Şimdi Ara

DVD OKUMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TOSHİBA LAPTOP TA DAHA ÖNCE BAŞKA BİR BİLGİSAYARDA YAZDIĞIM DVD+R LERİN 1 İ HARİÇ HEPSİ OKUNABİLİYOR AMA SADECE 1 TANESİNİ HER TAKTIĞIMDA OKUYOR GİBİ 2-3 SANİYELİK BEKLEME DURUMUNDA KALDIKTAN SONRA İÇİNDE BİRŞEY YOKMUŞ GİBİ DURUYOR ÜZERNE TIKLADIĞIMDA "E SÜRÜCÜSÜNE DİSK YERLEŞTİRİN" DİYOR ANLAMADIĞIM BAŞKA BİLGİSAYARLAR OKUYOR ,AYNI TİPTE YEDEKLEDİĞİM DİĞER DVD LER OKUNMASINA RAĞMEN BU NİYE LAPTOP TA OKUNMUYOR?

• yokmu herhangi bir fikri olan ?
  • bazı optikler bazı medyaları seçerler. biraz keyfidir ama maalesef başımıza zaman zaman gelen şeyler. benim philips de okuyan medyayı samsung un okumaması gibi bir şey. yada kayıt yapılan vcd medyayı bazı playerlar okurken bazıları okuyamaz bu da cihazın lensinin kalitesiyle alakalıdır. kolaylıklar.
  • Ya yeni topic açmayım dedim benim de dvd romum cdleri okuyor ama dvdleri okumuyor nedendir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

bazı optikler bazı medyaları seçerler. biraz keyfidir ama maalesef başımıza zaman zaman gelen şeyler. benim philips de okuyan medyayı samsung un okumaması gibi bir şey. yada kayıt yapılan vcd medyayı bazı playerlar okurken bazıları okuyamaz bu da cihazın lensinin kalitesiyle alakalıdır. kolaylıklar.
    aynı marka,tip dvd ye kaydettiklerim yedeklemelerimi okuyor ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.