Şimdi Ara

E-ten M600+ Kullanıcıları (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
860
Cevap
1
Favori
90.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: snomask

"flash type of image is different with device" kullandığın dosya hatalı.

peeki arkadaşlar aranızda casper m600 wm5.bin romu olan warmı nolur ya 2 ay oldu hala çözemedim birisi ilgilenirse çok sevincem.saygılar.
  • arkadaşlar elinde casper m600 wm5 default romu olan bir hayırsever upload edebilrmi acaba. yanlız bin. formatında olması gerek windows göçtüğünden dolayı activesyncyi kullanamıyorum.şimdiden teşekkürler
  • kimsede yokmu arkadaşlar :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykut62

system founder kardeş sağol.bendede wireleste problem oldu açılıp kapanıyor bende g harfinden hallediyorum.ama tek sorun daha önceden mms ayarlarıyla vodafone sayesinde tv izleyebiliyordum ücretsiz.ama wm6.1 de mms yok anlaşılan.bu konuyu çözecek olan arkadaş varmı acaba.sadece text ve outlook mesajları var.

Eten 'in tek eksiği kaldı.MMS (mobile 6.1 için)

Bu sorunu çözelim derim ben.normalde messaging'te mms composer çıkmıyordu.Arcsoft mms composer yükledim ve mms ayarlarına girilebiliyor.

http://rapid_share.com/files/129661260/ArcSoft_MMS_Composer_WWE.cab.html

(alttaki tireyi kaldırırsınız)

Fakat ben vodafone kullanıyorum ve telsimin mms server 'ı nedir bilen varmı configure etmeye çalıştım ama olmadı bir türlü telsim için.öncesinde mms sorununu çözen arkadaşların deneyimlerini paylaşması dileğiyle..

mms mantığı basit.aslında gprs yani internet yoluyla veriler gönderiliyor.ve mms serverları var onu seçip onun yoluyla gönderiyoruz.ben bir türlü tam vakit ayırmadım.zaman ayırabilecek arkadaşların deneyimlerine gereksinimim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_founder -- 14 Temmuz 2008; 19:37:21 >

• Arkadaşlar ben de Eten M600+ kullanıcısıyım.Dün Beyaz Ekran vakasını ben de yaşadım sağolsunlar arkadaşlar hard resetin olayı çözdüğünü paylaşmışlar ben desorunu çözdüm.Merak ettiğim bir şey var navigasyon için bir aparat mı lazım yani Nav4all programını yükledim çok harika bir şeye benziyor ama program çalışınca GPS açık değil yazıyor.Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cappuchino

Arkadaşlar ben de Eten M600+ kullanıcısıyım.Dün Beyaz Ekran vakasını ben de yaşadım sağolsunlar arkadaşlar hard resetin olayı çözdüğünü paylaşmışlar ben desorunu çözdüm.Merak ettiğim bir şey var navigasyon için bir aparat mı lazım yani Nav4all programını yükledim çok harika bir şeye benziyor ama program çalışınca GPS açık değil yazıyor.Yardımcı olabilir misiniz?

arkadaşım eten de gps yok onun için birufak gps alman lazım ve blutouth ile irtibatlaman lazım.

system founder kardeş mms ayarlarını vodafone dan aldım internet adresinden indirebilirsin windows mobile olan ayarları uygula.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykut62

quote:

Orjinalden alıntı: cappuchino

Arkadaşlar ben de Eten M600+ kullanıcısıyım.Dün Beyaz Ekran vakasını ben de yaşadım sağolsunlar arkadaşlar hard resetin olayı çözdüğünü paylaşmışlar ben desorunu çözdüm.Merak ettiğim bir şey var navigasyon için bir aparat mı lazım yani Nav4all programını yükledim çok harika bir şeye benziyor ama program çalışınca GPS açık değil yazıyor.Yardımcı olabilir misiniz?

arkadaşım eten de gps yok onun için birufak gps alman lazım ve blutouth ile irtibatlaman lazım.

Cihazda gps için bluetooth irtibatına yönelik bir program var.Gps antenleri de tuzlu biraz ucuza bulabileceğim bir yer var mı?Bir de gps olmadan sadece haritasını kullanabileceğim bir program önerin var mıdır?Teşekkür ederim.

