Şimdi Ara

duruş bozukluğu egzersizleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
33.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Latissimus Dorsi

quote:

Orijinalden alıntı: Grommash

Arkadaşlar şu dumbell pullover hareketine başladım, faydası olur mu sizce sırtıma?

kesinlikle olur. bunun yanında ters mekik de yapabilirsin. ama başlarda dikkatli ol.

Hocam şu an 3 hareket yapıyorum zaten:Ters mekik, yerde ters kol ters bacak, dumbell pullover. Çok yoruluyorum ama 10 dakika zor yapıyorum pulloverı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Latissimus Dorsi

quote:

Arkadaşlar şu dumbell pullover hareketine başladım, faydası olur mu sizce sırtıma?

kesinlikle olur. bunun yanında ters mekik de yapabilirsin. ama başlarda dikkatli ol.

Hocam şu an 3 hareket yapıyorum zaten:Ters mekik, yerde ters kol ters bacak, dumbell pullover. Çok yoruluyorum ama 10 dakika zor yapıyorum pulloverı.

10 dakika çok. bu kadar zorlama kendini. düzenli olarak yapman önemli.
  • Masa başında uzun süre oturanlar için basit bir hareket önereyim. Kamburluk için de işe yarar, (otururken ya da ayakta) kollarınız yanlarda kollarınızın dirsek altı ile üstü 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde durun. Dirsekler sabit, kollarınızı yaklaşık 45 derece olacak şekilde dışarı doğru açın. Sonra kürek kemiklerinizi sıkıştıracak şekilde arkaya doğru gerinin. Her gerinmede 3 saniye bekleyin, saat başı 10 tekrar olmak üzere yapabilirsiniz.

Böyle anlatmak zor tabi ama şu aşağıdaki link'de yer alan videonun 4:30'dan sonrasını izlerseniz sanırım daha iyi anlaşılır;

http://www.youtube.com/watch?v=shRRejoJspo

• @Latissimus Dorsi

Tamamdır.

@Fabrice

Hocam bu hareket de güzelmiş, ekledim listeye.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.