Şimdi Ara

Duster kullananlar neden kendini birşey sanıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pug 301/ citroen c elize kullananlar çok daha tehlikeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

1-Hafif ticariler
    2-Dacia Dusterlar
    3-Hatchback arabalar(başta leon)

Bunlar haddi olmadan, sol seride geçip selektör yapan,super bir arabaya bindiklerini sanan dangalaklar.Yav sen önce git şu icindeki trim seslerini dinle,yağ yakan arabanı haftalık sanayine götür.O şekil yaptığın arabalar, senin arabandan 10 tane alır sağına soluna önüne arkana park eder hareket edemezsin.Acelen vardır başka da sen daciasin.Zevkin olabilir,git daga bayıra sür güzelce arabanı.Ama şehir içinde D sınıfı araç gibi hareket edemezsin...
    Vay beee, bu araçlara bu kadar giydirdiğine göre Maserati DB8 sahibi falan olmalısın. Şu arabanın incelemesini bir yap ta biz, trim sesli, yağ yakan dandik araç sahipleri, gerçek bir araba nasıl olur görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuş Kafası

Sellektör olayını bilmem de, karanlık yolda arkamdan uzunları yakıp gelenlerle cebelleşiyorum ben de. Tabi yavaşlayıp yol verdikten sonra aynısını yapmak ayrıca keyif verici oluyor. Hele bir de sonra "tamam abi ben hatamı anladım " dercesine dörtlü yakmaları yok mu...
    Uyyy, kıyamam ben sizeee
    Hahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renault symbol, Hyundai Accent, Dacia falan aldığın zaman kişiye de paket olarak hız yüklüyorlar.
    Audi a4, BMW 3, mercedes cla aldığın zaman da sol şerit sana tahsis ediliyor sanıyorsun, 250 metreden selektör atıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9DB7A8DFB -- 26 Aralık 2019; 10:46:38 >
  • Bende beyaz doblolardan çekiyorum ne çekiyorsam. 20 km/h ile elindeki telefona dalıp gitmeyenler hep dikkat ettim doblolar.(Bana denk gelen)
  • Fiorino'ya Caddy'e yazılım atıp jant değiştirip sis farı açıp çakma difüzör takıp kendini Dominic Toretto sananlar var onlara ne demeli
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Araçlara giydirmiyorum,içindeki zihniyete giydiriyorum.Hani maseratin olsa hak veririm,araba zaten dokununca pedala 100e fırlıyor,ama camış gibi böğüre böğüre selektör yakan dacialar çok komik oluyor.

• vay arkadaş ne kadar komik şeyler yazılmış. yok dacia ezikliğini dışa vuruyormuş yok şirket araçlarının alayı böyleymiş yok süper arabası var zannediyormuş falan arkadaş önemli olan altındaki araç değil içindeki sürücünün zihniyeti ki gelip buraya onların hepsi böyle şunların hepsi şöyle gibi insanları yaftaladığınızda ne farkınız kalıyor onlardan. onlar direksiyon başında sizler klavye başında aynı şeyi yapıyorsunuz.

not: dacia aracım hiç olmadı. 2 corolla 1 leon kullandım şirket aracı sembol fluence kullanıyorum.
  • Şehirler arası yolda veya otobanda sol şeride geçip 90-100km/s hızla gidersen bırak Duster'ı at arabasından bile selektör yersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

1-Hafif ticariler
    2-Dacia Dusterlar
    3-Hatchback arabalar(başta leon)

Bunlar haddi olmadan, sol seride geçip selektör yapan,super bir arabaya bindiklerini sanan dangalaklar.Yav sen önce git şu icindeki trim seslerini dinle,yağ yakan arabanı haftalık sanayine götür.O şekil yaptığın arabalar, senin arabandan 10 tane alır sağına soluna önüne arkana park eder hareket edemezsin.Acelen vardır başka da sen daciasin.Zevkin olabilir,git daga bayıra sür güzelce arabanı.Ama şehir içinde D sınıfı araç gibi hareket edemezsin...
    Arabanın hakkını veremeyeceksen solu kapama çekil önümden
  • Araba hafif güzel yürüyor,yolu tutmuyor.Yerden yüksek güven veriyor,viraj alamıyor.
    Virajda uzunları yakıp kör etmişliğim var benzer bir kekoyu.Bindim tepesine itin.Yağmurlu yolda yapıştı peşime sağım dolu olmasına rağmen yol istedi,uzunlarını açık bırakarak.Ben de sağım boşaldıktan sonra o 5-6 Km tamponunda gittim.Hayır memleketim insanı 1.6 Arabasıyla viraj yapmayı seviyor anlıyorum ben de seviyorum ama niye saygısızlık yapıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: falken34

4 eskoslu transporterler daha tehlikeli
    Egzoz* olmasın hocam o? Eskoz nedir?

