Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu başlığı satın alabileceğimiz bir site var mıdır? Yada yetkili servisten alan var mı güncel fiyatı hakkında bilgisi olan?
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar merhaba, sipariş ettiğim makinalardan bir tanesi geldi. İnceleyen, araştıran arkadaşlara yardımı olacağı düşüncesi ile görüşlerimi paylaşacağım, biraz uzun olabilir mümkün olduğunca cevapsız husus bırakmayacağım çünkü...

Evet bildiğiniz üzere birkaç gün önce kararsız kalmamdan ötürü Dyson v10 absolute ve Miele cx1 blizzard cat&dog alacağımı söylemiştim.
    Miele geldi ve test ettik. Sonuç inanılmaz! Makina Almanya üretimi. Başka bir yerde üretimi yok bu modelin. Yanında turbo başlık ile geliyor. Ayrıca almak isterseniz 750TL gibi bir fiyatı var bu tarihte. Biz tam donanımlı hali ile 2900TL gibi bir fiyat verdik. Makina teknik verilerde bize biraz cusseli ve ağır gibi gelmişti ancak boşuna dert etmişiz, zira 4 tekeri sayesinde çok rahat geziyor peşinizde. Ağırlığı da aman aman fazla gelmedi. Kablo uzunluğu fazlasıyla yeterli. Kablo sarma motoru çok kuvvetli, bir basmada hepsini topluyor. Makina malzeme kalitesi ile kesinlikle kendini gösteriyor. Toz haznesi günlük kullanım için fazlasıyla yeterli. Evimiz triplex onda bile bir seferde yeteceğini düşünüyoruz. Ses için olumsuz yorumlar okumuştum, ben katılmıyorum max güçte dahi rahatsız edici bir sesi yok. Kesinlikle toz kaçırmıyor. Abartı olmasın ama sanki icerinin havası bile değişti ya da en azından toz kokmuyor...
    Son olarak belirtmek isterim; bu makinaya Samsung un son model olan supurgesinden geçtik. Onun inanılmaz eksileri çıktı kullandıkça. Benim unuttuğum sizin sormak istediğiniz birşey olursa alıntı yapın lütfen çekinmeden. Dyson V10 gelince onunla ilgili de deneyimlerinizi paylaşacağım. Eğer alınır mı diye soran olursa Miele için cevabım kesinlikle olur. Bir adet resim ekleyeceğim, sadece 10dk lik alelade temizlikten sonra çıkan toz, kir. Gerisini siz düşünün...  DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• pkm kullanıcısına yanıt
    Torbalı yada torbasız süpürgedeki ilk tercih kesinlikle miele olmalı
    İli adet cat and dog torbalı modeli var ilki 8 yıl önce ikincisi 2 yıldır kullanılıyor ,temizlik işini tam yapıyorlar,

Şarjlıda bütçe yetiyorsa dysona karşı sempatim yoktu sebebi kablolu süpürgelerinin temizlik işini tam yapmıyor oluşları idi ama şarjlıları çok iyi şarjlıda desiğim gibi kesinlikle dyson,ama you tubeda xiaomi ve v8 absolut top çekme videosunda çekiş gücü olarak xiaomi resmen dövmüş dyson u bu kafamı karıştırdı sadece,demek ziaomide şarjlıda iyi dedim sadexe

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Arkadaşlar bu başlığı satın alabileceğimiz bir site var mıdır? Yada yetkili servisten alan var mı güncel fiyatı hakkında bilgisi olan?
    Yetkili servise sordum 641 lira fiyat çektiler, yuh

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    Levent bey merhaba. Görüşleriniz için teşekkürler. Ben de baya bi araştırdım karar vermeden önce. Dyson'un V10 modeli son çıkan model malumatiniz. O bile kendi içinde farklı varyasyonlara ayrılıyor. Ben absolute modelini aldım. Benim nazarımda en büyük farkı fırçali başlığı. Ki o da özellikle hali, koltuk ve kumaş yüzeylerde inanılmaz fark yaratıyor temizlik gücünde. V8 ile V10 arasında en büyük fark kir haznesinin büyük olması, batarya şarj süresinin V10 da daha kısa olması ve 3 farklı güç modunun olması. Şahsi kanaatim detaylı ve uzun sürecek temizlikler icin miele cx1 cat&dog, günlük temizlikler için ise Dyson V10 absolute. İkisini de satın aldım. Miele geldi çok çok memnunuz ancak Dyson henüz gelmedi...

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Yetkiliden kastınız "Hakman" sanırım. Evet çok beğeniyorum fiyatlandırma polikalarini. Bildiğim kadarıyla Türkiye'de Dyson markasinda tek yetkililer. Pazarda rakiplerinin olmaması sayesinde böyle parasının hesabını bilmeyen müşteriler için bütçe dostu fiyatlandirmalar yapıyorlar...

