Şimdi Ara

Durduk yere hızı düşürdüler ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha öncesinde hattın hızı 15mbps idi. 2-3 ay önce 12'ye düşürdüler. Aradan 2 ay daha geçti ve 8'e düşürdüler. Bu hafta 3 kere aradım ancak bir değişiklik olmadı. Bugün gelen telefonda ise, en fazla 8mbps hız alabileceğim söylendi. Modem içerisindeki değerlere bakınca 13-14 hatta 15mbps alabilirim diye düşünüyorum. Neden böyle yapıyorlar? Btk ya yazsam yardım edebilirler mi ya da daha etkili bir yer var mı yardımcı olabilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halogonga -- 17 Eylül 2021; 15:59:18 >

• Max data rate nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Keenetic modemden max. değerlere nasıl bakıldığını bilmiyorum. Normalde, gürültü 8 civarıyken 15mbps alabiliyordum.

edit: biraz araştırınca buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halogonga -- 17 Eylül 2021; 18:9:34 >
  • halogonga kullanıcısına yanıt
    Atanabilir hız 15 mbps yani 12 mbps sabitlense daha iyi olur, hat maximum 15 mbps alır. Müşteri hizmetlerini arayın ve o hızı 12'ye sabitletin..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4 kere aradım, arıza kaydınız alındı diyip kapadılar. Israr etmeme rağmen 8'den fazla alamazsınız dediler. Birde utanmadan, 8mbps hızdan memnun kalırsanız paketinizi düşürebiliriz dedi en son aradığımda. Yarın bir daha arayıp sabitletmeye çalışayım. Yine olmazsa hoş şeyler olmayacak gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.