Şimdi Ara

Dvd den Dvd ye Kopyalama ve Hard Disk ten dvd ye Yazma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1)Önceden kiraladığım dvd filmleri yedeklemek istiyorum. Denemedim hiç ama sanırım kopya sorunu yok bu dvdlerde. Çünkü zaten bu kiraladığım dvdler kopya. Onun için kopya promlemi olduğunu sanmıyorum. Bu dvd filmleri boş dvd ye nasıl yazdırabilirim.

2)Bazı dvd fimleri de hard diske kaydetmiştim. Onları da boş dvd ye yazdırmak istiyorum.

Ama önemli nokta şu, bu konuda acemi olduğum için resimli anlatım rica edeceğim. Siteye baktım biraz, hep birileri birilerine yardımcı olmaya çalışmışlar ama hiç resimli anlatım göremedim. İnşallah biri yardımcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hattabadil -- 22 Kasım 2008; 13:57:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: hattabadil

1)Önceden kiraladığım dvd filmleri yedeklemek istiyorum. Denemedim hiç ama sanırım kopya sorunu yok bu dvdlerde. Çünkü zaten bu kiraladığım dvdler kopya. Onun için kopya promlemi olduğunu sanmıyorum. Bu dvd filmleri boş dvd ye nasıl yazdırabilirim.

2)Bazı dvd fimleri de hard diske kaydetmiştim. Onları da boş dvd ye yazdırmak istiyorum.

Ama önemli nokta şu, bu konuda acemi olduğum için resimli anlatım rica edeceğim. Siteye baktım biraz, hep birileri birilerine yardımcı olmaya çalışmışlar ama hiç resimli anlatım göremedim. İnşallah biri yardımcı olabilir.

Eğer forumda bulamadıysan google arama yaparak kısa sürede sonuca ulaşabilirsin. Anladığım kadarıyla sen bir dvd yi başka bir dvd ye kopyalamak istiyorsun. O zama google de en basit olarak DVD Kopyalamak Resimli gibi bir arama ile sonuca ulaşabilirsin.

• bende de buna benzer bir problem var ..hp pavilion dv4000 laptop ta cd yazdırabiliyorum açabiliorum,tüm dvdleride açabiliorum fakat kendi yazdırdığım dvd leri alet tanımlayamıyor ve bilgisayarı kitliyor..bu konuda fikri olan arkadaşların yardımcı olmasını bekliyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.