Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersyno

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

3 yıl önce hızlısldan aldığım Dc 37'nin sapı kırıldı.Sanırım Hakman kendilerinden alınmayan süpürgelere artı 300 lira bedel ödeterek parça veriyormuş . Bu parçayı nereden bulabilirim?

aynı dıurum bende de oldu açıkcası

amazondan sipariş ettim bugün 13 euro sadece

bağlantı varmı yani adres satırı atarmısın mümkünse
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3 yıl önce hızlısldan aldığım Dc 37'nin sapı kırıldı.Sanırım Hakman kendilerinden alınmayan süpürgelere artı 300 lira bedel ödeterek parça veriyormuş . Bu parçayı nereden bulabilirim?

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B006WMELEQ/ref=mp_s_a_1_8?ie=UTF8&qid=1482152401&sr=8-8&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=dyson+dc37&dpPl=1&dpID=418IQJgBQBL&ref=plSrch

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B006WMELEQ/ref=mp_s_a_1_8?ie=UTF8&qid=1482152401&sr=8-8&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=dyson+dc37&dpPl=1&dpID=418IQJgBQBL&ref=plSrch

Sağolasın dostum...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolasın dostum...

Estağfurullah . Burdaki çakallara para bayılınmaz . Benim küçük uç da kayıptı onu da sipariş ettim . Buranın dörtte bir fiyatı resmen ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolasın dostum...

Estağfurullah . Burdaki çakallara para bayılınmaz . Benim küçük uç da kayıptı onu da sipariş ettim . Buranın dörtte bir fiyatı resmen ...

bizim de aynı parça kırıldı kaderi mi aynı yoksa üretim problemimi bilemedim....

• Arkadaşlar 2000 bütçe var evde yaşayan hayvan falan yok 5 yıl garantili olanlardan hangisini almamı önerirsiniz ? dc33c dc37c falan varmış galiba kararsız kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Yaklaşık 3 yıldır DC 52 kullanıcısıyım. Ürünün temizleme performansı kanaatimce açık ara eşsizdir. Fakat hazne temizliği tam bir fiyaskodur. Dyson gibi ürün geliştirmeye müthiş para harcayan bir firma nasıl olurda böyle bir eksiye düşebilir hayret ediyorum. Yok muydu bunun bir çözümü de böyle dizayn ettiler!? Bugün dayanamadım siklonların olduğu hazneyi saf su ile arındırmak zorunda kaldım. Epey uğraştım, kovadaki su kapkara oldu. Hava tabancası ile temizlemekte çok zor oluyor, temizlerken rezil oluyor insan. 24 saat saf suda kalacak. 2-3 gün de petek üzerinde kurutma süreci olur. Kullanmaya başlayınca deneyimlerimi paylaşırım

Ayrıca 2 adet DC 30 kullanıyorum. Temizleme ve pil performansı açık ara eşsiz DC 30'un siklonlu haznesini de yıkamıştım, uzun zamandır sorunsuz kullanmaktayım, darısı DC 52'nin başına

İlerleyen dönemde Dyson marka fön makineleri satışa sunulacak. ARGE'si için inanılmaz para harcamışlar. Sahibinin exclusive röportajını dinledim. Çalışanlar maksimum 30'lu yaşlarında mühendisler, çalışma ortamları, ofisler, üretim sahaları, laboratuvarları, imkanlar muazzam, ırk ayrımı yok, üst yaş çalışanları sınırlı. Fön makinesinin AR-GE'si için harcadıkları para 64 milyon dolarmış.

Ürünün başlangıç fiyatı ABD 400 doları

İçeri buyrun;

https://youtu.be/eIVizD-49QY

http://www.dyson.com/haircare/supersonic.aspx

Siklonların olduğu bölümü saf su ile yıkayıp kurutup süpürgeyi kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşacağımı belirtmiştim. O gün bugündür

Sorunsuz bir şekilde, bilinen Dyson performansı ile kullanmaya devam etmekteyiz Arkadaşlar

Ben artık 6 ayda bir tüm hazneyi ılık saf su ile temizleyeceğim.

