Şimdi Ara

Dyson V15 Detect Absolute 14.999 TL Dyson Türkiye (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rebeccacum , Meganliz Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.660
Cevap
120
Favori
219.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V11 extra stoğa girmiş. Bence bu fiyatıyla gayet alınabilir bir model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Önerir misiniz hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aqnbaba kullanıcısına yanıt

Dyson V15 Absolute, Dyson V11 Extra’dan daha güçlü bir emiş gücüne sahiptir. Dyson V15 Absolute 240 AW emiş gücü sağlarken, Dyson V11 Extra 185 AW emiş gücü sağlar.

Dyson V15 Absolute, toz miktarını ve boyutunu algılayan ve temizlik modunu buna göre ayarlayan akıllı bir lazer başlığa sahiptir. Dyson V11 Extra ise böyle bir özelliğe sahip değildir.

Dyson V15 Absolute, toz haznesindeki kirleri sayan ve LCD ekranda gösteren akustik piezo sensörlerine sahiptir. Dyson V11 Extra ise sadece kalan çalışma süresini ve performans bildirimlerini gösterir.

Dyson V15 Absolute, evcil hayvan tüylerini fırçadan otomatik olarak temizleyen Motorbar™ başlık teknolojisine sahiptir. Dyson V11 Extra ise bu teknolojiye sahip değildir.

Bunun dışında genel özellikleri ortak. Emiş gücü dışındaki farklar biraz gösteriş gibi. Ben aldığım zaman v11 yoktu v15 aldım. Fazla para vermeye gerek yok bence.

• 2 gün önce Dyson kendi sitesinden v15 yakaladım ve sipariş geçtim. Üyelik oluşturmadan direkt sipariş geçiliyor. Şimdi sipariş durumu ile ilgili bir bilgiye de ulaşamıyorum. Allahtan sipariş numarası ekran görüntüsünü almıştım. Telefonla arama harici siparişi nasıl sorgulayabiliriz? Tecrübesi olan var mıdır? Teşekkürler.

• thorondor06 kullanıcısına yanıt
    biz de öyle yapmıştık, mail ve sms ile bilgilendirme mesajları gelmişti oradan takip edebilmiştik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • underzero21 kullanıcısına yanıt

Bana sadece mail geldi çok ilginç.

• Code140 kullanıcısına yanıt

sonuna kadar katılıyorum.

dyson alınca yine sen süpürüyorsun. zaman anlamında ve konfor anlamında ciddi bir fayda sağlamıyor ancak gel gelelim 3-5 kat fazla para vermen gerekiyor.

• Niye girmiyor şu zıkkkım stoğa

Zam yapmayı mı bekliyolar anlamadım ki 🧐

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada da v15 ve v12 var şuan arkadaşlar

• haytekin03 kullanıcısına yanıt
    25 bin tl hocam 😂

Stok vardı bitti bruder.

• gumus2929 G kullanıcısına yanıt
    Tüh onu da kaçırdık siz nasıl yakalıyorsunuz hocam telegram grubu flan mı var

Yoooo alamadık.heeralde artık 20 olur

• gumus2929 G kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam 30 olsun 40 olsun

• Bilgisayardaysanız Distill Web Monitor tarayıcı eklentisi var onunla takip edebilirsiniz.

• Lilpackage L kullanıcısına yanıt
    Nasıl kullanıyorsunuz hocam?

• Vuslatteri V kullanıcısına yanıt
    Distillyoutube
    Distill monitors website for changes and sends you an email/SMS alerts if a change is detected. Now available with 24X7 Cloud Monitoring! Visit https://distill.io for more info. Download the Chrome extension - https://chrome.google.com/webstore/detail/distill-web-monitor/inlikjemeeknofckkjolnjbpehgadgge Use it to track the price of an item, monitor your competitor's website, get new job notifications and etc. Key Features: - Monitor any web page for changes - A visual selector to select parts of the page. - Pop-up, audio, and email alerts. - Easy to use Inbox with the label, trash, etc. - Set rules/conditions for smart actions. - Multiple audio alerts for each item. - History of previous changes for each item. - Powerful expressions to select source content. Supports XPath expression, CSS rule, or JavaScript expression to choose the content. - View highlighted changes.
    https://www.youtube.com/watch?v=5uxD0M-0OY0
  • Lilpackage L kullanıcısına yanıt

muhtesem

• bugün ara ara mm'ye stok girdi.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.