Şimdi Ara

E-BEBEK MasterPass 150/50 Yeniden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
17
Favori
18.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kartin bugun kesim gunu yarina kalirsa bende boyle aliyim saol
  • güzel indirim haber verene teşekkürler
  • ReaL_foX R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • mephisto83 M kullanıcısına yanıt
    O zaman güzel haber hocam :) 100 ₺ bonusum vardı güzel bi kombo yapim
  • Sistem error veriyor 3 tane 4 numara bez alacam . 2. Ürüne %30 uda aldım master pass kampanyasınıda aldım her şey tamam ama son aşamada sistem hata veriyor .taksit olmuyormu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 3 Ocak 2017; 14:27:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Master pass a uye olamiyorum hata veriyor
  • 151tl lik alisveris yapiyorum.pesin odene istiyor yamam.diyorum ama 107 tl cekmek istiyor.ne olabilirki
  • aykutali kullanıcısına yanıt
    Geçende bez siparişi vermiştim, bu defa daha uygun ikinciye %30 olduğu için. Yine sipariş verdim teşekkür ederim başlık sahibine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 3 Ocak 2017; 14:45:49 >
  • benim gibi alamayan yokmu herkes aldımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Geçende bez siparişi vermiştim, bu defa daha uygun ikinciye %30 olduğu için. Yine sipariş verdim teşekkür ederim başlık sahibine

kardeş sen nasıl verdin siparişi sırasını yazarmnısın. bende error veriyor, 3 tane 4 numara bez almaya çalışıyorum, müsteri sipariş numarasıytla işyeri sipariş numarası uyuşmuyor falan yazıyor
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler..
    89,82 TL'ye kargo dahil bir kutu 5 Beden (126 Adet), bir kutu 4 beden (147 Adet) prima aktif bebek aldık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.karakus -- 3 Ocak 2017; 15:16:26 >
  • emre.karakus E kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen. Asıl aldın ben alamadım bir türlü farklı bi işlemmi yapıyosun. Sırasını söylermisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yukarıda bir arkadaşın verdiği linkten Masterpass'a üye oldum.. Yorumlarda olduğu gibi telefon numaralarını kontrol ettim aynı mı diye.. İki kutuyu ekledim sepete, birine %30 indirim yaptı (indirimsiz hali 159,80 TL).. Ödeme adımından Masterpass'ı seçtim, 89,82 ye düştü (3,99 TL kargo ücreti ekledi) Farklı bir şey yapmadım...
  • emre.karakus E kullanıcısına yanıt
    odeme isleminde bekletiyor.sizde nasil oldu
  • iege kullanıcısına yanıt
    ilk denemede bir uyumsuzluk hatası verdi, ne yazdığını şimdi hatırlamıyorum, ama sayfadaki bilgiler silinmedi.. Bir daha onayla dedim, siparişiniz alınmıştır dedi..
  • sonunda oldu.bilgi veren.arkadasada tesekkurler.
  • Teşekkürler ilaç gibi geldi. Allah razı olsun kardeşim.
  • konu sahibine teşekkürler. internet alışverişlerine kartım kapalıydı onu unutmuşum onun için hata alıyordum. şimdi 3 paket aldım :)
  • hocam benim de maximum kart hata verdi neden bilmiyorum ben de başka kart ekleyip onunla yaptım alışverişi
  • Prima premium larda ikinci urune yüzde 30 yokmuş, bende düşmüyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.