Şimdi Ara

E-Nabız yada 182'den randevu alabiliyormusunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

E-Nabız yada 182'den randevu alabiliyormusunuz?

(En Son Oy Tarihi: 28.8.2021)
Giriş

MHRS üzerinde mesai harcamanıza gerek yok. Poliniklik seçince uygun randevu yoksa Talep Aç seçeneği çıkıyor. Uygun randevu olunca SMS geliyor,15 dk içinde randevuyu onaylamanızı istiyor.

'Dövlet hastaneler çoh eyi' demedim zaten. İstanbul'a kıyasla en azından 10 günlük bir periyotta randevu bulunabiliyor dedim. Sizin mesajınız da bunu doğruluyor.

• faruk F kullanıcısına yanıt

Diş ve cildiye için denedim. Öyle bir seçenek çıkmıyor. Bazı bölümler için mi geçerli acaba hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brktmr B kullanıcısına yanıt

Eğer o poliklinik aktifse fakat yer yoksa Talep Aç seçeneği çıkıyor. Doktor tanıdıklardan öğrendiğimiz kadarıyla hâlâ pandemi servisinde görevlendirmeler yapıldığı için poliklinik saatleri düşürülmüş.

Az önce diş için aradım. Sadece Nimet Bayraktar'ı seçtim, Talep Aç diye pop-up çıktı. Cildiye için de Şehir ve Devlet'i ayrı ayrı denedim ikisinde de Talep açma uyarısı geldi. Çok fazla tercih yapıyorsanız, o doktor çalışmıyorsa vs seçenek çıkmıyor.

• faruk F kullanıcısına yanıt

Bayrağıdır hastaneye gitmiyorum hocam. Belki benim uygulamada sorun vardır. Uyarı çıkmıyor. Kurcalayayım biraz. Bilgi için teşekkürler E-Nabız yada 182'den randevu alabiliyormusunuz? 

Ekleme: Çözdüm hocam. Hastaneye farketmez diyince çıkmıyormuş. Hastane seçince geliyor uyarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 25 Ağustos 2021; 15:49:56 >
  • Aradım öğlen meşgul çalıyordu

• Arap g.tlerinden bize randevu mu kaldi. Her yer dolu. Ileri tarihhli randevu. Ayrica doktorlar yurtdisina gidiyor.

• 3 aydır hiçbir devlete randevu alamadım. Artık pes ettik!!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.