Şimdi Ara

DuPeR DeDiKLeRiNiZ. . . (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sana bısey sorabılırmıyım bu adam 1 dane bus ne kadar verıyo sence 2640 verdını mı zannedıyosun eger oleyse sana dıcek lafım yok am ole deıl ıste veya mdem dupe deıl adamlar bunları neden lederda tasıyo? bus dupe dıye bısy yok dıyelım pekı +10 cs nasıl basılcak bunu sorabılırmıyım ss nı gordum bıraz mantıklı olun dupe dıye bısey var bunu bılın bag veya baska bı sekılde nasıl yapıyolarsa yapıyolar ıste ok bıraz mantıklı olun lutfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: dieforyou1

polislik ne var burda onu anlamadım yasadışı bişimi var ortada ? hadi ben polisim götürün beni.

dogru bızım yasalara kaldıysa ıs:) boyle bır suc yokkı:)
  • Haksız kazanç
    Vergisiz mal/hizmet satışı

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tagopasa -- 2 Şubat 2007; 17:58:55 >
  • bak dupe her zaman var ama item ama bus yani her zman bi bug olyor oyunda bir yandan oyunu yapanlar onarırken dier yandan bozuyorlar yani herzamn oyun hatası olusuyor... tabi her patcle bunun yontemi deişebilir... yani her zamn bi yontem var... nasıl bir ara kutu bugu olmustu... millet ogrendi onu ve herkeste raptor shell shard cogaldı... raptorsuz warrior yoktu... millet aynı yontemle treasure chest kırdırdı rol, dol vs dusurdu. yani bus dupelendigi vakıt 9999 tane dupeleyen coktu... simdi ellerindekını yıyorlar... ama sımdıde vardır bir bug...

quote:

Orjinalden alıntı: :__JaCkAl__:

sana bısey sorabılırmıyım bu adam 1 dane bus ne kadar verıyo sence 2640 verdını mı zannedıyosun eger oleyse sana dıcek lafım yok am ole deıl ıste veya mdem dupe deıl adamlar bunları neden lederda tasıyo? bus dupe dıye bısy yok dıyelım pekı +10 cs nasıl basılcak bunu sorabılırmıyım ss nı gordum bıraz mantıklı olun dupe dıye bısey var bunu bılın bag veya baska bı sekılde nasıl yapıyolarsa yapıyolar ıste ok bıraz mantıklı olun lutfen

• quote:

Orjinalden alıntı: hacker_s

quote:

Orjinalden alıntı: _DigitalMan_

güzel acıklama
    bu gb satanlardan birini kacırıp kunuşturcam zaten
    kafama dank etti
    varmı bu işe benle gircek biri
    polis olması tercih sebebidir

DigitalMan harbiden birleşip gidip basıp aadamları konuşturmak lazım :D polis için zor olur.

FBI yı felan cagırsak ?? :D:D

valla ben gelirim
    bu arada dupe yapılısına sahıt oldum yarım yamalak da olsa.Adam aynı ıd den grıodu sankı sordum nasıl aynı ıd den grıosun dıe bosfer sen ya(boyle coook uzun surer anlatması tarzından soledı)bende ustune gitmedim.o sıradan bı playerdı ama cook yakından tanıcanız bır player ın dupe yapısına defalarca sahıt oldum.(oyunada dupe cunun cafe de baslamıstım)
    o biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir kraaaaaaaaaaaaaaaaal
    o biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir beyaz pelerinliiiiiiii
    o biiiiiiiiirrrr oturuşu bile ayrı bi şekillll
    o biiiiir spike i kodumu oturtan.ama combo bilmeyeeeen
    o biiiiiiiiir dupe cunun kralıı
    o biiiir aynı zamanda server ında kralııı
    o biiiir............................ adını ve serverını veremıcem benden bukadar.cunku gercek haytta cok ii bi insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnDeRgRoUnDrAp -- 2 Şubat 2007; 17:39:14 >

• İsteseler oyun da Koxp bug mug newarsa kaldira bilirler ama
    bu oyun kuran yani sahibi ac gözlü olduğu için kaldirmiyor Bnce bnm fikrm bu

• quote:

Orjinalden alıntı: L`EstrancdeqDe`Stran

Haksız kazanç
    Vergisiz mal/hizmet satışı
    ...

Bizim burda Her serwerda GB sadece 600ykr onuda GENCOLAR satıyor ama gencolar duper degil sanırsam Ankaradan bir baglantısı var .Ordaki adam dupeliyip mesela 300ykr ye satıyor GENCO'lara onlarda 600 e ama ben hiç almadım almamda "Haksız kazanç Vergisiz mal/hizmet satışı"

Nede olsa o yuzden sizde bulaşmayın bence

bu arada Yazı super TebrikLer..

• olm ben bigün gb alcaktım adama yanlış söledim birden tradeye 10000 tane blesed elemental scroll koydu şaştım kaldım
  • emeğe saygı
  • bus dupe yokmuş
    madem bus dupe yok diesde fiyatlar neden bu kadar yüksek ve gb fiyatları düşük sorabilirmiyim ?
    quote:

Orjinalden alıntı: DİEBREATH

bus dupe kalktı. artık bus dupe yok... vakti zamanında ileriye yatırım yapmıs adamlarda bus var sadece okadar... suan icin bus dupe yapan yok...

quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

tamamda cafe sahipleri peki nerden o kadar bus bulayor tabiki dupe sonuc dupe

• adamlar böle köşeyi döndü biz hala bi +7raptor alsam ah dioruz oyunu çok nadir adamlar oynuor alayı pislik
  • bunlar gb ye ylt verip satın alan enayiler yüzünden oluyo.. kaç kere foruma da yazdık şu internet cafelerden yada başka yerlerden ytl vererek gb almayın diye.. ama dinleyen yok anlayan yok
  • bus dupe eskı yontemlerle yapılmıyor suan... yeni yontemler varsa bilmiyorum... ama isteyen yapabiliyorsa girsin youtube ye bus dupe yazsın orda anlatıyor nasıl yapılacagını... ama kalktı o da ayrı bişey...

quote:

Orjinalden alıntı: major24

bus dupe yokmuş
    madem bus dupe yok diesde fiyatlar neden bu kadar yüksek ve gb fiyatları düşük sorabilirmiyim ?
    quote:

Orjinalden alıntı: DİEBREATH

bus dupe kalktı. artık bus dupe yok... vakti zamanında ileriye yatırım yapmıs adamlarda bus var sadece okadar... suan icin bus dupe yapan yok...

quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

tamamda cafe sahipleri peki nerden o kadar bus bulayor tabiki dupe sonuc dupe

• baska bir sey diikkatimi cekti... millet dupeye cok meraklı varya... bu oyun oynanmaz bi hale geldi... herkes dupe, sahtekarlık egiliminde...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.