Şimdi Ara

E-Kitap Okuyucu Almalı mıyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, alirsam amazon kindle white paper 3 düşünüyorum. Hani parasal sıkıntıdan çok birşey canımı sıkıyor. Ben kitapları biriktirmeyi severim, yani kitapligima baktigimda gerçekten mutlu oluyorum fakat e kitap alırsam artik bir kutuphanem olmayacak. Üstüne kitabi tutmayi seviyorum, ama su akşamları kitap okuma isi canimi uzun suredir sıkıyordu.

Fakat ingilizceden tutun almancaya kadar dilimi gelistirebilecegim. İstedigim cocuk kitabini alip okurum, anlamadigim kelimeyi şak diye cikartirim. Üstüne Türkçe kitaplarda anlamadığım kleomeyide üşenmeden pat diye bakabilirim.

Ya siz ne önerirsiniz? Zaten ortalama bi 30-35 kitapda kendini amorti edecektir, birde the walking dead Çizgi romanida okumak istiyorum. Çizgi romanlarda gayet rahat birsekilde okunabiliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patrick Yıldız -- 25 Aralık 2017; 19:17:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece şunu söyleyeceğim. Bugün Calibro e-kitabımı yere düşürdüm ve ekranın yarısı bozuldu. Bir saat sonra DnR'dan Kobo Aura cihazını ve kılıfını aldım 600 küsür tuttu ve gram koymadı. Bir kitap alıyorum 15 lira. 1 çizgi roman 30 lira. Ona göre hesap et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

Sadece şunu söyleyeceğim. Bugün Calibro e-kitabımı yere düşürdüm ve ekranın yarısı bozuldu. Bir saat sonra DnR'dan Kobo Aura cihazını ve kılıfını aldım 600 küsür tuttu ve gram koymadı. Bir kitap alıyorum 15 lira. 1 çizgi roman 30 lira. Ona göre hesap et.

Cizgi romanlar nasil okunuyor ? İyi mi ? Yürüyen ölülerde var mi korsanda

• Patrick Yıldız kullanıcısına yanıt
    Cizgi romanlar genelde jpeg olarak kullaniliyor. Ben renkli sevdigim icin tabletimden okuyorum ama forumda bazi arkadaslarda jpeg arsivleri var onlarla iletisime gecip tam bilgi alabilirsin :) korsanda ingilizce her sey var Turkce konusunda Marvel, Dc gibi firmalar basta olsa da biraz arastirmayla TenTeni bile bulabilirsin.

• walking dead ben telefondan okuyodum. paperwhite 2 var cihaz olarak da onda denemedim, zaten olmaz da.

iyidir kindle. ama elinde bir sürü kitap olacak bu sefer ve hangi birini okuyacağını şaşıracaksın.
  • Tamamıyla tercih meselesi ben telefonda e-pub denedim ki telefonumda büyük note serisi kullanıyorum ama aynı tadı alamadım ki arkadaşımda e-kitap okuyucusu var hiç elinden düşmez serviste, öğle arasında hep bakar seven için büyük kolaylık o kesin. Artık ben kitap kokusumu seviyorum, kütüphane takıntısımı, sayfa dokunma hissimi bilemiyorum benim okuduğum basılı olucak, gece yatmadan kütüphaneye baktığım bile olur
  • Bugüne kadar harcadığım en iyi paralardan biri bu cihazı almaktı.

Ben de kitabı elime almayı severim ama laptop çantasına koymak vb. nedenlerle tercih ettim. Şu anda okuma kalitem süper, sadece insan baskılı kapak özlüyor bazen.
  • quote:

Sadece şunu söyleyeceğim. Bugün Calibro e-kitabımı yere düşürdüm ve ekranın yarısı bozuldu. Bir saat sonra DnR'dan Kobo Aura cihazını ve kılıfını aldım 600 küsür tuttu ve gram koymadı. Bir kitap alıyorum 15 lira. 1 çizgi roman 30 lira. Ona göre hesap et.

