Şimdi Ara

Düşük Fiyata Uçak Bileti! edreams (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
51
Favori
43.979
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pc modem kapat ac. Gizli sekme ac. Kart kullanilmamis bask kart olsun tel ve mail de farkli .alirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    20 Ekim Cumartesi ancak benim aldığım fiyat bitti sanırım çünkü arkadaşlarım aynı uçağa iki kişi 270 tl verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutcanDemirbas

20 Ekim Cumartesi ancak benim aldığım fiyat bitti sanırım çünkü arkadaşlarım aynı uçağa iki kişi 270 tl verdi
    ekim ayinda ist-atina 15 tl civari biletler var bilginize...
  • Arkadaşlar selamlar 1 kişi 1 bilet denilmiş fakat, bazı arkadaşların 2 kişilik gidiş dönüş aldım şeklinde yorumları var. İst - Adana bakıyorum. 2 kişi 1 cocuk 1 de bebek. Bu şekliyle bilet aldığımda 1 bilet mi almış oluyorum tam anlayamadım.
  • Yapı Kredi sanal kredi kartı ile bilet aldım. 200TL cepte kaldı. teşekkürler.
  • 50 liraya istanbul-antalya aldım. pegasusun kendi sitesinde 95 liraydı. Verdikleri PNR'ı pegasus plus'a ekledim, şu an 27 nisanda uçuşum gözüküyor plus hesabımda, bir sorun yok gibi. Uçuş gerçekleştirmiş bir arkadaş var mı önceden, iptal ediliyor tarzı şeyler yazılmış da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaretci298

50 liraya istanbul-antalya aldım. pegasusun kendi sitesinde 95 liraydı. Verdikleri PNR'ı pegasus plus'a ekledim, şu an 27 nisanda uçuşum gözüküyor plus hesabımda, bir sorun yok gibi. Uçuş gerçekleştirmiş bir arkadaş var mı önceden, iptal ediliyor tarzı şeyler yazılmış da.
    Uçuşu görüntüleye tıkladıktan sonra

"Bu rezervasyon kaydını görme yetkiniz bulunmamaktadır.
    Geri dönüp tekrar denemek için burayı tıklayınız."

gibi bir hata alıyor musunuz hocam siz de?
  • Anton Maupassant kullanıcısına yanıt
    Bende de var bu hata. Seyahat bilgilerimde ekli uçuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölücü_mühendis

Bende de var bu hata. Seyahat bilgilerimde ekli uçuş.
    Bende de ekli umarım sorun çıkartmaz bu
  • Anton Maupassant kullanıcısına yanıt
    Bu hata bende de var. Eski uçuşlarımı ise görebiliyorum. Yahu yok mudur başka uçan eden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

Uçuşu görüntüleye tıkladıktan sonra

"Bu rezervasyon kaydını görme yetkiniz bulunmamaktadır.
    Geri dönüp tekrar denemek için burayı tıklayınız."

gibi bir hata alıyor musunuz hocam siz de?

Alıntıları Göster
    evet alıyorum ama bir sorun olacağını sanmıyorum. plus'a sonradan eklediğim uçuşlar bu hatayı vermiyor, ama geçenlerde bir yurtdışı uçuşunun pnr'ını bulamamıştım ve mail yoluyla bilgileri gönderdim, kendileri ekledi plus'a. o uçuşun detaylarını açarken de PNR hatası veriyor mesela. O yüzden endişelenmemeye çalışıyorum

Şimdi maillerimi kontrol ettim, pegasus direkt kendisi mail atmış uçuş bilgileriniz vs. diye. Klasik bilet aldıktan sonraki pegasus maili yani. bir sorun olacağını düşünmüyorum bu saatten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyaretci298 -- 19 Nisan 2018; 19:18:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

ekim ayinda ist-atina 15 tl civari biletler var bilginize...

Alıntıları Göster
    atinaya gittim otobüscüler arada çoğu zaman protesto yapıyorlar metro 10 avro tutuyor bilginiz olsun çok güzel bir yer değil zaten çoğu avrupa ülkesine gittim 15 kadar 50-55 belkide daha fazla şehir gezmişimdir son sıraya atina'yı koyarım sanırım yada sondan ilk 3'ü oynar bedava verseler daha gitmem o derece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 19 Nisan 2018; 20:22:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    15 ülke 50-55 şehir gezdiysen artık liderimiz sensin.. ölde ölelim.

tövbe ettim daha da atina ya gitmem.

: - ))))))))))

senin zevksizliğinden bizene.

kötü olduğuna dair hiçbir mantıklı açıklaman olmasın.. ama acayip kötü diye at tut. bizde senin gibilere inanalım.

yarın thy ve pegasus a dilekçe atacam.. derhal tüm uçuşlar durdurulsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 20 Nisan 2018; 3:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

15 ülke 50-55 şehir gezdiysen artık liderimiz sensin.. ölde ölelim.

tövbe ettim daha da atina ya gitmem.

: - ))))))))))

senin zevksizliğinden bizene.

kötü olduğuna dair hiçbir mantıklı açıklaman olmasın.. ama acayip kötü diye at tut. bizde senin gibilere inanalım.

yarın thy ve pegasus a dilekçe atacam.. derhal tüm uçuşlar durdurulsun
    Allah akil fikir versin.Sordunda soylemedik sanki neyse senin gibilerle ugrasmam blokla beni ben seni oyle yaptim.Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 20 Nisan 2018; 5:26:2 >
  • Bugün uçağı kaçırınca Sabiha - Izmir bileti aldım edreams'den..

En uygun Sunexpress'di 250 TL, edreams ile 110 TL'ye aldım.. Toplam satınalma işlemi 5dk sürdü, bileti cep telefonuna çektim, yürüdüm geçtim.. Bir problem olmadı.. Kısacası hayat kurtardı bu bilgi...
  • Yarın sabah için bilet alayım diyorum yüksek rakam çıkıyor. Yardımcı olabilecek olan var mı

• Üye olmak gerekiyor mu siteye arkadaslar

• üye olmadan devam ettim. ödeme kısmına tıklayınca;

Tu pago no se registró.

Verifica que los datos indicados son correctos o utiliza otro medio de pago. yazdı çeviride şöyle çıkıyor "Ödemeniz kayıtlı değil.

Belirtilen verilerin doğru olduğundan emin olun veya başka bir ödeme şekli kullanın." kartım sana visa ve yurt dışına açık. nerde hata var çözemedim. kart bilgileri de doğru. sadece şunu merak ediyorum. ödeme kısmında COP$ 151.939 yazıyor, ben limitimi 250 tl yaptım.
  • Akşam bankalar kur farkını açtığı için takılmış olabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Korkusu olanların korkmasına gerek yok. 20 'sinde ve 28 'inde gidiş - dönüş uçtuk :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.