Şimdi Ara

Dz09 Smartwatch Türkçe Firmware Atılabilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
10.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, aliexpressten aldığım dz09 akıllı saatte Türkçe dil desteği yok bunu firmware ile Türkçelestirebilir miyim ? Nasıl yapabilirim deneyen oldumu hiç ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Deniyen oldumu?
  • bende merak ediyorum deneyen oldu mu?
  • Üstte arkadaşın paylaştığı sitedeki adımları teker teker yaparsanız sorunsuz olarak firmware flashlıyabiliyorsunuz ancak ben DZ09 için belirttiği tüm firmwareleri denedim multilanguage yazanlarda Türkçe dil desteği bulunmakta ancak kamera hatası ile karşılaşabiliyorsunuz bu cihazdan cihaza değişiyor imiş sanırım.

APLUS firmwarelerinde hem türkçe dil desteği hem de kamera sorunsuz çalışmaktadır.
  • Uzerindeki orjinal yazilimi ile sorunsuz ingilizce kullanirken birden camera error hatasi almaya basladim. Fabrika ayarlarina dondum kar etmedi. Ne onerirsiniz!?

• arkadaşlar merhaba,

dz09 ve gv18 de dahil yazılımı güncelleme yapmak istedim. win 10 ait usb mtk yazılımı yükledim. Ancak flash tool da söylenen herşeyi yapıyorum ya (2005) S_BROM_CMD_STARTCMD_FAIL
    yada BootRom communications hatası alıyorum. sizce nerede hata yapıyorum yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marty4141

arkadaşlar merhaba,

dz09 ve gv18 de dahil yazılımı güncelleme yapmak istedim. win 10 ait usb mtk yazılımı yükledim. Ancak flash tool da söylenen herşeyi yapıyorum ya (2005) S_BROM_CMD_STARTCMD_FAIL
    yada BootRom communications hatası alıyorum. sizce nerede hata yapıyorum yardımcı olabilirmisiniz.

Burada çözümler var hocam bi bakin

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82971165&p=1&anchorToGo=82971165#82971165

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.zKn -- 5 Haziran 2016; 13:50:08 >

• banada lazımdı teşekkürler
  • Slm arladaşlar.Dz 09 a rom atılıyor.Fakat dz09 un bir çok çeşidi var.Sonuçta hepsine tr dil atılıyor.Sorusu olan varsa her türlü yardımda bulunabilirim.İmei rom tr gibi sorun yaşayanlar burdan bana ulaşabilir.

• buzdolabım B kullanıcısına yanıt
    merhaba Tayfun bey; ben de geçen hafta DZ09 aldım ama geçersiz sim kart hatası veriyor. Turkcell ve avea farklı hatlarla denedim.sonuç aynı. Bu hatlar normal telefonda çalışıyor. Ama bunda çalışmıyor. Sim kartın rehberindeki numaraları görüyor. mesajları görüyor. ama şebekeye bağlanmıyor. Geçersiz SIM yazıyor. Bir çözüm öneriniz var mı?
    Saatin sürüm bilgi özeti: LD991B_V5.8COB_RYQ_YX_ZX_DZ09_3A01_LX7789_9304_J_A_V12.1
  • buzdolabım B kullanıcısına yanıt
    Selamlar.. ben dz09 MT6261D model akıllı saat aldım.rom atayım dedim saatin orjinal yazılımı tamamen silindi net üzerinden tüm firmwareleri denedim. 1 tanesi hariç hiç biri olmadı,yüklenen romda türkçe dil desteği yok saatin ekranını ters kullanmak gerekiyor yani rom ters kuruluyor saatin ekranını çevirmek gerek neyse onuda geçtim,saate kamera app yüklü değil,sende bu akıllı saatin orjinal firmware ( rom ) mevcutmu? yardımcı olursan sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.