Şimdi Ara

E sınıfının kralı hangisidir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
5.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelleme yaparak bir kanıya varamayız üretim yıllarına göre marka model sıralaması değişir. Sıfır modelleri baz alarak konuşursak benim için öncelik Lexus ES/GS olur daha sonra Audi A6 seçerdim
  • F10 tabi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral diyorsak her anlamda değerlendirmek lazım, tamam S90 güzel araç ama performans olarak AMG E63S, M5 veya RS6 ile rekabet edebilir mi?

• Ben konfor ve boyut açısından s90 tercih ederdim, gönlümde yatan xc90 ama s90’ı da ne zaman görsem kendine hayran hayran baktırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Bu mesaj silindi.
    https://www.youtube.com/watch?v=9Yhv2Ke43aI&feature=youtu.be

• Yeni kasa Audi A6
  • W212 MAKYAJSIZ KASA

• AsiretinMarjinalCocugu kullanıcısına yanıt
    Şimdiki e sinifindaki araçların hepsinden kaliteli bir araba bu.kullanan oturan bunu çok net anlar.zamaninin çok çok ötesinde bir araba.hele hele e320 CDI e320-350 4maticse tadından yenmez

• Her şeyi eksiksiz sunan bir araç yok ki hocam. Evet volvonun en güçlü yanı performans değil (ki polestar versiyonları 400 küsür beygiri aşıyor diye biliyorum). Ama bir BMW'nin de en güçlü yanı güvenlik değil mesela. Burada olaya marka değil direkt model bazlı bakmak daha iyi olur. Kıyaslaması mantıklı olan araçları kıyaslamak lazım.

• E segmenti olunca yıldızı (Mercedes Benz) tek geçerim. Daha iyisi var mıdır, mutlaka vardır ama Mercedes'in kendine has bi ağırlığı var yıllardır. Sonrasında ise Volvo derim.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    🤣🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Her şeyi eksiksiz sunan bir araç yok ki hocam. Evet volvonun en güçlü yanı performans değil (ki polestar versiyonları 400 küsür beygiri aşıyor diye biliyorum). Ama bir BMW'nin de en güçlü yanı güvenlik değil mesela. Burada olaya marka değil direkt model bazlı bakmak daha iyi olur. Kıyaslaması mantıklı olan araçları kıyaslamak lazım.
    Zaten marka değil, model bazlı kıyaslama yaptım ve sadece E segmenti araçları kıyasladım. S90'ın öne geçebileceği tek nokta fiyat avantajı olur ki bu da onu kral yapmaya yetmez.

Evet BMW'nin en güçlü yanı güvenlik değil ama ona rağmen güvenlikte S90'dan iyi puan alabiliyor.
    https://www.iihs.org/ratings/vehicle/bmw/5-series-4-door-sedan/2019

• Son kasalarda A6. W211 de gözümde modern bir klasik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termo35 -- 16 Ekim 2019; 0:42:24 >
  • 10-20-30 Yıl önce açık ara Mercedes-Benz E-CLASSE idi.W211 bittikten ve rakipler yenilendikten sonra başa baş gitmeye başladı.

Ama yinede E-Class her zaman ayrıcalıklı oldu.Alttaki ise Executive car sınıfında zirvedir.

E sınıfının kralı hangisidir?

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

10-20-30 Yıl önce açık ara Mercedes-Benz E-CLASSE idi.W211 bittikten ve rakipler yenilendikten sonra başa baş gitmeye başladı.

Ama yinede E-Class her zaman ayrıcalıklı oldu.Alttaki ise Executive car sınıfında zirvedir.

W210 kasa bile eski krallardandır.. Araç 90larda insana adeta geleceği yaşatıyordu.. bence bir w210 kasa mercedes aracın içinden kendinden sonra üretilen bir çok marka model araç çıkabilir.. mesela w210 e200 kompressor aracı zamanında sıfır almış birisi belki de günümüzdeki passatı, civici, insigniayı satın almıştı.

• Top safety plus olayını diyorsanız farlar, çocuk koltuğunun kolay takılması vs. de dahil ediliyor o puana.
    Kaza testlerinin teknik verilerine bakarsanız hangisinin daha güvenli olduğu daha net gözüküyor.
    Standart/opsiyon olayını da saymaya gerek yok herhalde. Aşağıdakiler BMW'de opsiyon,.volvoda standart
    quote:

Standard blind spot detection
    Standard lane departure warning
    Standard lane departure prevention

Eğer model bazlı kıyaslıyorsak zaten benzer güçlerde araçları kıyaslamak lazım. Ben s90'ı da gidip inceledim. Her türlü olmuş bir araç. BMW/MB ile denk rakip olur. İleri-geri kalma olayı olmaz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.