Ama siz kaçak okuyorsunuz herhalde çünkü normal kitapla e kitap fiyatları neredeyse aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The saints of killers

quote:

Ama siz kaçak okuyorsunuz herhalde çünkü normal kitapla e kitap fiyatları neredeyse aynı

Kütüphane ne kadar kaçaksa internetten kitap indirmek de o kadar "kaçak"

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    İnternetten indirdiğin kitap sonsuza kadar senin oluyor. İkisi aynı şeyler değil.
  • quote:

quote:

Haşa!

https://tr.scribd.com/

• quote:

quote:

quote:

Haşa!

Bu nedir hocam kütüphane gibi bir şey mi yapılmış. Mantıklı ve güzel olmuş eğer doğru anladıysam. Helal olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haşa!

Bu nedir hocam kütüphane gibi bir şey mi yapılmış. Mantıklı ve güzel olmuş eğer doğru anladıysam. Helal olsun

Aylık ücret ile istediğiniz kadar kitabı okuyabilirsiniz.

• sirreddot kullanıcısına yanıt
    Hocam afiyet olsun. Kaçak lafını hakaret ya da o tarz bir şey olarak kullanmamıştım zaten.
  • Ben de epeydir araştırıyordum, eşime yılbaşı hediyesi olarak düşünüyorum. Ben pek fırsat bulamıyorum forum ve ekşi okumaktan ama o çok seviyor kitap okumayı. Serviste filan okusun, hem de çok para dökmesin artık kitaplara diye almayı kafaya koydum. Bugün d&r da bir kampanya gördüm. d&r card ile kobo aura edition 2; 415 lira. Sizce nasıl fiyatı daha ucuz göremedim sıfır olarak. Kindle da alabilirdim ama bekleme zamanım yok en geç yarın almam lazım. Ne dersiniz alınır mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: das.sigma

Ben de epeydir araştırıyordum, eşime yılbaşı hediyesi olarak düşünüyorum. Ben pek fırsat bulamıyorum forum ve ekşi okumaktan ama o çok seviyor kitap okumayı. Serviste filan okusun, hem de çok para dökmesin artık kitaplara diye almayı kafaya koydum. Bugün d&r da bir kampanya gördüm. d&r card ile kobo aura edition 2; 415 lira. Sizce nasıl fiyatı daha ucuz göremedim sıfır olarak. Kindle da alabilirdim ama bekleme zamanım yok en geç yarın almam lazım. Ne dersiniz alınır mı?

Alınır, mutlaka kılıf da alın ama ekranları hassas

• quote:

Orijinalden alıntı: das.sigma

Ben de epeydir araştırıyordum, eşime yılbaşı hediyesi olarak düşünüyorum. Ben pek fırsat bulamıyorum forum ve ekşi okumaktan ama o çok seviyor kitap okumayı. Serviste filan okusun, hem de çok para dökmesin artık kitaplara diye almayı kafaya koydum. Bugün d&r da bir kampanya gördüm. d&r card ile kobo aura edition 2; 415 lira. Sizce nasıl fiyatı daha ucuz göremedim sıfır olarak. Kindle da alabilirdim ama bekleme zamanım yok en geç yarın almam lazım. Ne dersiniz alınır mı?

E okuyucu hakkinda yorum yapamam ama bir kampanyadan bahsedeyim.

Bu geceye kadar 100tl uzeri alisveris yaparsaniz d&r dan 50tl indirim kazaniyorsunuz tabii en para kartinizla yaparsaniz

• Cevaplarınız için teşekkür ederim. Biraz sıkışık zamanda geç de olsa gidip alabildim koboyu. 420 liraymış ben yanlış hatırlamışım. 50 TL d&r card hediye puan süper sürpriz oldu biraz acele ile ona da güzel iki kitap aldım eşime. Önce kitapları verdim. Yüzünde değişik bir mutluluk oldu. En güzel hediye kitaptır dedi. Sonra koboyu verdim şok oldu umarım memnun kalır, o kullanmazsa ben kullanırım. Bundan daha iyi bir hediye düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das.sigma -- 2 Ocak 2018; 0:12:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.