Şimdi Ara

Steam Kredi Kartı Doğrulama Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70
Cevap
1
Favori
32.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kredi kartından steam hesabına para yükledim ve doğrulama ekranı geldi, bu bölümde ben bilmiyordum kredi kartımızdan iki kere az miktarda çekim yapıyor ve bizden bunları girmemizi istiyormuş ben o yere yanlış miktarlar girdim 3 kere yanlış girdiğim için sistem kapandı, cs go'da bakiyem olmasına rağmen pazarda alışveriş yapamıyorum ne yapmam lazım, ingilizce or wait until the restriction is automatically removed on 8/27/2014 2:48:59 PM. bu tarih yazıyo fakat bir eşyayı satın al butonunun üzerine gelince topluluk pazarını 9/19/2014 tarihinde kullanacaksınız yazıyor, şimdi bu tarihlerden hangisi doğru, ne yapmam lazım?

• Pazarı kullanmaya ikinci yazdığın tarihte kullanmaya başlayacaksın, ama 3 kere yanlış girdiğinden dolayı kredi kartı doğrulamayla ilgili sıkıntı yaşayabilirsin gibi geliyor.

Steame ticket atmanı öneririm
  • WaGNeRL0vE kullanıcısına yanıt
    ikinci tarihe kadar 1 ay var ne saçma iş ya, bi yardımcı olsanız nasıl bişey yazmam lazım bu konularda acemiyim.
  • burh4n kullanıcısına yanıt
    Bu konuda benim de pek tecrübem olmadığı için yardımcı olamayacağım.

Steamden oyun almanız gerekiyor steam marketi kullanabilmek için, oyun aldıktan sonra da 30 gün sonra steam market kullanabiliyorsunuz.
  • WaGNeRL0vE kullanıcısına yanıt
    ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim, oyun satın almak gerektiğini biliyordum aldım ama 30 gün beklemek kötü, şuan doğrulamada gireceğim değerleri biliyorum hakkımın bitmesi sinir etti beni onun için başka yol var mı araştırıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: burh4n

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim, oyun satın almak gerektiğini biliyordum aldım ama 30 gün beklemek kötü, şuan doğrulamada gireceğim değerleri biliyorum hakkımın bitmesi sinir etti beni onun için başka yol var mı araştırıyorum :D

inş bulabilirsin kolay gelsin
  • Aynısı banada oldu 3 kere yanlış girdim tarihi bekliceksin açılıyor
  • EmreRts kullanıcısına yanıt
    2 tarih var hangisini bekliyeceğim biri 1 hafta sonra biri 1 ay?
  • quote:

2 tarih var hangisini bekliyeceğim biri 1 hafta sonra biri 1 ay?

kart için 1 hafta topluluk pazarı için 1 ay
    ilgilendiğin için teşekkür ederim, 1 ay çok uzun süre saçma olmuş bu yaptıkları, peki 1 hafta sonra kart otamatik tanınacak mı yoksa tekrar mı onaylamam gerekecek?
  • quote:

ilgilendiğin için teşekkür ederim, 1 ay çok uzun süre saçma olmuş bu yaptıkları, peki 1 hafta sonra kart otamatik tanınacak mı yoksa tekrar mı onaylamam gerekecek?

yanlış girmeyip bekleseydin otomatik tanımlanırdı yanlış girdiğin için tanımlanmaz bidahaki alışverişte yeniden sorar rakamları doğru girersin veya girmeyip 1 hafta beklersin tanımlanmasını
    3 kere yanlış girdikten sonra jeton düştü zaten :D ingilizce 0 olunca bende zannettim en son yaptığım 2 alışverişin miktarını gireceğim meğerse karttan 2 tane cüzi miktar çekiyormuş onu giriyormuşuz ama iş işten geçti.
  • quote:

3 kere yanlış girdikten sonra jeton düştü zaten :D ingilizce 0 olunca bende zannettim en son yaptığım 2 alışverişin miktarını gireceğim meğerse karttan 2 tane cüzi miktar çekiyormuş onu giriyormuşuz ama iş işten geçti.

sağlık olsun :D
  • arkadaşlar banadaa ole oldu kredi kartı kaydet dedım karttan 2 kere para cekmıs 4er lıra bunların dolar karsılıklarını yazdım oyere sonra da maxımum blmem neye ulastık dedı odegıl kartımdan 8 tlde gıttı ondan once baska kart ekledım onla pazarda alısverıs yapcakdım 5usd cktım ama kartı ekledıgım zaman 2.29 tl cekmıs otamatık olarak sımdı benım bu kart dogrularkenkı 8 tl mı ve kart eklerkenkı 2 tl mı verırmı? 5usd yı kullanmam içinde 17.09.2014 diyor eger hıc bır aksılık cıkmazsa dıyor ogunu beklıycem mecbur ama 8ve 2 tl mı gerı verırmı sorum o? [kullandıgım kart ınınal kart]undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbattal -- 27 Ağustos 2014; 18:40:42 >
  • Mbattal M kullanıcısına yanıt
    o parayı çekmiyorlar, benden çekmemişler.
  • Senden 2cuzri para ckmis ya ole yazmissin onlari grri verdimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbattal -- 27 Ağustos 2014; 19:07:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbattal

arkadaşlar banadaa ole oldu kredi kartı kaydet dedım karttan 2 kere para cekmıs 4er lıra bunların dolar karsılıklarını yazdım oyere sonra da maxımum blmem neye ulastık dedı odegıl kartımdan 8 tlde gıttı ondan once baska kart ekledım onla pazarda alısverıs yapcakdım 5usd cktım ama kartı ekledıgım zaman 2.29 tl cekmıs otamatık olarak sımdı benım bu kart dogrularkenkı 8 tl mı ve kart eklerkenkı 2 tl mı verırmı? 5usd yı kullanmam içinde 17.09.2014 diyor eger hıc bır aksılık cıkmazsa dıyor ogunu beklıycem mecbur ama 8ve 2 tl mı gerı verırmı sorum o? [kullandıgım kart ınınal kart]undefined

benden kart doğrulama için çektiği 5 küsür tl yi geri vermedi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Senden 2cuzri para ckmis ya ole yazmissin onlari grri verdimi

Steam para çekmiyor sizden. O yalnızca kart geçmişinde veya ekstresinde gözükmesi için çekiyormuş gibi gösteriyor. Hesabınızdan bir para gitmedi. Paypal'ın doğrulama sistemi gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeprechauNs

quote:

Senden 2cuzri para ckmis ya ole yazmissin onlari grri verdimi

Steam para çekmiyor sizden. O yalnızca kart geçmişinde veya ekstresinde gözükmesi için çekiyormuş gibi gösteriyor. Hesabınızdan bir para gitmedi. Paypal'ın doğrulama sistemi gibi değil.

Çekmediği konusunda eminsiniz ben arkadaşın kartından almıştım dikkatde etmedim içindeki parada azalma oldumu diye ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.