Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.690
Cevap
211
Favori
964.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evimde 1 adet kedim var. Tüylerini, Electrolux Ultra Silencer ZUSANI58TR animal , elektrik süpürgem ile ucuna mini turbo başlığını takarak temizliyorum koltuklardan.. gürültülü ama iyi temizleyen bir parça.

Benim şöyle bir sorunum var tüy temizliği için elektrik süpürgesini kullanmak yorucu. Şarjlı el süpürgesi ile bu işi pratikleştirmek istiyorum. Dyson v8 iş görür bu konuda yada daha uygun fiyatlı bir marka/model var mıdır ? Tek amaç koltuklardaki kedi tüylerinden hızlıca kurtulmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 21 Aralık 2018; 17:1:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar youtube da dyson electrolux karsilastirmalari var ve electrolux dysonu yeniyor.. ancak fiyatlara bakiyorum dyson en az 1000 tl daha pahali bunun sebebi ne olabilir acaba?

• baggio2 B kullanıcısına yanıt
    elektroluz alan , max 3-4 yıl sonra yine alır.. dyson alan ise, usulünce kullanırsa 15 yıl sonra bile aynı verimle kullanır
  • BigBall ilk seride verilen Pnömatik başlık bizde 2 defa düz zeminde halıyı süpürürken kırıldı ilk sefer ücretsiz değiştirdiler fakat şimdi bugün bir daha kırıldı bakalım servise götüreceğiz ama cidden Dyson'ın en kötü başlığı olabilir yeniden tasarlanıp eskilerin toplatılması lazım bir önceki Bosch makinemizde böyle bir sorun yaşamadık 6 yıllık kullanım sonucunda.
  • Arkadaşlar uzun zamandır takip ettiğim Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 süpürgesini biraz önce 3.300 liraya amazon.com.tr'den almış bulunuyorum. Hakman servisi aradım 5 Yıl garantisini de teyit ettim. Almayı düşünen varsa bu fiyata kaçırmasın.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07DDVVBDN/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Dc 52 süpürgemin toz hazne kapağı tutma mandalı kırıldı. Alt kapak ya da komple toz hazinesini nereden bulabiliriz bilen var mı? Garantisi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scorpion64_120 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ben 1 senedir kullanıyorum her başlığı ayrı bir teknoloji harikası çok memnunum.
  • Yurtdisindan gelen v8 lerin turkiye garantisi oluyormu tecrubeli arkadaslar varmi?

• mehmetmt kullanıcısına yanıt
    oluyor hocam ben ingiltereden almıştım
    dyson twitter hesabından olması lazım dediler
    hakmana da sordum faturası varsa sorun yok dediler
  • Arkadaslar selam ve saygılarımla. Dyson v10 absolute veya v8 absolute arıyorum. Elinde olup satmak isteyen var ise iletişime geçebilir miyiz?

• major24 M kullanıcısına yanıt
    https://tr.trotec.com/ueruenler-ve-hizmetler/makineler-homecomfort/nemlendirme/hava-yikama-cihazi/aw-10-s/

şöyle bir cihaz alırsan havayı su ile çarpıştırıyor. havadaki hayvan tüylerini, tozlarını, kokusunu suya bırakıyor. en azından cigerlerine hayvan tüyü tozu çekmemiş olursun. ben 2 sene önde 800 e almıştım. hemde havayı nemlendiriyor. tek kötü yanı kaloriferler çalışmadığında ev daha çok neömli olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris_Redfield

Hocam; Animal Pro 2'yi ne kadara aldınız?
    Merhaba hocam,

3400TL amazondan
  • mehmetmt kullanıcısına yanıt
    Geçen sene amazon ingiltereden almıştım dc28 modelini.Hakman'a sorduğumda faturası var ise 5 sene garantili demişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion64_120

Arkadaşlar uzun zamandır takip ettiğim Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 süpürgesini biraz önce 3.300 liraya amazon.com.tr'den almış bulunuyorum. Hakman servisi aradım 5 Yıl garantisini de teyit ettim. Almayı düşünen varsa bu fiyata kaçırmasın.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07DDVVBDN/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    Merhaba dyson cinetic parquet ile animal arasında ne fark var değer mi 700 tl farka? 3099 tlye parquet var hepsiburada da Hakman mıdır gatanti nasıl bulurum? Parquet 1 ile 2 arasında sadece watt farkı mı vardır?

• 3099 tlye parquet var hepsiburada da Hakman mıdır garanti demişsin kardeş.. siteye bakmadan akıl yürüteyim: garantinin Hakman olması utanılacak bişey midir - yoksa böbürlenilecek bişey mi ? eksi midir artı mı ? artıdır dii mi ? o zaman , hakman garantili olsaydı , deve gözü gibi koccaman bunu ilana yazarlardı. başka cevaba gerek var mı ?

===1 serisi ile 2 serisi arasında sadece watt farkı vardır, evet.. gerçi , 2.lerin üretim yılına göre başlık dizaynında da fark oluşabilir ama bunu zaten hakman sitesinde görebilirsiniz===
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için miele blizzard cx1 cat&dog powerline 890w ile dyson cinetic big ball parquet arasında kaldım. Yurtdışı sitelerde karşılaştırmalarda temizleme filtreleme işlemlerinde miele önde fakat miele markası dyson kadar uzun ömürlü olur mu sizce hangisi seçilebilir?

• ilk alındığındaki performansı Dyson'dan üstün birçok marka model var. ama geçtim 15 yılı , 5 yıl bile aynı performansla çalışan başka süpürge yok.. varsa da ben bilmiyorum
  • 6 sene önce yurtdışından geçirdiğim dc37 animal türbin çalışırken durdu motordan koku geliyor çok kötü muhtemelen yandı. Resmi servis dışında yapan varmı yarmışsa maliyet ne olur nerde yaptırayık fikri olan varmı..

• quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

Geçen sene amazon ingiltereden almıştım dc28 modelini.Hakman'a sorduğumda faturası var ise 5 sene garantili demişlerdi.
    Bende dün yurtdışından gelirken aldım v7 şarjlı olanı ancak faturamı tax free bürosu aldı.

• şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Siz hic vorwerk kullanmamissiniz :) 18 senelik vorwerk hala ilk gunki gibi calisiyor . 1 kere bile tamire gitmedi .

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.