Şimdi Ara

Düşük bütçeliler için tripod tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilenler bilir 6k para verip fujifilm x-t200 fotoğraf makinesi aldım. Zaten bütçemi zorlayarak aldığım bir üründü. Üstüne sd kart 119tl+ şarj cihazı+ ekran koruyucusu vesaire derken kilitlendim kaldım . Malum herkes zengin değil ve bir çoğumuzun bütçesi oldukça kısıtlı.
    Tripod almam da lazım fakat piyasaya bir göz attım ve gördüm ki fiyatlar 20tl den başlıyor artık hayal gücünüz kadar yükseliyor. Tamam dedim max 200tl lik bir tripod alayım en azından işimi görsün.
    Ortada doğru dürüst ucuz tripod markası yok. Marka var ama alım gücümün üstünde. 50 tl olan tripod başka bir yerde 100 tl başka bir yerde 150 tl. Görüntü kalite hepsinde aynı fakat marka farkından ve kim kime kaça kilitlersem hesabı yaptığı için güven vermediler. Tam çıldıracakken 111 tl gibi bir fiyattan bir tripod modelini aldım. Korkularım vardı fakat çok şükür iyi çıktı. Marka ismini yazmayacağım çünkü benim işime yarayan tripod sizin işinize yaramayabilir.
    2 ay boyunca gezdiğim tripod piyasası sayesinde baya bir tecrübe edindim ve okuyanlara, araştıranlara bir faydam olsun diye, kendime has belirlediğim kriterleri anlatarak aşağıdaki videoyu çektim.
    Tripod alırken nelere dikkat etmeliyiz?
    pahalı bir tripodu nasıl ucuza mal edebiliriz?
    Tripod yorumları yanıltıcı mı?
    Tripodlarda hangi özellikler aranmalı?
    oyuncak tripodlar gibi sorulara da cevap verdim. Umarım birilerinin işine yarar.
    bence bu videoyu izlemeden tripod almayın. Zenginler için değildir.

• Emeğinize sağlık hocam bende o fiyatlarda bi tripod arıyordum. Şimdi sipariş geçiyorum. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem03

Emeğinize sağlık hocam bende o fiyatlarda bi tripod arıyordum. Şimdi sipariş geçiyorum. Teşekkürler
    Çok sevindim gerçekten. Bu arada tripodu bir kaç defa kullandım ve iyi ki almışım diyorum. Umarım sizin aldığınızda güzel ve sorunsuz çıkar.
    Bu arada konuyu önce çıkarırsanız sevinirim.
  • Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.