Şimdi Ara

Dusunuyorum dusunuyorum olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler simdi ben Bilgisayar muhendisligi okumak istiyorum. Birinci onceligim yurt disi (Almanya, Singapur yada Malezya). Bir ay kadar once babam bu duruma raziydi ama simdi sen yapamazsin burda ozelde oku diyor. YGS puanim iyi degildi. zaten iyi degil ben yurt disina gidecegim diyede oturup asiri calismadim ama simdi durum boyle. Eger Turkiyede kalirsam dusundugum yerler;
    - BAU Bilgisayar ( ing %50 burslu)
    - Fatih Bilgisayar ( ing %50 burslu)

Ama soyle bi durum da var ben İstanbulu pek sevmiyorum acikcasi neden? cunku trafigi oyle bir sinir ediyor ki beni(ki bu noktada ciddi hassasiyetim var) Ankarada da Turgut ozal var ama hic mi hic istemiyorum. Cunku bana samanyolu kolejinin lise 5 versiyonu olarak cagrisim yapiyor. Egitimi nasildir bilememde Cankaya ve Baskent e de gitmem bi giden bursu kaybetmeden cikamiyor diyor cevremdekiler.
    Ankarada kalsam benim icin daha rahat ama (ingilizce bolum olmasinida istiyor gonlumun bi tarafi oteki tarafi Ankara diye bi tarafini yirtiyor.)
    Yardim edin noolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yada seneye mi hazirlansam ??

• quote:

Orijinalden alıntı: OscarPenn

Beyler simdi ben Bilgisayar muhendisligi okumak istiyorum. Birinci onceligim yurt disi (Almanya, Singapur yada Malezya). Bir ay kadar once babam bu duruma raziydi ama simdi sen yapamazsin burda ozelde oku diyor. YGS puanim iyi degildi. zaten iyi degil ben yurt disina gidecegim diyede oturup asiri calismadim ama simdi durum boyle. Eger Turkiyede kalirsam dusundugum yerler;
    - BAU Bilgisayar ( ing %50 burslu)
    - Fatih Bilgisayar ( ing %50 burslu)

Ama soyle bi durum da var ben İstanbulu pek sevmiyorum acikcasi neden? cunku trafigi oyle bir sinir ediyor ki beni(ki bu noktada ciddi hassasiyetim var) Ankarada da Turgut ozal var ama hic mi hic istemiyorum. Cunku bana samanyolu kolejinin lise 5 versiyonu olarak cagrisim yapiyor. Egitimi nasildir bilememde Cankaya ve Baskent e de gitmem bi giden bursu kaybetmeden cikamiyor diyor cevremdekiler.
    Ankarada kalsam benim icin daha rahat ama (ingilizce bolum olmasinida istiyor gonlumun bi tarafi oteki tarafi Ankara diye bi tarafini yirtiyor.)
    Yardim edin noolur

Ygs 1 puanın düşük ama kaç ?

• 344

• quote:

344

baü bilgisayar a git hayatını yaşa kardeşim lys ye çalışmana bile gerek yok ;=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangi2

quote:

344

mesela ne gibi artilari var sence hocam??

bide aklima takildi kayitta diz ustu veriyolarmis dogrumu ona gore simdi bi diz ustu alacagimda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cangi2

quote:

344

mesela ne gibi artilari var sence hocam??

bide aklima takildi kayitta diz ustu veriyolarmis dogrumu ona gore simdi bi diz ustu alacagimda

ne gibi artısı var şöyle;
    beşiktaşta
    her yere yakın
    hocaları süper.
    öğrenci kalitesi süper.
    staj imkanları co-op süper.
    ..

Diz Üstü vermiyorlar o rivayet :D

• İyi sınavdan sonra alayım o zaman ben.

--

Ah ulan baba beni soktuğun durumlara bak şundan bir ay öncesine kadar ben Almanya da ev bakıyordum.
  • quote:

İyi sınavdan sonra alayım o zaman ben.

--

Ah ulan baba beni soktuğun durumlara bak şundan bir ay öncesine kadar ben Almanya da ev bakıyordum.

viyana teknik te okuyamazsın zaten iyi olmuş :D
  • Almanya demistim ama Viyana Avusturya da diye biliyordum ben

• ozellerin cogu ayni para zaten. o yuzden bence direk bilkente git. bau de filan hem 4 yilini hem de parani carcur etme.
    gerekirse 1 sene daha hazirlan.
  • Yurt dışını zorlayabildiğin kadar zorla(ingilizce eğitim veren bir üniversite olsun), baktın hiç olmadı Istanbulda bir vakıf üniversitesi tercih et, Ankara gibi bitik bir yere gitme.
  • Yahu 344 le (LYS de coooook iyi bisey yapamayacagiki dusunmekteyim) nasil gireyim Bilkent bilgisayara

Ankara da kalmak benim icin problem degil hatta daha iyi ev var, bildigim bir yer.

Artik bakalim daha israr etmeye devam edecegim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.