Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.690
Cevap
211
Favori
964.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Dyson DC37c Musclehead Elektrikli Süpürge n11.com'da 1400'e geliyor. Nasıl alınır mı? Tavsiye eder misiniz?
  • Maaşallah herkes dysonları övmüşte övmüş.
    Aslında bende 3 yıl önce dyson dc 37 modelimi bu donanımforumun yorumlarına bakarak aldım.
    Hiç memnun değilim. En azından parasına göre hiç memnun değilim.
    Bu memnuniyetsizlikte de son şikayet edeceğim yönü hazne boşaltması bana göre dysonun diğer eksileri içinde hazne boşaltması daha az sorun.
    Süpürgenin sap kısmı kırıldı.
    Animal turbo başlık eskisi gibi çalışmıyor halılarda duruyor ve halıyı derinlemesine süpürmüyor. ne anladım ben bu işten.
    Çekim gücü yani emiş gücü ise zayıf. Bi sürü kişi çekimine temnizliğine diyecek yok diyor ama süpürgenin emiş gücü çok çok iyi değil. Nilfisklerin, philipslerin yanında çok zayıf.
    Sap ve başlıkların bağlantı noktalarından fena halde hava sızdırıyor.
    tÜm bu olumsuzluklarının yanında bir de fiyatı 2000 liranın üstünde.

• Dilocrom kullanıcısına yanıt
    Maske takıyorum :):) doktorların maskesinden. posete hazneyi yerleştiriyorum, tık diye açıyorum tozlar düşüyor. benim halılar yeni bazen halının yünleri yanlarda kalabiliyor onu da yandan çıkarıyorum düşüyorlar. Ameliyata giriyor gibiyim, doktor maskesi ve eldiveni kullanıyorum. tabi keşke yeni çıkandan alabilseydim. ama memnunum. farklı farklı başlıkları cidden iyi. Basta farketmedim halı dövücü baslığını kullanmamıştım, onla bir kaç kere süpürdükten sonra halım eskisi kadar toz çıkarmamaya başladı. Her şeyin bir trade off u var. Bu makineninki de bu. Denildiği kadar işkence değil ama
  • Ben de Dyson cinetic big bal animal pro alarak aranıza katıldım.Umarım Dyson ile iyi sonuçlar alırım.Cihazı yurtdışından aldım garanti için Hakman'a kayıt yaptırmam gerekiyormuş.Bugün işlemleri halletmeyi deneyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2,5 senedir DC52 kullanmaktayım ve diğer arkadaşların dediği gibi temizlemesi gerçekten problem, evin içinde yapma şansınız zaten yok ben her seferinde balkonda temizlemek zorunda kalıyorum ve buna rağmen toza maruz kalıyorum bence tek eksi yanı bu (fiyatını saymassak)

Birde benim haznenin içini temizlemeyi sağlayan o çubuk gibi şey kırıldı bunu nereden tedarik edebilirim?
  • Mrb oncelikle kopegim oldugu icin 6 yil oncede tek animal baslik dysonda oldugu icin dyson almistim 6 yildir hicte pisman olmadim toz bosaltmanin problem oldugunu soyleyenler var agzi baglamali bir cop poseli aliyorsunuz haznesini komple icine koyun agzini buzun istediginiz kadar sallayin tozda olmuyor pislikte kalmiyor ama suda var toz haznesinde bir max ibaresi var o cizgiyi gecirirseniz pislikler sikisiyor adamlar denemis birsey yazmis kuralina uyarsan bisi olmuyor bana sorarsaniz kafa degistirme mekanizmalari mukemmel pratik sap kisalma mekanizmasi cok pratik katlanma mekanizmasi keza oyle cekis gucleri yuksek su an bir tanede dc62 extra elektrikli diye bir sarjli modeli var ondan almayi dusinuyorum bu extra elektrikli mevzusunu bir turlu anlamadim kullanan varmi aranizda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba. benim emektar dyson DC05 makinamın hem ana başlığı birkaç yerinden kırıldı-çatladı... hem de motorundan yanık kokusu geliyor diye kullanmayı durdurdum. elinde sağlam başlık - sağlam motor veya çalışır halde eski DC05 makina bulunup da satmak isteyen varsa eğer , özelden yazıp cep no versin lütfen - ariyim - anlaşalım
  • amazondan şu yeni çıkan modeli almak istiyorumhttps://www.amazon.com/gp/product/B01N4BI77I/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    wattı hakında bir bilgi bulamadım sizce kaçlık çevirici adaptörü kullanmalıyım?
  • Arkadaşlar 23 Nisan 2014 tarihinde Hepsiburada'dan Hakman garantili ve kayıtlı (garanti süresi dolmuştur) olarak satın almış olduğum Dyson DC52 Animal Complete elektrik süpürgemi toz torbalı süpürge aldığım için satıyorum.

İlgilenen arkadaşlarım özel mesajdan irtibat kurabilirler.

Fotoğrafta ok ile gösterdiğim çentik kırılmış olup kullanım açısından sorun teşkil etmemektedir. Uzun zamandır bu şekilde kullandığım için tecrübe ile sabittir. Başka kırık ve hasarlı bir yeri (çizikler hariç) yoktur. Ürünün kutusu diğer evde diye hatırlıyorum ama kutu açısından çok emin değilim, sevkiyatı özenle yapılacaktır. Kargo ücreti alıcı Arkadaşıma aittir. Havale/eft sonrası gönderim yapılacaktır.

