Şimdi Ara

e devlette e kayıt sorgulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • e devlete e kayıt yapıp yapmadığımı öğrenmek için 5-6 kere girdim sorun olur mu? her defasında sanki hiç başvurmamışım gibi birinci aşamadan başlıyor ne yapmalıyım boş bırakıp çıkış mı yapmalıyım yoksa hiç yapmamış gibi birinci aşamadan tekrar başlasam tekrara barkod numarası falan değişir mi

• E-KAYIT'a basıp devam deyince yukarıda yerleştirildiğine dair bir bilgi çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

E-KAYIT'a basıp devam deyince yukarıda yerleştirildiğine dair bir bilgi çıkıyor mu?

devam demeye korkuyorum ilk başta e kayıt bulunan vakıf üniversiteleri var ya o tablo çıkıyor devam dersem barkod kodu değişir mi ben yaptım zannediyordum e kayıt ama acaba onaylanmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grangehawking

quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

E-KAYIT'a basıp devam deyince yukarıda yerleştirildiğine dair bir bilgi çıkıyor mu?

devam demeye korkuyorum ilk başta e kayıt bulunan vakıf üniversiteleri var ya o tablo çıkıyor devam dersem barkod kodu değişir mi ben yaptım zannediyordum e kayıt ama acaba onaylanmadı mı?

Ben kaç kere yaptım bir sorun olmadı . Bu sabahta denedim teknik bakım mı ne varmış göstermedi bugün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 16 Ağustos 2016; 15:38:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.