• Merhaba arkadaşlar 3 gün önce eşim dyson cinetic big ball parquet 2 modelini aldı.Supurgeyi denedik ve tozlari ufak yumaklar halinde halıda bırakıyor 5- 6 kerr üzerinden geçince zorla aldı. Bu neden kaynaklanır acaba süpürgeyi iade etmeli miyim iade edersem hangi modeli tercih etmeliyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• Yardımcı olacak birileri var mi acaba😔

• Rumeliza R kullanıcısına yanıt
    Yanlış başlığı kullanıyor olabilirsiniz. Ya da fırça açık kalmış olabilir başlığın. Bahsettiğiniz sorun ona benziyor.
  • Modelleri neye göre seçiyoruz? Kedi köpek yok ama ev düzgün temizlensin, sağda solda saç toz yumakları gezmesin. Sonuçta danaya girer gibi para veriyoruz. Kronik kırılma çatlama sorunu olan modeller var mı?

• Genel temizlik başlığını kullandım fırça açık miydi degil miydi bilmiyorum sanirim dikkat etmedim ve iade ettik:( bu model mi tercih etmeliyim acaba yine. Evde evcil hatvan beslemiyoruz. 1300 watt 250 aw olanlar üretimden kalkmış sanirim . I ternette satış yapanlar var hala. Bunları mi tercih etmeliyim iki katı güçte görünüyor

• İkonu ile ilgilenen tüm arkadaşlara selamlar. 3 gün önce Dortmund dan Dyson V10 absolute almıştık. Geldi deme şansımız oldu. Temizlik konusunda hali başlığı ile gayet güzel temizliyor. Şarj süresi günlük kullanım için gayet yeterli. Evimizde ayrıca miele cx1 blizzard cat&dog var. Ona nazaran malzeme kalitesi bariz olarak daha kötü. N çok dikkatimi çeken şey alüminyum borusunun kafa ile birleştiği yerde sallanma oluyor. Açıkçası Malezya üretildiği için Miele kalitesini beklemiyordum ama bu kadar kötü de olması şaşırtıcı oldu. Miele da boru çelik ve diğer tüm aksamlar kaliteli plastik. Dyson alüminyum kullanmış ve plastik akşam hiç kaliteli hissi vermedi. Temizlik konusunda ikisi başa baş. Fiyat ve kalite konusunda miele önde...

• Dyson Multi Floor ile Multi Floor 2 arasındaki fark nedir?
    Animal Pro 2 bu ikisine göre nasıldır? Evcil hayvanımız yok.
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PimpJuice -- 13 Mart 2019; 20:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PimpJuice

Dyson Multi Floor ile Multi Floor 2 arasındaki fark nedir?
    Animal Pro 2 bu ikisine göre nasıldır? Evcil hayvanımız yok.
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Aynı şeyi düşünüyorum :)
    Benim kedim var, Animal Pro2’yi düşünüyorum şu sıralarda da indirime girmiş ancak dyson modelleri arasındaki fark nedir tam olarak çözebilmiş değilim.
    Malum fiyatlar ortada değer mi değmez mi kararsızım.

• Dyson yapmayı vaad ettiği her işi yapıyor. Ama kablolu alacaksanız miele alın derim. Ben de ikisi de mavcut. İkisini de kullanan biri olarak yazıyorum bu yorumu.

• 6 yıl dc29 kullandık o zman 685e almıştım hala kullanıyoruz

• 8 yıldır Dyson DC38 Animal kullanıyorum halâ çok memnunum ancak bu makineyle un, moloz vb. çekmeyin direkt motor bozuluyor. onun dışında performansı hiç düşmedi. ancak V8-V10 modellerini günlük temizlikte kullanışsız görüyorum çünkü ağır ve tek elle 10dk temizlik bile yapılsa yoruyor.. hele ki bayansanız.
  • Herkese merhaba,
    Araştırdıkça işin içinden çıkamıyorum yardımcı olabilir misiniz?
    Dublex evi olanlar için hangi modeli tavsiye edersiniz? Yani süpürge bir çalışmaya başladığında 1 saat sanırım aralıksız çalışıyor. Philips çekim gücü 3. seneye yaklaştık çok düştü.
    Kablosuz benim için çok kullanışlı olur ama kablosuzların çekim gücü ve performansı kabloluya göre zayıf mı?

Düşündüğüm üç model var ama hangisini neye göre tercih etmeliyim bilmiyorum;
    Dyson v8
    Dyson v10
    Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2

Hangi modele yönelmeliyim lütfen yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatckmk -- 21 Mayıs 2019; 10:58:41 >
  • fuatckmk kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Sanırım sorunuzun cevabı bende. Ama tabiki idiler fikirlere de saygı duyuyorum. Benim evim triplex. Birkaç ay önce 1tane kablolu miele cx1 blizzard cat&dog ve bir tane Dyson v10 absolute aldık. Öncesinde de kablolu samsung vardı. Şunu söyleyebilirim; eşim katlar arasında gezerken çok şikayet ediyordu ağır temizlik yapmadığı halde. Eve Dyson girdikten sonra şikayet işi bitti. Hatta siz bile keyif için arada halıda dolastirmak isteyebilirsiniz. Miele nin çekim gücü inanılmaz, ki normal birşey hem iyi marka hem de kaliteli ve kablolu. Ancak Dyson da ondan aşağı kalmıyor. Günlük, hafif temizlik için Dyson kesinlikle iş görür. Ama ağır temizlik zamanları için yetersiz kalabilir pil kapasitesi ve toz haznesi açısından. Normal kullanımda orta güçte 3 katı da geziyor eşim. Bu deneyimden yola çıkarak kendi kullanım tarzınıza göre model belirleyebilirsiniz. İyi günler dilerim...

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.