Yapmak isteyen Arkadaşların bilgisine

• bende dc08 modeli var 11 yıldır sorunsuz kullanıyorum.ben her yaz ılık sabunlu suyla siklonları temizliyorum iyicede kuruluyorum canavar gibi hiçbir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayavas

bende dc08 modeli var 11 yıldır sorunsuz kullanıyorum.ben her yaz ılık sabunlu suyla siklonları temizliyorum iyicede kuruluyorum canavar gibi hiçbir sorun yok.

Güzel haber, 2 kişi olduk

• Arkadaşlar bu şarjlı modeller elektrikliler kadar güçlü olabiliyor mu? Şarjlı modellerden hazne temizliği zor olmayan önerebileceğini hangileri var acaba?
  • Dyson big ball serisi için ne dersiniz. Dün mağazada gördüm beğendim. En ucuz paketi nette 1900 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

Arkadaşlar bu şarjlı modeller elektrikliler kadar güçlü olabiliyor mu? Şarjlı modellerden hazne temizliği zor olmayan önerebileceğini hangileri var acaba?

bende 6 aydır şarjlı dyson v6 animalpro var , elektrikliye yakın gücü var, 7 yıldır da elektrikli dc32 animal pro kullanıyorum, şarjlının 3 dezavantajı var, öncelikle fiyatı (2000 tl civarında şu anki fiyatı, şarjlı süpürge için oldukça yüksek), ikincisi temizliği diğerlerinde olduğu gibi temizlerken ortaya çıkan toz, üçüncü dezavantajı da şarjı turbo modda kullanınca çok çabuk bitiyor fakat lityum pil kullandığı için istediğiniz zaman şarja takabiliyorsunuz, bunun dışında temizliği ve pratikliği bu dezavantajları bir nebze olsun hafifletiyor.
  • LoRdGangSter kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu şarjlı el süpürgesinin v6+ plus modelini7-8 ay önce anneme hizlial sitesinden 1700 liraya hediye olarak aldim.

Bazen bende kullanıyorum. ürün öncelikle çok patik bir ürün..Büyük süpürgelerin yaptığı işi yapacak güçte. Ürün pil açısından birkere yeni icat gelişmiş bir pil. Şarz olduğu sürece stabil bir motor gücü sunuyor. Araştırdığım kadarı ile piyasada bundan daha iyi bir süpürgenin olmadığını biliyorum. ana başlık motorlu ve fırçası otomotik dönüyor.Annem 3-4 kez mini el süpürgesi kullandi ve hepsi hayal kırıklığı. Parasına gelince evet türkiye şartlaroda ve gelir durumuna göre bir süpürge için çok yüksek. Daha makul bir fiyat sunabilirlerdi diye düşünüyorum. Ancak gücü olanlara tavsiye ederim.

Yine dyson un dc orign tipi büyük makinesini de anneme hediye almistim. 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyor. Emiş gücüne çok takılmayın ( süpürgenin toz sızdırmaması daha onemli-yani güçsüz de değil).

Annem eskiden çok çabuk yorulurdu, tozdan dolayı solunum allerji vs baslamastı. Bu süpürgelerden sonra annem çok rahatladı. Eskiden valide evi süpürüyorum ama hemen ardından hiç süpürülmemiş gibi oluyor derdi. Şimdi temizlik daha uzun zaman gidiyor. Bütçesi uygun olanlara tavsiye ederim.

• Siklon bakımı şart, torbasız makinelerin derdi malesef bu. Bence torbalı alın hiç uğraşmayın.

