Şimdi Ara

Düzenin saçmalığı- toplumun dayatmaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar biraz içimi dökücem. Zaten farkında olduğum bir durumdu ama son gördüklerim iyice sinirlerimi bozdu. Instagram'da dolaşırken keşfette çıkan tiktoker- influencer storylerine denk geldim. Evet lüks yaşadıklarını hepimiz biliyoruz. Bu acun abimiz bunları almış birazcık kafa dağıtsınlar çok yoruluyorlar diye ( malum video çekimi, trendyol kıyafet denemesi falan derken -ki kıyafet denemekten bile acizler vay efendim yorgunmuşlar yarın göstereceklermiş falan triplerindeler-) dominik e götürmüş . Tatil storyleri atıyorlar tiktoker girllerimiz bol bol :d Biz de burada yarın yasak bitiyor iki kahve içeriz diye seviniyoruz. İşin kötüsü az önce yks formunda rakiplerinin modunu düşürmeye çalışan iki kişiye laf anlatıyordum. Şu tezatlığa bakar mısınız ya :d Tiktokta iki dans videosu çekip liseden mezun insanlar jetlag mağduriyeti yaşıyor storylerde, bense burda çaresizlikten bu raddeye gelmiş çocuğa mod düşürme diye kızıyorum. O da haklı böyle psikoloji savaşlarıyla sıyrılmaya çalışacak başka çaresi yok. Bana aşırı saçma geliyor bu düzen. Ne uğruna çabalıyoruz bilmiyorum. Ülkenin tek derdi link kaydırtıp para kazanmaya çalışmak artık. Ve buna kızamıyorum da herkes kolay yoldan yattığı yerden para kazanmayı ister. Ben de isterim. Kızdığım nokta bu olayı bu kadar özenilecek raddeye getirip bu lüks yaşama sponsor olanlar. Bunlara ses çıkaran olmaz ama sağda solda z kuşağı tembel diye öterler. Z kuşağı neden çalışsın? O yaşamı sürenler çalışıp da mı buraya geldi? Götünü sallayıp havalı slowmo yürüyüşleriyle siz tezat tr toplumunun pohpohlamasıyla buraya geldi :d Bu şekilde olmaz. Ben hayatımı sorguluyorum şu iki senedir. Gençliğimin baharında evde duvara bakarken bir ergen fenomenin saçma sapan haberleri önüme düşüyor deliriyorum. Her yoruma nesli kötüleyen insanların sığlığına deliriyorum. Sen bu lüks yaşamı onların ayağına sermezsen, bu kuşak da böyle hayallere kapılmak yerine gider paşa paşa meslek edinmeye bakar. İki kişiyi haberde lüks yaşıyor diye görüp de tüm z kuşağına şanslısın, şımarıksın diyemezsin. Çok çok sıkıldım bu olaylardan ben. Banane milletin yaşamından diyemiyorum çünkü artık bana batıyor bu. Bunları mı düşünüyorsun diyenleri de anlamıyorum. Neleri düşünücem dört duvar arasında kafamı dağıtmaya çıkamıyorum dışarı, önüme servis edilen neyse onu tabiki de sorgulucam. Sonumuz hayrolsun.. Sabır kalmadı bende

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Haklı.

• Arz talep meselesi.bu ülkenin insanı kalitesiz ve böyle şeyler seviliyor.bilimmiş sanatmış hiçbir değeri yok.
    Bunun nesille alakası da yok.her nesilden var bu tiplerden ama z kuşağı daha çok göze batıyor tabii.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dejenere insanları imha etmezsen düzgün senin gibi sorgulayabilen insanlar kendi kendini imha ediyor işte

Bana sorarsan dediğin o dejenere tipleri tas ocağında zorla çalıştıra calistira adam etmek lazim

Biri konu acmis 15 yasinda donsuz kız video cekmis diye düşün rezilliği insanlar para ve luks icin namusunu satıyor

Vallaha aslinda iran hakli bazi konularda bu tiktok Instagram facebook twitter gibi seyleri kapatmak lazim dejeneresyon ve pislik yayiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu metin 2 paragrafa ayrılmak istenirse 2. paragraf hangi cümleden baslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aznareps ingo etaicsal -- 17 Mayıs 2021; 8:2:8 >
  • Çoğunluk neye değer verirse o değerli oluyor. Kimse futbol izlemese iddaa oynamasa o futbolcular milyarları kazanamaz. Reklam işinde çok para var. Tv de yayınlayacağı reklamdan daha etkilisini ve ucuzunu bu fenomenlerle yapıyorlar.

• dostum hiçbir ünlü kendiliğinden ünlü olmadı. abi demekki insanlar seviyorki bunlar ünlü olmuş. yaptığı işin ne önemi var ? halk seviyor

edit: genelleme

• Haklı

• Aptal insanlar sayesinde zengin oluyorlar. Baskıcı bir rejim gerekiyor Türkiye'de. Mesela veledin biri tik toka mı giriyor kafasına iki tane şaplak vur adam et. Böyle olması lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.