DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Duztabanlar askere aliniyor mu ?
29
Cevap
0
Favori
4.412
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Duztabanlar askere aliniyor mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      98 Mesaj
      05 Kasım 2005 14:42:30 Konu Sahibi
      Arkadaslar, eskiden duztabanlar askere alinmiyor diye bir soz vardi..Bu hala gecerli mi ? Duztabanlar askere halen alinmiyor mu ? Duztaban olup ta askerlikten yirtmak icin izlenmesi gereken prosedur nedir ? Bu konuda bilgisi olan paylasabilir mi acaba ???

|
      |

Tribunlerde...Hep dillerde...
      Bu sevda bitmez gonullerde...
      Daragacinda olsak bile...
      Son sozumuz FENERBAHCE...
    • Yarbay
      3670 Mesaj
      05 Kasım 2005 14:44:57
      |
      |

• Yüzbaşı
      970 Mesaj
      05 Kasım 2005 14:45:30
      yırtmak ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eárendil -- 5 Kasım 2005, 14:52:23 >
      |
      |

• Teğmen
      215 Mesaj
      05 Kasım 2005 14:45:58
      vatan hainimisin nie askerden kacıosun?
      |
      |

• Çavuş
      98 Mesaj
      05 Kasım 2005 14:51:42 Konu Sahibi
      Kendim icin sordugumu ruyanda mi gordun ?

Bilgin varsa paylas.. Yoksa yorum yapma. Senden beklenen yorum degil bilgi.. He bilgin yoksa da hic birsey yazma..

Yirtmak kelimesi yanlis oldu ama bak onu arkadas zaten elestirmis.

Hangi durumlarda askere alinmiyor onu ogrenmek istiyorum..
      quote:

Orjinalden alıntı: baboliulan

vatan hainimisin nie askerden kacıosun?
      |
      |

Tribunlerde...Hep dillerde...
      Bu sevda bitmez gonullerde...
      Daragacinda olsak bile...
      Son sozumuz FENERBAHCE...
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Kasım 2005 14:52:46
      Alınmıyor.
      |
      |
    • Binbaşı
      1814 Mesaj
      05 Kasım 2005 15:31:16
      abim düz tabandı alındı. ayrıca bir insan neden askerlikten kaçmak isterki, hiç mi vatan sevgisi yok, onlar için ölen şehitlere hiç mi saygısı yok
      |
      |

• Çavuş
      79 Mesaj
      05 Kasım 2005 15:36:53
      alınıyo da arkada patates soyuyolar galiba
      |
      |

içimdeki şeytanın ensesindeyim, önce sessiz bir şekilde geliyorum günahlarımdan arınmaya çalışarak ve bir çocuk masumiyetinde ilerliyorum, söylediğim yalanlar ve yaptığım kötülükler geliyor aklıma, toparlamaya çalışıyorum yorgun düşmemem lazım, yaptığım şeylerin alt toplamını alıyorum ömrüm gibi karmaşık sayı çıkıyor, zaten düzgün bir şey de beklemiyordum, gözlerim kararıyor ve sonra tam karşılaşacakken kan ter içinde uyanıyorum, banyoya gidip kafamı kaldırıyorum, her şeye rağmen yaşamanın güzelliği geliyor aklıma, içimdeki kötülüklerden kurtularak hayata iyiliklerle devam edeceğimi sesli olarak iki kez tekrarlıyor, sonra susuyorum, tekrar yatmaya gidiyorum başım öne eğik...
    • Yüzbaşı
      547 Mesaj
      05 Kasım 2005 16:21:58
      ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XOIIOX -- 14 Ocak 2006 0:44:53 >
      |
      |

Endorphene Design
    • Teğmen
      215 Mesaj
      05 Kasım 2005 16:25:22
      quote:

Orjinalden alıntı: Innocent TearS

Kendim icin sordugumu ruyanda mi gordun ?

Bilgin varsa paylas.. Yoksa yorum yapma. Senden beklenen yorum degil bilgi.. He bilgin yoksa da hic birsey yazma..

Yirtmak kelimesi yanlis oldu ama bak onu arkadas zaten elestirmis.

Hangi durumlarda askere alinmiyor onu ogrenmek istiyorum..