Bu arada elimde dc08 var komple yedek parça olarak satmak istiyorum. Telescope model, telescope tutacağı çatlak ancak bant ile tutturdum sorusnuz kullanılıyor. Motor vs yedek parçaya ihtiyacı olan varsa özelden yazabilir arkadaşlar.
  • Borçlar hafifleyince Miele yada Nilfisk marka toz torbalı süpürge almayı planlıyorum. Dyson iyi, güzel, kaliteli, çekişi harika ama hazne ve siklon temizliği bizi bezdirdi. Şarjlı el süpürgeleri hariç kablolu modellerini şahsım adıma önermiyorum. İlk zamanlar diğer eve 1 adet daha DC52 almayı planlıyordum, iyi ki öyle bir hataya düşmemişim.

Ama Dyson'ın şarjlı el süpürgeleri candır. Yiğidi öldür hakkını yeme
  • Süpürgemi alalı 3 yıl geçti dc37 animal trübin...süpürgeden şikayetlerim var önce 2 defa sap kısmı kırıldı garanti kapsamında değişim sağlandı çekim gücü düştü ve 3 defa yolladım hiçbir değişiklik yok en son geçen hafta gönderdim umarım bu sefer gereken yapılmıştır. servisteki ilgi ve alaka için hiçbir olumsuz yorumda bulunamam çünkü çok ilgililer, ancak çekim gücünde değişiklik yok değişim talebinde bulunacağım dedim öyle bir şey yapamayız dediler ...bilgisi olan varsa bişey sormak istiyorum eğer çekim gücünde azalma var ve değişmiyorsa garanti kapsamında değiştirilemez mi süpürge..
  • quote:

quote:

bende dc08 modeli var 11 yıldır sorunsuz kullanıyorum.ben her yaz ılık sabunlu suyla siklonları temizliyorum iyicede kuruluyorum canavar gibi hiçbir sorun yok.

siklon dediğiniz kısım şu üst kısmı renkli olan yer mi ayrıca normal suda yıkıyorsunuz öylemi daha açıklayıcı yazarsanız sevinirim. birde ben 2-3 ayda bir halı yıkamaa götürüp hava ile temizletiyorum yinede suda yıkamaya gerek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızım_Aleynam

quote:

quote:

siklon dediğiniz kısım şu üst kısmı renkli olan yer mi ayrıca normal suda yıkıyorsunuz öylemi daha açıklayıcı yazarsanız sevinirim. birde ben 2-3 ayda bir halı yıkamaa götürüp hava ile temizletiyorum yinede suda yıkamaya gerek varmı

Sizin bahsettiğiniz üst kısım filtre mi? Bu yıkanabilir.
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

Siklon denilen kısım şu;
    Hatalı kullanma sonucu; mesela ıslak, çok fazla unsu madde çekimi sonrası şu hale gelebiliyor,

Açılıp temizlemek biraz zahmetli olsa da mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

quote:

Orijinalden alıntı: Kızım_Aleynam

quote:

quote:

Sizin bahsettiğiniz üst kısım filtre mi? Bu yıkanabilir.

Siklon denilen kısım şu;
    Hatalı kullanma sonucu; mesela ıslak, çok fazla unsu madde çekimi sonrası şu hale gelebiliyor,

Açılıp temizlemek biraz zahmetli olsa da mümkün.

siklonlarda üst kapağı çıkarırken nasıl çıkarıyorsunuz, kırılabilecek tırnak felan varmı ...çok irdeliyorum ama yeni servisden geldi süpürgem çekme gücü zayıfladıkça o kısmı açarım diye düşünüyorum.teşekkürler

• Merhaba bugün cinetic biğ bal animal modelini aldım. İlk kullanımdan sonra emiş yapan başlıgın üst oynar kısımlarındada toz kıl tuy vs gördüm aldıklarının belli bir kısmını oradan vermiş sanırım bu normal mı yoksa gidip iade mi edeyim. 2700 saydık zaten çok canım yandı. Resimde de görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 210507 -- 26 Ocak 2017; 22:30:0 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.