• en berbatları hafif ticariler

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

4 eksozlu atmosferik cvt civicler peki? :p

Alıntıları Göster
    Ratatata v tec abicim gizli beygirler

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

siz; ulan bu duster mı beni geçecek deyip kasıtlı olarak yol vermiyor olmayasınız?
    sürekli sellektör yemek trafikte dikkatsiz olduğunuzu gösteriyor.
    Asla. Aynaları çok sık kontrol eden ve ortalama üstü hızlı arac kullanan biriyim. Hatta bazen yanımdakiler uyarır yavaş diye. Fakat hızlıda olsam markaya göre muamele yapmam. Yaşadığım durum genelde önüm doluyken bunların acil hastası varmış gibi 500 metrenden selektör yaparak gelmesi. Ki inanın sinirimi bozmamak için hiçbiriyle iddialaşmadan yol veriyorum. Cok fazla başıma geldiği için merak ettim. Herkesemi böyle bunlar diye.

• duster reklamlarını izleyip gaza gelmiş olabilirler mi ?

hani reklamda duster alıyosan dağa bayıra vurucan hakkını vericen filan diyorya ondan ötürü diyorum

belkide bizde suv kullanıyoruz kardeşim bizede saygı çekilin kenara demek istiyorlardır ?

bilmiyorum ki valla hiç dikkat etmedim hakkatten öyle mi yav ?

bence bu konuda dacia ve duster temelinde genelleme yapmayalım sonuçta bunları kullanan insandır mizaç meselesidir insan psikolojisidir herkes bir olmaz,her duster yada dacia kullanan böyle yapacak diye bir genelleme yapamayız saçma olur bu sürücülerle alakalı bir durum markayla değil !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vomitory -- 26 Aralık 2019; 16:43:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Ee cipe biniyo adam..
    Sanırım işin özünde bu eziklik psikolojisi var. Arkadaşlar şantiye arabası demiş ama gayet düzgün kıyafetli şoförlerin olduğu dusterlarada denk geldim. Yıllarca almak isteyipte alamadığı jip hayaline duster ile kavuşunca kendilerini yolların hakimi sanıyorlar. Kimseyi maddi durumundan dolayı hor görmek ahlakımızda yok ama bu mantığa göre range alsalar üstümüzden geçecek demek bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: San_tiago81

Sanırım işin özünde bu eziklik psikolojisi var. Arkadaşlar şantiye arabası demiş ama gayet düzgün kıyafetli şoförlerin olduğu dusterlarada denk geldim. Yıllarca almak isteyipte alamadığı jip hayaline duster ile kavuşunca kendilerini yolların hakimi sanıyorlar. Kimseyi maddi durumundan dolayı hor görmek ahlakımızda yok ama bu mantığa göre range alsalar üstümüzden geçecek demek bunlar.

Alıntıları Göster
    Bence bu konuyu açtığınıza göre asıl eziklik psikolojisi sen de var, ne dersin Hocam??? Hayırdır ne oldu, yolda senin cici arabanı sollama cüretinde bulunan bir Dacia mı oldu, ondan mı bu öfken??? Bak ben bir Dacia Duster sahibiyim, içimdeki SUV aşkını dindirmek için falan almadım, 100.000 TL civarında sağlamlığı ve sorunsuzluğu ile kendini ispat etmiş, bagajı geniş, içi geniş, ve özellikle Turbo benzinli bir araç arıyordum, yıl sonu kampanyaları ile en mantıklı bu araç geldi ve aldım. Emin ol yolda giderken, kimse ile yarışmıyorum, niye yarışayım manyak mıyım? Yarışmak istesem, işyeri aracım Mitsubishi L200 2018 Model, 2500 Motor, 190 BG, ve 460 Nm torklu araç kullanıyorum, öyle benim diyen her araca toz yutturur, bir kere bile "Şu araç beni geçti, bunun ne haddine beni geçmek, hemen onu sollamalıyım" falan gibi düşünmedim, bunu ancak "Duster kullananlar kendilerini bir şey sanıyor" diye konu açan çoluk çocuk yapar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.