Şimdi Ara

Düşük Fiyata Uçak Bileti! edreams (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
51
Favori
43.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kambinan

Korkusu olanların korkmasına gerek yok. 20 'sinde ve 28 'inde gidiş - dönüş uçtuk :)
    Ya realizaste la cantidad máxima de reservas permitidas para esta tarjeta. Para terminar con el proceso de compra actual, elige otra tarjeta y... ¡Despega!

Bu kart için izin verilen maksimum rezervasyon sayısını zaten yaptınız. Mevcut satın alma işlemini bitirmek için başka bir kart seçin ve ... Çıkarın!

halbukki karti ilk defa kullanıyorum neden böyle bi hata verdi yardimci olablirmisin acaba dostum??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

Ya realizaste la cantidad máxima de reservas permitidas para esta tarjeta. Para terminar con el proceso de compra actual, elige otra tarjeta y... ¡Despega!

Bu kart için izin verilen maksimum rezervasyon sayısını zaten yaptınız. Mevcut satın alma işlemini bitirmek için başka bir kart seçin ve ... Çıkarın!

halbukki karti ilk defa kullanıyorum neden böyle bi hata verdi yardimci olablirmisin acaba dostum??

Alıntıları Göster
    Bu karta hata verdiyse daha ne yaparsan yap alamazsın hocam.

Yapacakların;
    Farklı bir bilgisayar,
    Başka banka kartı (internet alışverişine açık olduğuna emin ol)
    Farklı telefon,
    Farklı mail ile yeniden almak

• quote:

Orijinalden alıntı: kambinan

Bu karta hata verdiyse daha ne yaparsan yap alamazsın hocam.

Yapacakların;
    Farklı bir bilgisayar,
    Başka banka kartı (internet alışverişine açık olduğuna emin ol)
    Farklı telefon,
    Farklı mail ile yeniden almak

Alıntıları Göster
    hepsini denedim valla hocam neyse artik yapacak bişey yok :(
  • 5 tl ye bilet aldim ama ikinciyi alamiyorum tüm kartlari kullandim, bu konu neden canlı degil anlamış degilim.Pegasus aldım ve biletler doğru.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avanci -- 19 Mayıs 2018; 5:27:38 >
  • Artik olmuyor heralde, visa debit ile deniyorum fakat düşmuyor, visa entropay kartta dusuyor seklinde gorunuyor detaylarda. Son zamanlarda alabilen oldu mu?

• yakın zamanda alabilen oldu mu?

bir de bazı yorumlarda, alınan biletlerin pegasus web sitesinden üyeliğe işletildiğini okumuştum. nasıl yapılıyor?
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    flypgs.com girin ardından pegasus plus üyeliğinize giriş yapın puan ekleme bölümünden pnr ile ekleyebilirsiniz

• çok teşekkürler hocam :)
  • Yakın zamanda ucuz bilet bulabilen var mı? 92.000 pezo olan bilete birkaç dakika sonra bakınca 112.000 pezo oldu. Yoğun bir güzergah da değil aslında ama o an edreams e bağlanamadığı için mi lastminute dan fiyat verdi bilemiyorum

• Kampanya bitti sanırım. varmı alternatif bir site
  • Ben de bakıyorum alternatif site için. UP

• quote:

Orijinalden alıntı: Eldarion

Ben de bakıyorum alternatif site için. UP
    jetcost.za

güney afrika olani secince e-dreams da indirimli biletler gözüküyor maestro karta fakat ben bi türlü alamadim alanlar buradan yaza özelden deneyip yazarlarsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

jetcost.za

güney afrika olani secince e-dreams da indirimli biletler gözüküyor maestro karta fakat ben bi türlü alamadim alanlar buradan yaza özelden deneyip yazarlarsa sevinirim...

Alıntıları Göster
    hangi uçuşlarda indirim var bulamadım ama
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Entropay kullanmanız gerekiyor

• entropay kapanıyormuş, içerde az bir para var. buna benzer bir fırsat var mı acaba?? denk gelse de harcasak
  • Arkadaşlar e dreamsdan indirimli bilet alabilen var mı şu anda? Maestro harici nasıl yol izliyorsunuz. Entropay kapanıyormuş
  • Uçak Bileti
    Otel Rezervasyonları
    Gezi Turları
    Transfer Hizmetleri
    Vize Danışmanlık
    Tatil Evleri
    Hava alanı Transferi
    Kişiye Özel Turlar
    Balayı Paketleri
    Yat Kiralama
    Events
    Sunum, Tören, Etkinlik
    Kongre Organizasyonları
    Mutlukent Mh. 2432. Cd. No:47 /2 Ümitköy / Çankaya / Ankara
    0312 235 44 84
  • Jetcost za dan e dreams ten alınacak biletlerde maestro şartı kalktı. Visa Electron ile alım yapabilirsiniz.
  • 6 euro ya bilet buldum edreams den alırken 32 euro oluyor napabilirim düşmesi için ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.