Şimdi Ara

DVBViewer Türksat 4A Hazır Kanal Listesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
26.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bende Technisat SkyStar USB 2 HD CI  kart var ama nedense windows 10 ve 11 de bir türlü kart driveri kurulumu yapılamıyor mavi ekran hatası veriyor bende sırf bu kart içibn windows 7 kullanmak zorunda kalıyorum yoksa çok memnunum.

• 06ensar kullanıcısına yanıt
    Kart kullanan çok az insan kaldı maalesef driver meselesi de sıkıntı hd2 bende kullandım satıp prof 8000 aldım .
    Prof 8000 de de Windows 10 da sıkıntı yaşayıp Windows 7 ye döndüm yine hatta format sonrası çalışan kart çalışmaz oldu driver görmedi bende çok uğraşıp farklı bir versiyon driver ile çözdüm olayı .artı farklı bir şey olarak kart kulllanan insanlar birbirlerine pek yardımcı olmak istemiyor gibiler başka bir forumda bu şifre çözme vs ile çok soru sordum yapabildiğini söyleyen insanlar ben araştırdım yaptım kullanıyorum ama nasıl olduğunu söylemem tarzında şeyler söyledi dumur oldum velhasili kelam çalışıyor ise kurcalamamak lazim yoksa kimse yardım etmiyor
  • Kanal listesi, kanal logoları güncellenmiştir ve link yenilenmiştir.

• Kanal listesini güncellemeniz mümkün mü? Szc tv listede çıkmıyor. Bazı yeni kanallarda listede yok.

• comodo42 C kullanıcısına yanıt

Sen iste yeter ki.

s2.dosya.tc
    Turksat.rar dosyas�n� indir - download
    https://s2.dosya.tc/server24/zykl89/Turksat.rar.html
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.