Şimdi Ara

Dying Light Kasma Sorun Çözümü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
22.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    attığın vidyoda fps göstermiyor?
  • Bence sen 800x600 çözünürlükte oynayıp ultrada oynadığını sanıyorsun. Başka mantıklı bir açıklaması yok bunun.
  • Turuncu Sakal kullanıcısına yanıt
    Yaw hehehe 1366.x768 high kasmadan oynuyorum buraya gelip GTX 970 kasıyor derseniz küfür ederim size bu kadar basit GT 630 oynuyorum daha ne diyeyim.
  • gt630la crysis 3'ü ultrada kasmadan oynadığını söyleyen biri vardı forumda. Sorduğumuzda da 12 fps ile oynadığını öğrenmiştik. Sen de onun kafasında birisin galiba. Yada bir iki tane ayarı high diğerlerini low yapıp highda oynadığını sanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STENSTEN

Yaw hehehe 1366.x768 high kasmadan oynuyorum buraya gelip GTX 970 kasıyor derseniz küfür ederim size bu kadar basit GT 630 oynuyorum daha ne diyeyim.

Sevgili hocam siz yapimci firmada falanmi calisiyorsunuz durduk yere insanlar neden sorun var diyebilir ki sizce mantikli mi bu? kaldi ki oyunda sorun yok sorun sizde diyebiliyorsunuz. Siz bu kaniya nasil vardiniz.? Bu bize cozum olan bir yontem iken siz neden rahatsiz oldunuz ben isin o kismini anlayamadim?

Oyunlarda cesitli sorunlar cikabilir ona akil sir erdirmesi zor. Sizde sorunsuz calisir bende sorun cikar ayri ama bu oyundaki sorun ilk ciktigi gunden bu ana kadar var olan ve cozulmemis bir sorun. Oyun cikali nerdeyse 8 ay gecmis bir cok sikayet var optimizasyonla alakali ama firma bunu cozmuyor? Cozmuyor diyorum cunki yaptigimiz yontem benim icin cozum oldu cunki.

1-) islemcisi amd olan pc lerde genelde sorun yasatiyor demistim ve sizin islemciniz intel dikkat ederseniz amd de sorun yasatiyor diyoruz siz bu olasiliktan zaten yirtmissiniz amd islemcili bir pc de denediniz mi

2-) internette sanmiyorum arastirma yaptiginizi google ile birer cay icin doksun onunuze cikan sonuclari bakin bakalim kafadanmi atiyoruz.

3-) Oynadigim Pc nin maksimum sistem gereksinimleri oyuna uyuyor Asus marka Geforce Gtx 760x2 rog mars ekran karti mevcut gel gorki problemli olan burda sistem degil oyun.

madem sorun bizim Pc lerde o zaman nasil oldu da sorun cozuldu ben ultra ayarlarda 1920*1080p de oynuyorum Hocam siz 1920*1080 yapip oynamayi bir deneyin oyun kasarsa bana deyinki sorun Pc de cunki sisteminiz (ekran karti, ram vs.) yetersiz gelecektir onu anlarim. Ama sistemin yeterli geldigi bir oyun boyle yapiyorsa soylenecek pekte bisey kalmiyo.. kusura bakmayin sizin amaciniz uzum yemek degil bla bla bla..

Not? Bir arkadas vardi forumda garip garip cevaplar yaziyordu sonra "kusura bakmayin kardesim hesabimdan girip sacmalamis" demisti. Yoksa sizin hesapta oyle mi oldu

• quote:

280x x2 crossfireda en düşük ayarlarda 30 fps yi geçemiyorum. sanırım makinam çöp. zira hiçbir oyunda 60 fps altı görmesemde bu oyun yüzünden çöp. grafikleri vasat ki 630 dahi yetecek seviyede ama herkeste aynı çalışmıyor işte, sorun bu.

bu arada aylar sonra yarım bıraktığım oyuna döneyim dedim, patchler işe yaramıyor hala aynı sorun. çop güzel bir oyunu rezil etti techland
  • Hocam daha oncede soylemistim amd islemcili kasalarda cok sik bu sorunlar yasaniyor. Konu basliginda belirttigim yontemi denediniz mi?
  • ben 800 e 600 oynamak istemiyorum ben oyun bilgisayarı aldım 8 gb ram 4 gb ekran kartı 3.6işlemcim var turboyla birlikte 4.00 oluyor ben bunun faydasınını 800 a 600 oynarakmı alacagım ben oyun bilgisayarı almasaydım ozaman ben gta 5 i 1920x1080 de oynuyorum 11.6 gb lik oyunumu 800x600 damı oynicam bi çözümü yokmu bunun AMD İŞLEMCİ KULLANIYORUM
  • Merhabalar ben foruma yeni katıldım.Cümleten Selamun Aleyküm benim sorum şu bugün Dying Light alıcam ve kasma sorunundan korkuyorum sistemim

4gb ram

Gt 630m 2gb

İntel Hd Graphics 4000

İntel Core i5 2.5ghz

sizce kaç fps alırım

Daha önce gt 630 la oynuyanları gördüm adamlar higde kasmadan oynuyorlar hatta burada forumdada gördim aşşağıda arkadaş yazmış
    yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler.
  • quote:

Mario oynuyorsundur sen boş yapma.
  • @Hudson51

işe yaramdı oyuna girdiğimde ayarlar tekrar eski haline hatta yükseğe çıkıyor doku kalitesini ortadan aşağı çekemiyorum high a geri çıkıor o yere girip denediğimde. epic games üzerindne oynuyorum ve enchanted edition olduğu için oalbilir mi fikri olan yazsın

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.