• Cihazda gps için bluetooth irtibatına yönelik bir program var.Gps antenleri de tuzlu biraz ucuza bulabileceğim bir yer var mı?Bir de gps olmadan sadece haritasını kullanabileceğim bir program önerin var mıdır?Teşekkür ederim.

igo veya tomtom programını yükleyebilirsin. gps sadece nerede olduğunu göserir kardeş.vallah 8 ve 32 kanallı gps ler mevcut.32kanallı olanlar çok iyi ama fiyatları biraz pahalı.bence google da aratırsan bulabilirsin.
  • Dun Teknosa'da gordum kampanya vardi heralde 474ytl'di fiyati...
  • yav oylede massallah senin tunc bey varr ya bizim levent diye biri varr
    yer yer telefon ediyorumm herkes birbirinden bagimsiz haber veriyor carerfourdan aldigim cihaz eimi numarasi gorukmuyorr orda sonra birisi tamamyapildi diyorr haftaya yoluyacazz birisi daha iisleme konulmamiss bunudaa belirtir misin zati belkilomm kasim ayi tam dulacak 30 is gunu hesap ett eylul 12 teslim tatiller bayramm taa kasim olacakk
    bende sabir cokk o zaman o ne olacakbakimm ultravizyonmuss senin de boylee etrafa bir ultravizyonculuk yaptigin icin yazdimm bunu arkadasimm
  • yakında 100 ytl olacak
  • eten m600+ ilk aldığımda skype yüklü ii hardresetten sonra kaybettim skype nin sitesinden indirip kurdum ama bi türlü ilk aldığım gibi düzgün çalışmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • mereba arkadaslar ben eten OM600 aldım arkadastan yanlız turkce klavuzu yok bana yardımcı olursanız sevınırım maıl adresım may22_@hotmail.com nasıl alabılırım yada indirebilirim simdiden tsk
  • wm 6.1 rom kullanan var mı kozhura r4 wm 6.1 i kullanıyorum epey stabil ve wm5 ten kesinlikle daha hızlı . bir yıldır kullanıyorum bu siteyi takip etmeye başlayalı nerdeyse elimden düşmüyor :) biraz eskide kalan bir cihaz ama şuan kullanan varmı aramızda :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: drmurathan

wm 6.1 rom kullanan var mı kozhura r4 wm 6.1 i kullanıyorum epey stabil ve wm5 ten kesinlikle daha hızlı . bir yıldır kullanıyorum bu siteyi takip etmeye başlayalı nerdeyse elimden düşmüyor :) biraz eskide kalan bir cihaz ama şuan kullanan varmı aramızda :)

Ben hala kullanıyorum. Yalnız kozhura r4 wm 6.1 de bende activesync de problem çıkartıyor. Cihaz bağlanıyor fakat Microsoft Office Outlook ile hiç bir şekilde senkronize yapmıyor ve hata veriyor. İşin ilginç yanı ilk kurulumda bağlanıyor. Hiç bir program yüklemesemde 1-2 gün sonra problem çıkarıyor. Denemediğim yöntem, araştırmadığım forum kalmadı. Mecburen wm5 e döndüm.
  • bende de aynı problem oldu . çözüm yolu hiç aramadım . ama bakacagım yabancı forumlara
  • Arkadaşlar bu aletin 2.el fiyatı ne kadardır..
  • istersen 300 ytl ye ankara içi, sorunsuz m600+ verebilirim.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben WM6.1 kurdum ve sorunsuz kullandım.
    Fakat kardeşim ödev için yapacağı projede restaurant yazılımı hazırlayacak ve pocket pcden bu yazılıma sipariş aktaracak. Bu sebeple WM 5'e geri dönmem gerekli. Rom'u bulabileceğim bir yer varmıdır ? (yada bana iletmek isteyen iyi yürkli bir kişi :) )
  • quote:

Orjinalden alıntı: alicems

Merhaba Arkadaşlar,

Ben WM6.1 kurdum ve sorunsuz kullandım.
    Fakat kardeşim ödev için yapacağı projede restaurant yazılımı hazırlayacak ve pocket pcden bu yazılıma sipariş aktaracak. Bu sebeple WM 5'e geri dönmem gerekli. Rom'u bulabileceğim bir yer varmıdır ? (yada bana iletmek isteyen iyi yürkli bir kişi :) )

Direk rom'u kurarak dönemiyorsun. http://eten-users.eu/ bu siteye üye olduktan sonra. http://eten-users.eu/index.php?showtopic=14666&st=0&p=89975&#entry89975 bu bölümü oku arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vipline -- 12 Aralık 2008; 15:59:08 >

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.