Kullanıma bağlı olarak fotoğraflardanda görüldüğü gibi çizikler mevcuttur. Servis ve tamir görmemiştir, arızası yoktur, fotoğraflarda görünen aksesuarlar gönderilecektir.

Evimde kesinlikle kedi, köpek beslenmemiştir!!!

Yıllardır yalnızca bu forum üzerinden satış yapıyorum. GG, Sahibinden vb. siteler üzerinden satış açılmayacaktır. Takas ve ticari amaç güderek satış yapmıyorum. Mantık dışı pazarlık tekliflerini yanıtlamıyorum.

Fiyat : 1150 TL (Kargo ücreti alıcıya aittir)

Güven açısından profilimdeki yorumları okuyabilirsiniz.

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 7 Mayıs 2017; 13:32:28 >

• Arkadaşlar Dyson'ınıza gözünüz gibi bakın.Arkadaşla beraber dyson süpürge almıştık.Arkadaşın eşi 1-2 damla su çekiyor süpürgeyle ve motoru yanıyor.Sadece motoruna 500 TL para verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broadcast33

Ben de Dyson cinetic big bal animal pro alarak aranıza katıldım.Umarım Dyson ile iyi sonuçlar alırım.Cihazı yurtdışından aldım garanti için Hakman'a kayıt yaptırmam gerekiyormuş.Bugün işlemleri halletmeyi deneyeceğim.

Yurtdışından getirirken gümrük olayında sıkıntı çıktı mı? Bir de nereden kaça aldınız acaba?

• cumartesi günü media markt tan dyson big animal pro aldım (ki philips in yeni modeli çıkmış ona bakmaya gitmiştim) urun gayet güzel çekiş gücü kullanılan malzeme falan ama buraya gelipte yorumları okuyunca acaba dedim 3000 tl vererek hata mı yaptım.umarım dediğim çıkmazda bende memnun kalırım. evde daha önce kullandığım libelle den hiç memnun değildim çok hantal bir makinaydı. kısmet artık almış olduk herkese iyi günler.............
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizer79

cumartesi günü media markt tan dyson big animal pro aldım (ki philips in yeni modeli çıkmış ona bakmaya gitmiştim) urun gayet güzel çekiş gücü kullanılan malzeme falan ama buraya gelipte yorumları okuyunca acaba dedim 3000 tl vererek hata mı yaptım.umarım dediğim çıkmazda bende memnun kalırım. evde daha önce kullandığım libelle den hiç memnun değildim çok hantal bir makinaydı. kısmet artık almış olduk herkese iyi günler.............

hayırlı olsun ben biraz pişman olanlardanım
  • Ben de aldım memnunum şu an. Tek şaşırtan konu, E sınıfı enerji tüketimi ve D sınıfı halıda toz toplaması oldu. O da kutunun içinden çıktı. Satış elemanı "A abi hepsi A" modundaydı. Birkaç siteye baktım, orada da enerji tüketimi A görünüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Orijinalden alıntı: denizer79

cumartesi günü media markt tan dyson big animal pro aldım (ki philips in yeni modeli çıkmış ona bakmaya gitmiştim) urun gayet güzel çekiş gücü kullanılan malzeme falan ama buraya gelipte yorumları okuyunca acaba dedim 3000 tl vererek hata mı yaptım.umarım dediğim çıkmazda bende memnun kalırım. evde daha önce kullandığım libelle den hiç memnun değildim çok hantal bir makinaydı. kısmet artık almış olduk herkese iyi günler.............

hayırlı olsun ben biraz pişman olanlardanım

pişman olma nedenleriniz nedir acaba açıklayabilir misiniz @sarper77
  • Vtech62 V kullanıcısına yanıt
    Selamlar 33c fiyat olarak en uygun fakat cekiş gücü ev için y
    eterlimidr acaba
  • Electrolux UltraOne ZUOQUATTRO ve dyson dc33c arasinda kaldim sizce hangisi. Toz torbali elektrolux ama halilada da zeminde de a sınıfı 4a almıs. Kafam karıstı acil yardim lütfen :)

• Selamlar

Ben de dayanamıyarak dyson cinetic big ball parquet alarak aranıza katıldım

Henüz tüm başlıkları kullanmadım

Benim aslında gönlümde yatan miele cx1 toz torbasız süpürge idi ama Türkiyede satılmıyor

Neyse asıl soruma gelince; malum düpürge parke olarak geçiyor ve enerji etiketinde parke ve düz zeminler için A sınıfı halı için D sınıfı olarak etiketlenmiş

Ana başlık aslında hem yer hem halı için kullanılabiliyor

Halıda daha iyi performans almak için ilave başlık mı almak gerekiyor? Emin olamadım

• iron_man İ kullanıcısına yanıt
    Dc33c nasil .halida kullanilacak .cekim gucu iyi mi .halidaki toz kir icin dovucu baslik gibi bir sey var mi

• Almaktan vazgeçtim.

Dün Medya markette almaya karar vermiştik. Bir gün düşünelim dedim.

Sitedeki eski yorumlarda okudum,

Hakman müşteri hizmetlerine sordum. "Yere düşmüş iğne/düğme, Kum tanesi, cam kırıldı faraşla aldın gözden kaçmış ufak bir cam parçası DYSON süpürgeye zarar verecektir." dedi. Ayrıca yere dökülmüş suyun da zarar verebileceğini söyledi.

Hiçbir yerde bu sakıncaları belirtilmemiş. Medya markette satış sorumlusu da bahsetmedi. Yorumlarda bahseden arkadaşlara teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.