Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dyson dc63 un toz haznesi 0.5 lt cekim gucu ise 170 airwatt
    Dc37 ve dc52 nin ise toz haznesi 2 litre cekim gucude 280 airwatt
    Yani daha kucuk bir makina fiyat olarakda tek baslikla verilmesine ragmen dc52 den daha pahalıya geliyor.Hic cazip degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün itibariyle dc 52 animal modelini aldık fotoğraflarda görüldüğü üzere evde 2 tane bol tüylü kedimiz var ve eski süpürgemizle( samsung twin) temizlik yaptıktan bir saat sonra sanki ev hiç süpürülmemiş gibi oluyor ve her yerde kedi tüyleri havada uçuşuyordu dün sadece deneme amaçlı halıları süpürdüm ve gözlerime inanamadım resmen pislik içinde yaşıyormuşuz kendimden tiksindim:) yalnız şöyle bir korkumuz var şimdi forumda okuyunca gördüm; dc 52 modellerinde siklon kısmı çıkmıyormuş ilerde bu kısımın tıkanma ihtimali nedir bu biraz canımı sıktı. ayrıca siklon uçlarının olduğu kısımlar çok küçük geldi kazara nohut büyüklüğünde bişey çekilse tıkanacakmış gibi duruyor. kısacası siklonların temizliğini nasıl yapabiliriz?

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZIKKIM -- 10 Kasım 2014; 11:53:21 >

• ZIKKIM Z kullanıcısına yanıt
    Sabah forumdaki sorularıma cevap alamayınca yetkili satıcıyı arayıp bilgi aldım.Büyük zerrelerin siklonlardan geçmeyip direk haznenin dibinde toplandığını söyledi sonradan bende bu konu ile alakalı bir yazıyı hakmanın sitesinde buldum.Bu yazıdaki perde teknolojisinde bahsetti.http://www.hakman.com.tr/Dyson-Teknolojisi-C13-P2.html
  • Merhabalar bende dyson almayi düşünüyorum eşim için ama zaten karışık olan kafam daha da karıştı.
    Istanbul bilisimden almayi düşünüyorum bu konuda herhalde bir sıkıntı yok

Ama sıkıntım modeli ve özellikler evde alerjik astim tehsisi konan 2 yaşında bir bebek var

Hangi modeli önerirsiniz?

http://m.istanbulbilisim.com.tr/dyson-dc33c-allergy-parquet-elektrikli-supurge-fiyati,73347.html

• Süpürge gibi süpürge almak isteyen arkadaşlar, dyson dışında başka modele bakmayın. Anlatılamayacak kadar harika bir ürün. Buradaki yorumları okuyarak 2 sene önce dc 52 animal turbine modelini almıştım. Çok ama çok memnunuz. Alacak arkadaşlara tavsiyem dönerbaşlıklı aparatı mutlaka olsun çok faydalı, sonuçta insan olsun hayvan olsun herkeste kıl tüy mevcut. Özellikle dökülen uzun bayan saçları evde büyük sıkıntı, şimdi eser yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilzinamuh İ kullanıcısına yanıt
    Dyson ın allergy kodlu tüm süpürgeleri sertifikalıdır. İstediğiniz birini kullanabilirsiniz. Modeller temel olarak aynı altyapıda olmakla beraber farklar aksesuarlar dolayısıyla oluşmaktadır. Aksesuarlar ise ev temizliğinde çok faydalı olabilmektedir. Bu sebeple almışken en üst model olan DC63 diyorum ben.

•  DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

dc 52 nin parçaları bunlar en gerekli olanı veya olanları nelerdır kullanan arkadaslar yazabılırmı
  • sizci kullanıcısına yanıt
    Soldaki 3 parçayı çok kullanırsınız. İlk parça yıpranmamasını istediğiniz halılarda, ikinci parça uygun halılar ve sert zeminde, üçüncü parça ise her türlü sehpa, kapı üstü gibi yerlerden toz almada sürekli elinizin altında olacak parçalar. Diğer parçalara gereksinim az olacaktır.

