Şimdi Ara

DX Türkiye'ye Telefon Gönderiyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar dun dealxtremeden bir adet leagoo lead 2 telefon aldım Türkiye gönderimi var mi dxin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yardım lütfen
  • Ben aldım ama gümrüğe takıldı..öncelikle ordan pil içerdiği için sıkıntı çıkacak sana muhtemelen isveç üzerinden yollayacaklar yaklasık 20 güne kargo takibine girer ama UKIM bu aralar takıyor telefonları şansın varsa eline 1 ay gibi sürede varır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualFrog -- 7 Eylül 2014; 18:48:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Ben aldım ama gümrüğe takıldı..öncelikle ordan pil içerdiği için sıkıntı çıkacak sana muhtemelen isveç üzerinden yollayacaklar yaklasık 20 güne kargo takibine girer ama UKIM bu aralar takıyor telefonları şansın varsa eline 1 ay gibi sürede varır

Takilma isini bi sekilde cozdum hocam da gonderiyor degil mi dx?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Ben aldım ama gümrüğe takıldı..öncelikle ordan pil içerdiği için sıkıntı çıkacak sana muhtemelen isveç üzerinden yollayacaklar yaklasık 20 güne kargo takibine girer ama UKIM bu aralar takıyor telefonları şansın varsa eline 1 ay gibi sürede varır

Takilma isini bi sekilde cozdum hocam da gonderiyor degil mi dx?

göderiyor geçen hafta geldi
  • Kesinlikle yolluyor DX güvenilir bir site
  • peki siparişler kaç gün içinde yola çıkıyor kaç güne geliyor? sitesinde 7-10 gün yazıyor dogru mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barcali33 -- 8 Eylül 2014; 14:51:09 >
  • ordaki 7-10 a takılma sen ortalama 15-25 gün diye düşün..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.