Alıntıları Göster

vatan hainimisn? dedm vatan hainisin demedm ayrıca ole bi sormuşunku sanki kacmak istıosun sanane kardeşim sana mı sorcam ne yazcaımı?
      |
      |

• Binbaşı
      1213 Mesaj
      05 Kasım 2005 16:26:16
      düztabanmı dinlerler vay yavrum yav....zaten kim muayne ediyorki, ben gittim muayeneye bir şeyin varmı dedi, yok dedim muayene bitti...
      |
      |

• Yarbay
      3415 Mesaj
      05 Kasım 2005 16:27:50
      DÜZ TABANLAR ASKERLİK YAPMIYOR.
      |
      |

Encinaar
    • Binbaşı
      1213 Mesaj
      05 Kasım 2005 16:31:08
      quote:

Orjinalden alıntı: qtq

DÜZ TABANLAR ASKERLİK YAPMIYOR.

ya kim diyor kardeşim....kim sallıyorki düz tabanı ya.... ben diyorumki muayne etmiyorlar sen diyorsunki düz tabanı almıyorlar.... ayrıca düz taban yapan bir çok kişiiyi tanıyorum. artık bir kusurdan sayılmıyor desek yeridir düz tabanlık....ama polislikte almıyorlar o başka.
      |
      |

05 Kasım 2005 16:32:41
      quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

Alıntıları Göster

ya kim diyor kardeşim....kim sallıyorki düz tabanı ya.... ben diyorumki muayne etmiyorlar sen diyorsunki düz tabanı almıyorlar.... ayrıca düz taban yapan bir çok kişiiyi tanıyorum. artık bir kusurdan sayılmıyor desek yeridir düz tabanlık....ama polislikte almıyorlar o başka.

O zaman bazıları gidiyor bazıları gitmiyor diyelim. Şanş'a çünkü benim arkadaşımı almadılar askere.
      |
      |
    • Yarbay
      3415 Mesaj
      05 Kasım 2005 17:07:08
      quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

Alıntıları Göster

evladım düz tabanlar koşamaz.kazaylan gidenler olabilir.sana diyeni sölesem ağzın uçuklar...
      |
      |

Encinaar
    • Binbaşı
      1033 Mesaj
      05 Kasım 2005 23:30:47
      niyet önemli abicim, gitmek isteyen adam düz taban yan taban dinlemez gider ama millet nasıl yırtabiliriz derdinde.

ayrıca muayene falan yok , biseyin varmı die bile sormuyo adamlar artık. asker polis falan olmıcaksan arastırmazlar yada önemsemezler zaten.. patates soyun ama yinede gidin askerliginizi yapın...
      |
      |

sen hep benimsin!!!
      06 Kasım 2005 00:09:21
      artık düz tabanları alıyorlar...
      |
      |

Opel Astra G
      Renault Clio 1.6 RXT
    • Yarbay
      2064 Mesaj
      06 Kasım 2005 00:20:05
      Bende düztabanım yaw. Babam da asker emeklisi. ama en son bildiğime göre alıyolardı. Ama ağır işlere vermiyolar sanırsam. Bizde gidince büyük olasılık yazıcı falan oluruz heralde
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      06 Kasım 2005 04:23:30
      düz tabanlar kesin olarak askere alınmazlar. Ama bunun için ayağındaki düz tabanın bell bir değerde olması gerekir. yani %90 gibiyse çürük, %60-80 arası spor yapamaz ve hafif işler %10-59 arası askerlik yapar gibi bir skalası var. eğer sende sorun varsa muayenede söyle ve durumunu abart.malesef abartmazsan kaale almazlar ve gerçekten düz tabansan çok sıkıntı çekersin askerde. koşarkan batma olur ve işkenceye döner
      |
      |

• Binbaşı
      1122 Mesaj
      06 Kasım 2005 12:34:13
      sivilde ve askerde pek çok düztaban arkadaşlarım vardı. hepsi fiilien bütün eğitimlere katıldılar.
      aben askere gitmeden önce muayeneye gittiğimde troid den kaynaklı tedavi görüyordum. kalbe baskı yapabilir düşüncesiyle sporu yasaklamışlardı.çraporum da vardı niversite hstanesinden.
      dokturun yorumu şu oldu:" troid insana birşey yapmaz, yapsada Türk askerine birşey olmaz"
      amacım spordan veya askerden yırtmak değildi.zaten askere gidene kadar ameliyatımı oldum ve paşa paşa sporumu yaptım.
      dağıtımınız yapılana dek pek bi laf anlatamazsınız mllete. gittiğiniz yerde hastaneye sevk isteyin veoradaki doktorlar ile görüşün..

geçmiş olsun
      |
      |

ozanbulent@yahoo.com

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.