• Bende araniza dc 37 animal alarak katildim.mmarktan 1398tlye maloldu. Alerji hastaligim var insallah faydasini gorurum. Ilk izlenimim cok olumlu temiz evden neler cikti:)

• Ben de 2 gün önce DC52 Animal Türbine modelini İstanbul Bilişim'den 1.700.- TL'ye aldım..Hemen o akşam 2 odada test temizliği yaptım, evde köpeğim var, gerçekten inanılmaz toz, kıl ve pislik çekti..Gürültüsü de abartıldığı kadar değil..Haftasonu kapsamlı bir temizlik yapacağım bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyca_28

Ben de 2 gün önce DC52 Animal Türbine modelini İstanbul Bilişim'den 1.700.- TL'ye aldım..Hemen o akşam 2 odada test temizliği yaptım, evde köpeğim var, gerçekten inanılmaz toz, kıl ve pislik çekti..Gürültüsü de abartıldığı kadar değil..Haftasonu kapsamlı bir temizlik yapacağım bakalım...

İstanbul bilişimin dyson dc52 animal complatte modelinden kaç adet başlık çıkıyor. Yazabilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

quote:

Ben de 2 gün önce DC52 Animal Türbine modelini İstanbul Bilişim'den 1.700.- TL'ye aldım..Hemen o akşam 2 odada test temizliği yaptım, evde köpeğim var, gerçekten inanılmaz toz, kıl ve pislik çekti..Gürültüsü de abartıldığı kadar değil..Haftasonu kapsamlı bir temizlik yapacağım bakalım...

İstanbul bilişimin dyson dc52 animal complatte modelinden kaç adet başlık çıkıyor. Yazabilirmisiniz.

Animal complete değil animal turbine aldım..3 adet ana başlık 3 adet aparat çıktı..

• quote:

Orijinalden alıntı: sgkhn01

Eminmisiniz 1700 e aldığınıza. Animal Completeyi doğum günü kampanyası diye 2099 TL diyorlar ve sadece bir başlık fazla.

Gayet eminim üstadım:)faturaya bir daha baktım ,1.684.-TL yazıyor:)

• Bugün uzun araştırma sonucu 5 yıl hakman garantili dyson dc 52 animal complatteyi 1950 ye 9 taksitle aldım ( nakit fiyatı 1850 tl idi) istanbul sirkeciden aktürk ticaretten aldım. Doğrusu bu kadar para verdikden sonra 200 tl icin istanbul bilişim den almaya cesaret edemedim. Internet de bu cihazi 5 yıl garantili birtek n11 ve gittigidiyor da 2000 tlye bulmustum kart indirimleriyle 1900 e geliyordu sormak ve bilgi almak icin gidip ürünle çıktım. Artık araştırmakdan usandığimdan o anda aldım. Toplam 3 ana başlık olmak üzere 4 aparat başlikla 7 adet başlık var diye bu modeli alďim. Diger modelleride sadece 100 tl ucuzdu almak isteyenlerin bilgisine. İnşaallah memnun kalırız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setirekli -- 23 Kasım 2014; 1:06:27 >
  • Merhaba

İstanbul Bilişimde satılan modeller 5 yıl garantili değil, İstanbul bilişim kendi garantisinimi veriyor?

Birde 2 yaşında alerjisi olan bir bebek için Hangisini önerirsiniz, 1000TL yi pek geçmek istemem aslında ama almışken 300-500 daha ver şu özelliklerindende faydalan diyebileceğiniz üst model varmıdır- yoksa bu 3 modelde birbirine yakınmıdır.

Son olarak Çatı katında oturduğumdan dolayı toz evde çok oluyor.

Dyson DC37c Allergy Elektrikli Süpürge 1100 TL
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/dyson-dc37c-allergy-elektrikli-supurge-fiyati,132677.html

Dyson DC52 Allergy Elektrikli Süpürge 1400 TL
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/dyson-dc52-allergy-elektrikli-supurge-fiyati,73358.html

Dyson DC63 Allergy Elektrikli Süpürge 1500TL
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/dyson-dc63-allergy-elektrikli-supurge-fiyati,123185.html

Teşekkürler.

