Şimdi Ara

e-Sporlar nedir? FIFA'nın e-Sporlar'da yeri nedir? (Profesyonel Oyunculuk Makale) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
5.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zala

PS3'te olsa buyuk katilim olur. 50 ki$i ba$lar. 30 tanesi yarida birakir. 20 ki$i surekli oynar. Bu da en az 3 takim cikar demektir :)

PSR icin ba$latayim bunu. Hakki , patenti PS platformu icin ben satin aliyorum

dostum bir sey degismiyor, offline turnuvalar zaten ps3'te yapiliyor ve bunun icin 2004 senesinden beri gelip bize danisiyorlar. 3-4 takimla donecek is degil, bizim projemiz boyle online'dan daha fazlasi 10 kulup-20 kulup lazim. oyle herkesin ben en iyileri bir araya toplayayim dedigi bir ortamda haliyle rekabet saglanmaz. umarim toplarsin 6 ay sonra dusundugumuz buyuk projede alternatifimiz olur.
  • Koordineli bir sekilde yurutulurse toplanir. Koordineli derken sizinle. Pc icin bile o kadar cok takim yok zaten.yani pc'nin ps3'ten cok onde oldugunu henuz soyleyemeyiz. Henuz isin basindayken diger platformlari da hesaba katin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Koordineli bir sekilde yurutulurse toplanir. Koordineli derken sizinle. Pc icin bile o kadar cok takim yok zaten.yani pc'nin ps3'ten cok onde oldugunu henuz soyleyemeyiz. Henuz isin basindayken diger platformlari da hesaba katin bence.

pc ve ps3 zaten ayni oyun, her ikide elimde oldugundan dolayi biliyorum. herneyse bizim projemizde "bakin bu kitle pc'den ibaret degil, oyun ayni oyun ps3 oyunculari da var pc'de bu kadar, ps3'te bu kadar adam var offline mekan etkinligi duzenlersek bu kadar ortalama adam var daha hesaba katmadigimiz adamlar var." demek, yani takimlar kurulmadan istikrar gelmez, tek basina nereye kadar?
  • Takimlarin kurulmasi icin adim atalim o halde. Su an disaridayim. Eve gidip pc basina gecince pm atarim.

Olmayacak birsey degil. Cabalamadan goremeyiz.
  • Keny0ii eşliğinde hareket edin kazanın. Saygılar
  • Xbox 360 platformu içinde böyle bir oluşum olsa seve seve başvuru yaparım ama ne yazıkki konsollar için ESL tarzı bir oluşum yok bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Xbox 360 platformu içinde böyle bir oluşum olsa seve seve başvuru yaparım ama ne yazıkki konsollar için ESL tarzı bir oluşum yok bildiğim kadarıyla.

ESL konsol ligi Polonya'da cok yaygin, Turk oyuncular pek bilmiyor bir de tabi Global var Colsoles diye yine ESL'in ama nasil yurudugu hakkinda bir bilgim yok ne yazik ki.
  • Vallaha imreniyorum böyle profesyonel oluşumlara.Türkiye'de bu işlerde başarılı olacak çok kişi var.Çünkü bende dahil bütün Türk oyun severler bütün zamanlarını bu oyunlara adıyorlar.Ama tek eksik tarafı var bizim kafamızda "Adamlar çok iyi ezerler."Bu kafayı atacak insan olduktan sonra Türkler gerçekten bu işte başarılı olurlar.

Başarılarınızın devamını diliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema Player

Takim kadronuzu buraya yazarsan, gercek bir oyun kulubu bulmam daha kolay olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KennyOii

quote:

ThemaPlayer
    Equandoche
    BurakingTR
    brk09
    Siyrl
    Elazulreal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema Player -- 23 Nisan 2012; 10:21:44 >
  • quote:

quote:

quote:

ThemaPlayer
    Equandoche
    BurakingTR
    brk09
    Siyrl

ben de varım takımda bu arada, daha hepinizle tanışma fırsatım olmadı ama Equandoche ile konuştuk :)

Origin: elazulreal
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperdonado

quote:

quote:

quote:

ThemaPlayer
    Equandoche
    BurakingTR
    brk09
    Siyrl

ben de varım takımda bu arada, daha hepinizle tanışma fırsatım olmadı ama Equandoche ile konuştuk :)

Origin: elazulreal

Tamam hocam mesajda değişiklik yapılmıştır.

• Öncelikle teşekkür ederim. Güzel,gerekli ve insanları bilgilendirecek bir konu olmuş. Ben de böyle şeyleri merak ederdim. Kafamda bazı şeyler vardı. Umarım Türkiye bu konuda ilerleme gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtysl

Insanlar sorumluluk alir ve basta ben olmak uzere tecrubeli ve bilgili olanlardan (Wolborq, Riv9, Scoope, Burqii vb.) yardim isterse o kisilere profesyonel e-spor kulubu olmak uzere forma sponsorlugu ayarlamaya kadar kadar elimizden geleni yapmaya calisacagiz. Yani uzun lafin kisasi zaten mevcut olan 4 takima girmeye calismak yerine, anlasabileceginiz kimseler ile yenileri kurulsun ve bu sayede online ve offline turnuvalara istirak fazla olur.
  • quote:

quote:

Insanlar sorumluluk alir ve basta ben olmak uzere tecrubeli ve bilgili olanlardan (Wolborq, Riv9, Scoope, Burqii vb.) yardim isterse o kisilere profesyonel e-spor kulubu olmak uzere forma sponsorlugu ayarlamaya kadar kadar elimizden geleni yapmaya calisacagiz. Yani uzun lafin kisasi zaten mevcut olan 4 takima girmeye calismak yerine, anlasabileceginiz kimseler ile yenileri kurulsun ve bu sayede online ve offline turnuvalara istirak fazla olur.

Haklısın. Ben çevremdekilerle görüşmeyi deneyeceğim. Eğer benim gibi düşünen varsa onlarla bu yaz bir araya gelebilirim.

• Arkadaşlar Şuan Bende 6 Kişilik Sağlam Oyunculardan Oluşan Tecrübeli
    insanlardan iddalı bi kadro Kurmak İStiyorum Şuan
    Şuan
    Benim ORigin İd
    MiroslavStochTR
    şuan takımda 5 kişilik yer war
    ulaşmak isteyenler origin id gelsinler hafta içleri 7 30dan sonra acıgım sabahda 10dan 12 ye kadar
  • Zevk almak istiyorsanız sizde bu yola katılın
  • quote:

FIFA oyununda ise yasak timeplay(zamana oynamak) ve tactical defend en önemli ve belirgin kuraldır.

FIFA 12 oyununa eklenen tactical defend yasak mı? Yoksa başka bir şeyden mi bahsediyorsunuz?
  • quote:

quote:

FIFA oyununda ise yasak timeplay(zamana oynamak) ve tactical defend en önemli ve belirgin kuraldır.

FIFA 12 oyununa eklenen tactical defend yasak mı? Yoksa başka bir şeyden mi bahsediyorsunuz?

Timeplay yasak,Tactical Defend zorunlu demek istemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equando -- 24 Nisan 2012; 0:31:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: equando

quote:

quote:

Timeplay yasak,Tacticel Defend zorunlu demek istemiş.

Tamam. Sağ ol. Ultimate Team'de zorunlu. Burada yasak olması garip olurdu zaten.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.