Şimdi Ara

DVD yazma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde 7.5 gb dvdler var bunları nasıl kopyalayabilirim? piyasada 4.7 gb üzerinde dvd var mı?
    ya da dvd leri 4.5 kadar indirebilir miyim? (dvdshrink diye bir program önerdiler nasıl birseydir? )

• Clone DVD programı bu iş için en iyisi. Kopya korumayı da kendisi hallediyor. Ayrıca Programın seçeneklerinin içerisinde DVD5 formatı ile yazdırırsan 4.7 GB' a sıkıştırıyor. Ancak yaklaşık %15 civarı görüntüde kalita kaybı oluyor. Kolay gelsin
  • Piyasada 8.5 GBlık dvdler var ama orjinal film al aynı fiyata gelir. DVD Shrink çok iyi program ben onu kullanyorum istemediğin ekstraları çıkartabiliyorsun veya otomatik bölümü var onu seçersen kendi 4.7 GB ta sığdırıyor. tavsiye ederim.
  • onlar dual layer dvd ve cok pahalı (en son 15 ytl di)
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhancin166

Piyasada 8.5 GBlık dvdler var ama orjinal film al aynı fiyata gelir. DVD Shrink çok iyi program ben onu kullanyorum istemediğin ekstraları çıkartabiliyorsun veya otomatik bölümü var onu seçersen kendi 4.7 GB ta sığdırıyor. tavsiye ederim.

ewet bu programı kullandım ve sorunum halloldu tesekkürler
  • dvd-shrink'te goruntu bozuk oluyor bende nedense. clone-dvd2 cok cok iyi, bulmaya calis derim.
  • Ben de dvd-shrink kullanıyorum ve çok memnunum, görüntü kalitesinde de gözle görünür bir fark olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.