• quote:

Bugün uzun araştırma sonucu 5 yıl hakman garantili dyson dc 52 animal complatteyi 1950 ye 9 taksitle aldım ( nakit fiyatı 1850 tl idi) istanbul sirkeciden aktürk ticaretten aldım. Doğrusu bu kadar para verdikden sonra 200 tl icin istanbul bilişim den almaya cesaret edemedim. Internet de bu cihazi 5 yıl garantili birtek n11 ve gittigidiyor da 2000 tlye bulmustum kart indirimleriyle 1900 e geliyordu sormak ve bilgi almak icin gidip ürünle çıktım. Artık araştırmakdan usandığimdan o anda aldım. Toplam 3 ana başlık olmak üzere 4 aparat başlikla 7 adet başlık var diye bu modeli alďim. Diger modelleride sadece 100 tl ucuzdu almak isteyenlerin bilgisine. İnşaallah memnun kalırız...

Hayırlı olsun..Emin olun memnun kalacaksınız..Ne kadar toz,kıl,tüy çektiğine inanamazsınız..Ayrıca süpürmeden sonra diğer makinelerden alınan o tozlu hava kokusu hiç yok..Sadece hazneyi çok doldurmadan boşaltmaya gayret edin bir de boşaltırken maske takın:)

• quote:

quote:

Bugün uzun araştırma sonucu 5 yıl hakman garantili dyson dc 52 animal complatteyi 1950 ye 9 taksitle aldım ( nakit fiyatı 1850 tl idi) istanbul sirkeciden aktürk ticaretten aldım. Doğrusu bu kadar para verdikden sonra 200 tl icin istanbul bilişim den almaya cesaret edemedim. Internet de bu cihazi 5 yıl garantili birtek n11 ve gittigidiyor da 2000 tlye bulmustum kart indirimleriyle 1900 e geliyordu sormak ve bilgi almak icin gidip ürünle çıktım. Artık araştırmakdan usandığimdan o anda aldım. Toplam 3 ana başlık olmak üzere 4 aparat başlikla 7 adet başlık var diye bu modeli alďim. Diger modelleride sadece 100 tl ucuzdu almak isteyenlerin bilgisine. İnşaallah memnun kalırız...

Hayırlı olsun..Emin olun memnun kalacaksınız..Ne kadar toz,kıl,tüy çektiğine inanamazsınız..Ayrıca süpürmeden sonra diğer makinelerden alınan o tozlu hava kokusu hiç yok..Sadece hazneyi çok doldurmadan boşaltmaya gayret edin bir de boşaltırken maske takın:)

Zaten uzun süredir araştırıyordum.neredeyse şikayeti olan hemen hemen yok desek yeridir bende bu sebepten dolayı almaya karar verdim fakat 200 tl için istanbul bilişimin 2 yıllık garantisi riskini göze alamayarak hakmanın 5 yıl garantili ürünü aldım.Hakman fiyat politikasıni çok sıki tutuyor.bu ürünü internetten almaktansa esnaflardan dükkanlardan almak daha hesaplı oluyor. İnşaallah aldığım dördüncü ve son süpürge olur...Tavsiyeleriniz için teşekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setirekli -- 23 Kasım 2014; 13:50:20 >

• Bugün bizde Dc52 animal comp. aldık kaç gündür forumu okuyorum abartıyorlarmı yoksa bu kişiler gerçek ürün kullanıcıları değilim falan fistan derken yeni süpürdüğüm 3.5 mtr2 halıdan yaklaşık 1 çay bardağı toz ve ampül büyüklüğünde tüy çıktı 8 senedir eski süpürgemi kullanıyordum kendi çapında temizlediğini sanıyordum fakat 8 senedir pis evde yaşadığımı bu gün itibariyle öğrenmiş bulunuyorum akşam geç saatte eve geldiğimiz için deneme amaçlı 1 halıyı süpürebildim ses olmasın diye sabah olsada evimi süpürsem diye sabırsızlanıyorum

• [simage]
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA
    [/simage]
    [simage]
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setirekli -- 23 Kasım 2014; 23:30:43 >

• İyi geceler arkadaşlar bizde bu akşam dyson dc52 allergy musclehead parquet aldık, hızlı bi süpürme yaptık evde deneme amaçlı, gayet başarılı gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.