Şimdi Ara

Durmaplay problemi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 Şubat tarihinde Battle for Azeroth paketini satın aldım. Almadan önce canlı destek ile görüşüp battle.net sitesinde satılan ürün ile aynı olup olmadığını, ürünün 110 bostunu kullanıp kullanamyacağımı sordum. Olumlu yanıt alınca fiyatta makul olunca satın aldım. Ancak hala key gelmedi teslimat aşamasında yazıyor. Tekrar canlı desteğe sorduğumda keylerin geliş zamanının belli olmadığı cevabını aldım. Madem key hemen teslim edilmeyecek neden battle.netteki ürün ile aynı cevabını aldım. Keşke almasaydım 210 tl verip battle.net sitesinden alıp yenilikleri daha önce edinseydim. Eğer almayı düşünen arkadaşlar var ise oyun çıkış tarihine kadar beklemek zorunda bilgisini vereyim. Key gelirde ben hemen oynarım hayaline kapılmasınlar.

• Ee zaten bu bilinen birşey.Araştırmadan alırsanız olacağı bu.Siz satın aldığını yere keyler direk veriliyor mu diye sormamışsınız ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde destek ile görüşmüştüm ve yuvarlak cevap verdikleri için gidip battle.net shop tan aldım.Yapacak bir şey yok dostum :/
  • EvrimDışı E kullanıcısına yanıt
    Valla bende şüphelendim ama o kadar popüler bir site olunca güvendik işte. Aynan yapacak birşey yok. Parayı istiyoruz patch çıkınca veririz diyorlar. Tam soyguncu adamlar.
  • ucuz etin yahnisi...
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    Aynen, bulaşmamak gerek bu tarz sitelere. Istediği kadar ucuz olsun, illa bi sorun oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Aynen, bulaşmamak gerek bu tarz sitelere. Istediği kadar ucuz olsun, illa bi sorun oluyor.

yanlış anlaşılmasın. bahsedilen siteden çok alışveriş yaptım, hala da yaparım. amacım siteyi kötülemek değil. söylemek istediğim, aynı şeyi daha ucuza almak isteyen insanın zahmete katlanması normaldir.

şimdiye kadar bu sitedeki alışverişlerimde hiçbir problem yaşamadım, benim şansımdır, o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 23 Şubat 2018; 18:38:1 >
  • ChaosBreed C kullanıcısına yanıt
    Ben de alışveriş yaptım buradan, hatta ismi değişmeden önce de. Ancak burada sorun yaşayanları göre göre saldım bu tarz siteleri. Bir de zaten eskisi kadar hesaplı olmuyor.

• Yahu alacaginiz seyin aciklamasini okumadan arastirmadan neden alirsiniz?

G2a kinguin cdkeys gibi tum global key siteleri cogu (cogu diyorum hepsi ddmedim) on sipariste olan oyunlarin keyini oyun ciktiktan sonra dagitir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NOrmal de key leri durmplay/sanalsaray dan alırım ama bugün bi baktım tokenler ile 53€ balance birikmiş.oyun süresinin bitmesine de daha bir buçuk ay var. shop tan beleşe aldım BFA yı
  • aslında **** in satış kısmında ürün açıklamasında yazıyor.
    "ürün piyasaya çıkmadan 1 gün önce teslim edilecektir" yazıyordu.
    hatta bu durumdan sebep özel uyarı ile güncellediler.
    yani şuan oradan alırsanız BFA aktif edemiyorsunuz
  • Ben 2 gün önce satın aldım.
    Direkt teslim edildi, battle net'e girişini de sağladım gayet sıkıntısız şu an. 110 boost vs. tüm hepsini de hesabıma verdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Site güvenilir bi site. Paket dedikleri gibi aynı. Teslim tarihi bilgisi zaten yaziyordur. Sen bunu sormamışsındır. Kusura bakma ama burda hatalı olan sensin.

• bu tamamen kullanıcı bilgisizliği yüzünden olan birşey. konu şubat ayında açılmış o zamanlar zaten blizzard dışında hiç bir yerde hemen teslim satılmıyordu.

kaldı ki artık her yerde hemen teslimler başladı. bahsedilen siteden defalarca alışveriş yaptım en ufak sorun dahi yaşamadım.
  • sen bence görüş tekrar bak alıp kullananlar varmış hatalarını düzeltirler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.