Şimdi Ara

dvd recorder sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar dvd recorderlar uydu alıcılarından kayıt yapabiliyor mu acaba yoksa sadece kablo tv yayınlarına mı mahkumuz mesela lig tvden bi maçı kaydedebilir miyim yada yeni d smart denen olaya bağlayabilir miyim

• ben denemedim ama bildiğim kadarıyla her tür kaynaktan kayıt yapabiliyor. yalnız uydudan kayıt yaparken başka kanal izleyememe gibi bir sorun oluyor. arçelik ve toshiba dvd recorder ile ilgili başlıklarda bu konuyla ilgili bayağı bir deneyim aktarılmış
  • tabiki yapıyor artık anten kullanan kalmadı zaten , hepsi uydudan digiturkten hepsinden yapıyor , bazılarıda fotoğraf makinesinden, kamerandan, usb'den, mp3 çalardan bile kayıt yapıyo...
  • Arkadaşlar ben harddiskli sony dvd recorder kullanıyorum. Evet uydudan kayıt yapıyorum. Sorunum ; yaptığım kayıtları dvd ye kaydediyorum. Ama oluşturduğum dvd sadece kendi cihazında çalışıyor. Başka bir makinaya yada bilgisayara taktğımda okumuyor. Bunu nasıl çözebilirim. Türkçe klavuzuda yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • başka bir dvd player da denedinmi ? bilgisayarında başka dvd film ler çalışıyormu bu kaydettiklerin değil orjinal dvd ler falan?
  • Arkadaşım...cihazında yazdırdığın dvd medyayı başka cihazda oynatmak istiyorsan aynı cihazında dvd cd'ni sonlandırman gerekiyor.onuda cihazının menüsünde bulabilirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: esegoz

Arkadaşlar ben harddiskli sony dvd recorder kullanıyorum. Evet uydudan kayıt yapıyorum. Sorunum ; yaptığım kayıtları dvd ye kaydediyorum. Ama oluşturduğum dvd sadece kendi cihazında çalışıyor. Başka bir makinaya yada bilgisayara taktğımda okumuyor. Bunu nasıl çözebilirim. Türkçe klavuzuda yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Kullanma klavuzu olmadığı için , çözememiştim. Evet arkadaşın dediği gibi DVD yi sonlandırmak gerekiyormuş. Menü nün içerisinde bir yerlerde "Finalise" tuşunu buldum. ve sonlandırdım. Sorun çözüldü.
  • konu ile pek ilgisi olmasa da sonlandırmamak ile ilgili bir sorunum var,video kamera görüntülerini bir dvd programı ile dizüstü bilgisayırımda dvd ye dönüştürdüm,extarnel/harici bir dvd yazıcı ile yazdırdım ancak sonlardırmadan dvd yi çıkardım şimdi bilgisayarım dahil hiç bir yerde izleyemiyorum görüntüler benim için önemli bunun bir çözümü varmıdır teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.