezillikten sonra hemen çıkaramazlar artık onu ki 3 gibi olucaksa hiç bi zaman çıkmasın zaten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.