T

Çavuş
15 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 4)
Gönderileri
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/be/6e/2b/be6e2b69a27395235b1bbf996fc84fb7.jpeg&t=0&width=480&text=1


Waves blok zinciri , kullanıcıların özel kripto jetonları oluşturmasını ve başlatmasını sağlamak için tasarlanmıştır . Waves, kapsamlı akıllı sözleşme programlamasına gerek kalmadan kripto jetonlarının oluşturulmasına ve ticaretine izin verir. Bunun yerine tokenler, Waves blok zincirindeki kullanıcı hesaplarında çalışan komut dosyaları aracılığıyla oluşturulabilir ve yönetilebilir.


Buradaki fikir, yeni tokenlerin (ve onları yöneten uygulamaların) geliştirilmesinin, geleneksel bir web uygulamasını başlatmaktan önemli ölçüde farklı olmaması gerektiğidir. Bu amaca yönelik olarak, programlar ve uygulamalar bu işlemlere ek olarak çalışır ve yeni varlıklara benzersiz bir tanımlayıcı verilir. Komut dosyaları yalnızca varlığın oluşturulmasında eklenebilir.


Bu varlıklar, Waves blok zincirinde oluşturulan tokenler ile diğer WAVES tokenleri arasındaki ticareti kolaylaştırmak için yapılmış, kendi yerleşik merkezi olmayan değişimini (Waves.Exchange) içeren Waves ekosistemi içinde ticaret yapmak üzere tasarlanmıştır.


Kaynak: Waves Coin

Merhabalar Orchid yani OXT Coin Projesi blockchain ve VPN hizmetlerini bir araya getiren bir sistem.


Projenin sistemi şu şekilde işliyor. VPN hizmeti satın almak isteyen ve evde kullanacağından daha fazla bant genişliği olan kullanıcılar. Platform kullanıcıların internetini güvenli bir şekilde vpn amaçlı başkalarına kiralamasını ve karşılığında OXT coin kazanmasını sağlıyor.


Detaylı bilgi : https://wikikoin.com/orchid-oxt-coin-projesi-nedir-gelecegi/

Arkadaşlar merhaba, anladığım kadarıyla yüksek getirisi olan ve elektrik tüketimi olmayan 500 dolarlık cihazlarla madenciliği yapılabilen Helium Mining diye bir şey varmış. HotSpot cihazlarla kazımını yapabildiğimiz bu coini daha önceden kazan var mı varsa nasıl yapılır getirisi nedir ? Paylaşabilir mi


Benim ulaştığım kaynaklar şunlar:


HNT Madenciliği

Ekşide bir yazarın tecrübesi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/24/6a/46/246a4693627bbd28ffa6439b304d3ab9.png&t=0&width=480&text=1
BitTorrent Geleceği 

BitTorrent ağının büyüklüğü kullanıcılarının ne kadarının dosya yaydığı ile alakalıdır. Bu ağın büyümesini destekleyecek en etkili proje ise BTT idi. Proje gerçekten insanları dosya yaymaya ve ağı genişletmeye teşvik etti. Gelin görünki son verilere göre BTT ile indirmelerini hızlandırmak isteyen kullanıcı sayısı, BTT kazanmak isteyen kişi sayısından az olduğu için proje pratik manada etki gösteremiyor. Tron ağının en büyük meyvelerinden olan BTT projesinin biraz daha desteklenmesi ve stabil hale getirilmesi ile gelecekte güzel işlere imza atacağını söyleyebiliriz.


Kaynak ve coin hakkında diğer bilgiler: https://wikikoin.com/bittorrent-btt-coin-projesi-nedir-gelecegi-yorum/

Merhabalar bildiğiniz gibi NFT oyunları sektörü hızla büyüyor ve herkes ufak ufak meseleye dahil oluyor. Bu projelerin tokenlarına yatırım yapılabileceği gibi bu oyunları direk oynayarakta para kazanmak mümkün ben oyunları listeleyeyim oyunları detaylı incelemek, nasıl oynandıklarını öğrenmek için en alttaki linkte yer alan makaleyi okuyabilirisiniz.


