Şimdi Ara

E-TAB 5 AÇILMIYOR ! ACİL YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
120.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm herkesin aynı sorun. Verilen güncelleme mahvetti tabletleri. Herkesin aynı. Recovery menü wipe cache vs vs işe yaramıyor. Ne olacağını göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • devlet bize birşey vermesin bence, almasın bu yeterli kırk yılda bir bişey verdiler oda uğraştırıp duruyor dün akşamdan beri bende aynı sorunu yaşıyorum...
  • Ben de korkmuştum aleti bozdum diye meğer herkesinki gitmiş . Format bir işe yaramıyor arkadaşlar boşuna uğraşmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Benim de sorunum aynı ses aç kapa tuşu ile olmuyor. Sürekli başa dönüyor. Çözümünü bulan olursa paylaşsın lütfen. Çok hayır dua alır forum kullanıcılarından. :)
  • herkese günaydın...

2 tanede bende var aynı sorundan. eşimle benim tablette akşam saatlerinde gelen güncellemeyle çöktü. aynı şeyleri bende denedim. sonuç yok.
  • Aynı sorun bende de oldu ve okulumda şuan için 4 öğretmende de aynı sorun var. Çözümü bulan paylaşırsa güzel olur.
  • Arkadaşlar dün gece saat 20 gibi benim tablette de aynı sorun başladı. Fabrika ayarlarına geri dönüşturmek bir işe yaramıyor. Sorun büyük herhalde. Umarım yardımcı olabilecek birileri vardır. Ya da sorun gm'de ise umarım bizi servis kapılarında dolastirmazlar.

• Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    Kardeş tavsiye ne tesekkur ediyorum. Ancak 24/03/2016 tarihli sorunda bir işe yaramıyor.

• General mobile 2 gün içinde düzeltme yayinlayacakmis. Ancak kapalı olan tableti nasıl duzeltecekler ilginç doğrusu. Tablet o ekranda kalsin. Güncelleme verilecek demişler. E tablet kapalı o ekranda ve herhangi bir ağa bağlı değil. Nasıl güncelleme verecekler ilginç şaka gibiler.

• Üstelik ağa bağlı olmadığı gibi herkes çözüm olarak fabrika ayarlarına döndürme işlemi de yaptı. Bunca şeyden sonra yayınlanan düzeltmeye nasıl bağlanacak bu aletler...
  • Bizimki de gitti
    Aslında eski rom u flashlasak sorun çözülür

• Sorun aynı. Guncellemeden sanirim. Hicbir cozum faydali degil. Ya yeni guncellemeyle hallederler veya servise gondrilsin derler. Bekliyoruz.

• Bir gelişme olduğunda haber verirseniz sevinirim.

• Tabletlerdeki son durum nedir ? Ne yaptınız ? Aynı sorun bende de var

• Arkadaşlar. Bu bahsettiğiniz şeylerin hepsi ben ve arkadaşlardada oldu. zannedersen bir 500 000 tablette de oldu. servisler ne yapar bilemiyorum. Aslında roomu olsa atarız basitte. Daha önce samsung tab serisinde başımıza gelmişti. aynısı roomu çökmüştü. yani formatta işe yaramıyordu. sammobile sitesinden roomu indirdik ve yükledik oldu. çözüm room atma. room u bulursak sorun çözülür.
  • Arkadaşlar az önce tabletimi çalışır hale getirdim. Romuhttp://cdn.generalmobile.com/Ar-Ge/etab5_a/il_koordinatorleri_yazilimlari/ogretmen.exe buradan indirebilirsiniz. Anlatım da burada:https://www.youtube.com/watch?v=Jq7mapj7BlQ Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.sen -- 27 Mart 2016; 21:46:36 >
  • nihayet tamam... hazırlayan, paylaşan ve MEB le boğuşmaktan bizleri kurtaran herkese teşekkürler.
  • Nihayet oldu. h.sen arkadasin paylastigi İlgili dosyayı indirin, youtubda videosunu izleyin ve kendi tabletinizde uygulayın. Kendi tabletimde ikinci denemede başarılı oldum. En içten teşekkürlerimi sunuyorum.

• Dün akşamdan beri ugrasıyorum meğer genel bir sorunmuş. Şu çözümü uygulayalım düzelir herhalde

• Paylaşımlar için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.