Şimdi Ara

Dvd-BluRay film-dizi cover tasarım ve basım (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.999
Cevap
28
Favori
438.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş dvd bile bulamadığım şehirde bakalım nasıl bastırıcam coverları
  • Bi ara printable dvdlere arşivleyip dediydim şu dizileri. Baktımda iyi bir yazıcı gerekiyor. Ama sonuçları gayet güzel oluyor.
  • merhaba arkadaşlar.elimde seri olan bazı film ve dizilerin özel hazırlanmış cover ları mevcut.isteyen olursa burdan seve seve paylaşabilirim.örnek resimleri yükledim.elimde olanlar james bond serisi,jurasic park serisi,karayip korsanları serisi,kardeşler takımı serisi,prison break bölüm 22 ye kadar,lost 4 sezon, terminatör serisi,yüzüklerin efendisi serisi ve 15 dvd filmden oluşan Marvel Ultimate Collction serisi mevcut.tüm cover ların sırt resimleri birbirini tamamlamaktadır.yakında süperman,matrix vb. ekleyeceğim.iyi akşamlar

Dvd-BluRay film-dizi cover tasarım ve basım

• Benim aradığım bazı coverlar var. Özellikle bunlar.

Prison Break

varsa eğer 4. sezonda olsa fena olmaz.

Hiçbir yerde yok malesef.

• Ben eminönünden almıştım 25cover 2,5tl filandı ama

Hepsi aynısı olunca bitanesinden sonra bi b.ka yaramıyor

Nasıl temin edebilirim kaliteli coverları filan bilen biri varmı (yazıcım yokçıkartamam)
  • Bugün İlk Cover'ı Bastım..
    X-Men Başlangıç
    Printer'dan Çıktı Aldım Ama Düzgün Kesemedim. Valideye Kestiririm Bundan Sonra. Allahtan Ön Kapaktaki Renk Siyahtı, Pek Gözükmüyor.
    Baya İyi Duruyor, Sevdim Bu Cover İşini.
  • Arşiv yavaş yavaş büyüyor.

• copy centerlarda özalitcilerden çıkarttırabilirsin parlak kuşe kağıda dvd kapağı çıkdısı alacağım falan dedin mi söylerler fiyat.

gerçi akıl veriyomda allah belamı vermesin benim halen doğru ölçüyü bulamadım boşu boşuna çöpe gidiyo coverlarım + paramda ziyan oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: erend

copy centerlarda özalitcilerden çıkarttırabilirsin parlak kuşe kağıda dvd kapağı çıkdısı alacağım falan dedin mi söylerler fiyat.

gerçi akıl veriyomda allah belamı vermesin benim halen doğru ölçüyü bulamadım boşu boşuna çöpe gidiyo coverlarım + paramda ziyan oluyo

Arkadaşım onu Deviilll arkadaşımız açıklamıştı yazdırmaya gittiğin yerde undercoverXP programıyla çıkartınca sorun olmuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

Benim aradığım bazı coverlar var. Özellikle bunlar.

Prison Break

varsa eğer 4. sezonda olsa fena olmaz.

Hiçbir yerde yok malesef.

Arkadaşım senin aradığın coverlar bu sitede mevcut ücretli üyelik istiyor olabilir tam bilmiyorum. Bir bak istersen
    http://www.customaniacs.org/forum/cyberclown-covers/66305-prison-break-season-3-single-amaray-new.html

• Arkadaşım senin aradığın coverlar bu sitede mevcut ücretli üyelik istiyor olabilir tam bilmiyorum. Bir bak istersen
    http://www.customaniacs.org/forum/cyberclown-covers/66305-prison-break-season-3-single-amaray-new.html

evet orası ücretli üyelik istiyor.zaten G.G ve benzeri sitelerde satılan cover ların sahipleri buralara 1 kereliğine 15-50 $ para verip üye oluyor istediği cover ları indirip satıyor.
  • Bende yakında resim eklemeye çalışacağım. Tam 1 yıl oluyor cover işine başlayalı, 600 e yakın oyun-dizi-film arşivi oldu dvd kutularıyla + coverlarıyla birlikte.
  • Biliyorum o siteleri. Bende o yüzden sordum. Yıllık 20$ dolar üyelik istiyor. Paypalla birlikte yaklaşık 40 tl yi buluyor. 3-5 cover için bu kadar paraya değer mi?

Bastırmaya gidince oradakiler beleşten edinmiş olacaklar bir nevi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

Biliyorum o siteleri. Bende o yüzden sordum. Yıllık 20$ dolar üyelik istiyor. Paypalla birlikte yaklaşık 40 tl yi buluyor. 3-5 cover için bu kadar paraya değer mi?

Bastırmaya gidince oradakiler beleşten edinmiş olacaklar bir nevi.

haklısın sen bastırırken senin satın aldığın cover lara beleşten sahip oluyolar
  • elimdeki cover lardan bir örnek daha.Indiana Jones serisi.sırt resimleri birbirini tamamlıyor
    http://img38.imageshack.us/content.php?page=done&l=img38/2439/adsz1gje.jpg&via=mupload
  • Son yaptığım coverlarıda çıkardım emek ziyan olması diye...

• devam....Bu işin ticaretini yapmıyorum arkadaşlar.isteyen tüm arkadaşlarla paylaşabilirim sorun değil.
    http://img38.imageshack.us/i/adsz4c.jpg/

• Bugün perpaya gittim.Hazır gitmişken 8'li ve 10'lu kutular aldım bi kaç diziyi kutuladım.Şimdi cover bastırması kaldı.Onunla uğraşayım biraz..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.