Splinterlands

Lost Relics

Town Star

Axie Infinity

Sorare


Oyunların görselleri, oynanış şekilleri ve nasıl para kazandırdıkları : https://wikikoin.com/para-kazandiran-en-iyi-nft-oyun-game-projesi/

Arkadaşlar merhaba bu nft game çılgınlığı aldı başını gidiyor önce AXS Coin ile başlayan serüven sonrasında GALA Coin ile devam etti. Şimdi de Bloktopia isimli proje ön satış sonrası 1 günde 100x yaptı. Proje temel olarak NFT ve Sanal Gerçeklik oyunu terimlerini bir araya getiriyor şahsen yatırım tavsiyesi olmadan bu projeye ömürlük küçük bir yatırım yapmayı düşünüyorum proje ile alakalı bilgi:

https://wikikoin.com/bloktopia-blok-coin-projesi-nedir/

Varsa bunlara benzer bildiğiniz projeler paylaşabilir misiniz ?

Ethereum , Bitcoin gibi, şu anda blockchain ağında yaptığı işlemleri, işleyebilmek ve dağıtmak için “madencilik” adı verilen enerji tüketimini yüksek seviyede arttıran bir süreç kullanıyor. Binlerce insan “mining” yapabilimek için binlerce dolarlık yüksek teknolojili işlem gücü barındıran cihazlar satın alıp para kazanbilmek için resmen birbirleriyle yarışıyorlar. Madencilik sadece ETH için yapılmasada dünyanın en çok madenciliği yapılan ve getiri sağlayan coinlerinden birisi olduğu için binlerce kişinin geçim kaynağı haline gelmiş durumda.

Ancak gelecek yıl içinde tarihi net belli olmayan bir zamanda Ethereum, tüm çalışma sistemini kökten değiştirecek bir sürüm güncellemesine gidiyor olacak bu güncelleme “ETH 2.0” olarak anılıyor. Bu yükseltmenin sonucunda Ethereum madenciliği geçmişte kalacak.

Peki tüm Ethereum madencileri güncellemeden sonra ne yapacaklar ?


Devamını Oku:

https://wikikoin.com/eth-2-0dan-sonra-ethereum-madencilerine-ne-olacak/

Facebook'un çöküşü ile Mark Zuckerberg büyük bir para kaybı yaşayarak 6,6 Milyar Dolar para kaybetti ve Forbes yayınına göre en zenginler listesinde 5. sıraya geriledi. Facebook'un çöküşü şuan dünyanın en büyük gündemi. Peki facebook düşerken bitcoin niye arttı sizce ? En mantıklı açıklama sanırım şu haber :

wiki koin | coin bilgi ve haber bankası
Facebook ve İnstagram Çöküşünün Kripto Piyasasına Etkisi - Wiki Koin | Coin Bilgi ve Haber Bankası
https://wikikoin.com/facebook-ve-instagram-cokusunun-kripto-piyasasina-etkisi/

Facebook'un çöküşü ile Mark Zuckerberg büyük bir para kaybı yaşayarak 6,6 Milyar Dolar para kaybetti ve Forbes yayınına göre en zenginler listesinde 5. sıraya geriledi. Facebook'un çöküşü şuan dünyanın en büyük gündemi. Peki facebook düşerken bitcoin niye arttı sizce ? En mantıklı açıklama sanırım şu haber : https://wikikoin.com/facebook-ve-instagram-cokusunun-kripto-piyasasina-etkisi/

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e0/4e/85/e04e85f9536360b76a3467c009563f6a.png&t=0&width=480&text=1


Swipe firması kısaca tanımlanacak olursa, hepimizin cüzdanlarında bulunan kredi kartlarının sağ alt köşesinde logoları yer alan Visa Mastercard gibi bir kart altyapısı sağlayıcısıdır. Visa kart gibi kartlar itibari paralar ile (Euro, TL gibi) alışverişe imkan verirlerken, Swipe itibari paraların haricinde kripto paralar ile de alışverişi sağlar.


Detaylı Bilgi: SXP Coin Projesi Nedir ?

Hakkında
Konum: Kütahya, Merkez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Mesaj Sayısı: 91
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 140
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 10.206 (Bu ay: 1.075)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Finans Forumları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.