Şimdi Ara

Duztabanlar askere aliniyor mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DÜZTABAN MUHABBETİNİ BIRAKINDA ZATEN DH CİLER YAZICI OLUR MESLEGİNİZ SORUNLUNCA DH DENİM DESENİZ YETERLİ HELE BİDE KONU DIŞINDAYIM DESEK TAMAM OLAY BİTMİŞTİR.DİREK YAZICIYIZ BAB

• Askere gideceksin, sonra seni Irak'a Afganistan'a ABD'nin kirli işlerini yapmaya yollayacaklar. Askere gitmek istemeyen de vatan haini oluyor. Kardeşim niye profesyonel ordu kurulmuyor ki? Ben gençliğimin 15 ayını boşa harcamak zorunda mıyım? O sürede askerlik yapacağıma üniversite bitirip çalışmaya başlasam ülkeme çok daha fazydalı olacağıma eminim. Bırakın şu vatan millet sakarya muhabbetini artık, gerçekçi olun biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sturmovik

Askere gideceksin, sonra seni Irak'a Afganistan'a ABD'nin kirli işlerini yapmaya yollayacaklar. Askere gitmek istemeyen de vatan haini oluyor. Kardeşim niye profesyonel ordu kurulmuyor ki? Ben gençliğimin 15 ayını boşa harcamak zorunda mıyım? O sürede askerlik yapacağıma üniversite bitirip çalışmaya başlasam ülkeme çok daha fazydalı olacağıma eminim. Bırakın şu vatan millet sakarya muhabbetini artık, gerçekçi olun biraz

Katılıyorum sana. Ayrıca kişi bildiğim kadarıyla üniversite mezunu falan ise yazıcı olarak alınıyor diye biliyorum.
  • düz tabanlar askere alınmıyor diyen yalan söyler, gidenler var.....

geri hizmetinde kullanılmak üzere alınıyorlar askere eğitimin belli kısımları veriliyor, koşu hariç herşeyi yapıyorsun. sonra temizlik aşçılık ıvır zıvıra veriyorlar
  • astsubay subay olmak için muayeneye girersen düztabandan elerler

ama normal askerlik için düz tabandan elemezler arkadaşın dediği gibi patates soyarsın yerleri silersin işte.
  • Merak etme alırlarBide bu nev-i şahsına münhazır arkadaş düz tabanlığı bahane edipte askerden kaçmaya çalıştığını afişe ederse askerde kucağada alırlar...

Benim tavsiyem günün koşulları gereği Askerlik hizmeti git tamamla(Düz taban kişiye diyorum)...Aksi takdirde özel şirketlerde Askerden muaf personel adaylarının özgeçmişleri sümen altı edilmeyi bile kral köşkü zannedip kendine İnsan Kaynakları müdürünün çöp kutusunda yer arıyorlar...Gene Kpss sınavı ile devlete girecek olsan belirli bir iş görmezlik derecesi isteniliyor ve düz tabanlık bu iş görmezlik standartlarının dışında...Bu standartlar kalp rahatsızlıkları, diabetikler, sara hastaları, nörölog hastalar vs...

• ben düz tabandım kısadönem askerlik yaptım tavsiye ederim kaçmaya luzum yok
  • ogi napıyon 560 gb harddiskle sen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Innocent TearS

Arkadaslar, eskiden duztabanlar askere alinmiyor diye bir soz vardi..Bu hala gecerli mi ? Duztabanlar askere halen alinmiyor mu ? Duztaban olup ta askerlikten yirtmak icin izlenmesi gereken prosedur nedir ? Bu konuda bilgisi olan paylasabilir mi acaba ???

alınıyor geri hizmette
  • Evet Alınmıyor Biliyorum Bende Cabuk Yoruluyor Galiba Rapor Alması Lazım Gitmemek İçin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.