Şimdi Ara

DVD rw marka tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evdeki ufaklığın* kullandığı kasa var. Üzerindeki sürücü dvd okumadığı için değiştirecem. Ders kitaplarının yanında bazen dvd veriyorlar, onları okutamayınca üzülüyor. O yüzden bir dvd sürücü almaya karar verdim. Cd dvd yazma ile işimiz olmaz okusun yeter diyorum. Çarşıya çıkınca ne idiği belirsiz markalara 80 100 kağıt fiyat çekilince ikinci elde karar kıldım.

Sanyo lazerli hlds(lg) lerin omurluk olduğunu biliyorum. 2001 üretimi hala ilk günkü gibi çalışanları var. Sonrakileri bilmiyorum. Laptopta tsst var, bazı dvd lerde sorun çıkarıyor. Biraz tırstım ondan.

Şu anda hangi marka iyidir? Aklıma gelnler bunlar.

Optiarc(Sony)
    HLDS(LG)
    TSST (Samsung)
    Asus
    PLDS(LiteON)
    İDE SATA farketmez ama SATA önceliklidir.

*kardeş 8 yaşında ilkokula gidiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 17 Ağustos 2017; 14:03:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsi iş görüyor, uyguna bir tane alın geçin.

Mesela

http://www.eksenbilgisayar.com/asus-drw-24d5mtblkbas-24x-sata-dvd-rw-siyah-bulk
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Sağolun,bunu düşüneyim.

• Bu arada bir yakınım bana İDE girişli Optiarc yollayacak. İnternette kısa bir araştırma yaptım, bu Optiarc'lar hakkında hiç hayırlı şeyler duymadım. Bir de bürodaki kasada SATA Optiarc var, o sorunsuz. Modelini bilmiyorum gelince öğreneceğim. Mal bu:

Resimdeki dvd rw şimdilik yalan oldu. Resmi var kendisi yok. İki hafta oyalandığım da cabası. Gelse bile dolapta yatacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 21 Ağustos 2017; 11:21:13 >

• Dikkatimi çekti: Yazma hızı 24x'e kadar çıkarken okuma hızı nasıl 16x'de kalıyor. Bu nasıl oluyor? Yazdığı hızda okuyamıyor mu bu meretler?
    Edit:HLDS(LG) SATA DVD RW aldım, şu anda yolda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 21 Ağustos 2017; 15:00:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.