Şimdi Ara

DuPeR DeDiKLeRiNiZ. . . (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _DigitalMan_

güzel acıklama
    bu gb satanlardan birini kacırıp kunuşturcam zaten
    kafama dank etti
    varmı bu işe benle gircek biri
    polis olması tercih sebebidir

DigitalMan harbiden birleşip gidip basıp aadamları konuşturmak lazım :D polis için zor olur.

FBI yı felan cagırsak ?? :D:D

• bizim oradaki cafede ben gb almaya gitmiştim.adam bes leri npc ye bozduruyor.çerez gibi satıyor adam.
  • gerçekten çok mantıklı bir açıklama
  • guzel yazı
  • quote:

Orjinalden alıntı: keremc

kanka bir 0 fazla yazıosun sen 2100000000 (21gb)dir 210 gb deil

paranın para olduğu zamanda birisi ile claver +8 pazarlığı yapıyoduk bana 90 gb var dedi bende git claver +8 alacağına shard+7 al ozamn dedim vermiyolar 90 gb ye dedi git işine dedim 4 tane verirler 90 gb 'ye olurmu abi sen olsan 900m 'ye veririmisin dedi :D yani çoğu kişi gb'yi 10m den hesaplıyo silverbardan olsa gerek :D
  • dupe bencede sayılıkişiler bilyor büyük cafe sahipleri
  • bus dupe int dolanıyor lem hemide o cook izlediginiz video sitesi var ya youtube adlı sıte... iste orda bus dupe nasıl yapıldıgı video seklınde var...hemde cook kolay buss dupelemek ama vaktı biraz gecti o da ayrı mesele... atı alan uskudarı gecti....
    quote:

Orjinalden alıntı: ©enq

Evet en sağlam yöntem bus dupesi.

Fakat buglardan yapanlarıda unutmamak gerekir.

Para veren görevlerin buglarını yapa yapa bir çok account dolduranlarda tanıyorum.

Bus dupesi sır gibi saklanıyor , büyük ihtimalde ortaya çıkmıcak.

Ama öteki metodu bilen bayağı kişi var , onuda yapması sorun.

Yani adamlar 2 yöntemle işi götürüyor.

Gbnin 1 YTL , 750 YKR olması normal.

• EMEK GÖSTERMİŞ SAYGILAR
  • Dupe hep vardı hepde olucak ve bizde hep bakıcaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: W4iTMe

biz aynı koyun gibiyiz birisi ne tarafa yönelse yada bizi ne tarafa yöneltse hemen sürü halinde o tarafa gidiyoruz.!

+ 19.03

bu laf olayı bitirir!
  • bakmayın biraz da siz arastırın sizde bulun yeni dupe yontemleri yani aklınızın bir kenarında bir cinlik olsun...

quote:

Orjinalden alıntı: Oz4N

Dupe hep vardı hepde olucak ve bizde hep bakıcaz
  • offfff offffffffff
  • aynen arkadasın dedigi gibi...

quote:

Orjinalden alıntı: DReNisH

offfff offffffffff
  • polislik ne var burda onu anlamadım yasadışı bişimi var ortada ? hadi ben polisim götürün beni.
  • Almayın gb filan.Satanların ekmeğine yağ sürüyosunuz.Yaptıkları T.C Devleti sınırları içinde bir suçtur.Satanları bir dilekçeyle savcılığa veya polise bildirin bakalım ,ne olucak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: L`EstrancdeqDe`Stran

Almayın gb filan.Satanların ekmeğine yağ sürüyosunuz.Yaptıkları T.C Devleti sınırları içinde bir suçtur.Satanları bir dilekçeyle savcılığa veya polise bildirin bakalım ,ne olucak...

Nasil ?
    adam kacak mal mi satio
  • tamamda cafe sahipleri peki nerden o kadar bus bulayor tabiki dupe sonuc dupe
  • Düpe'nin nasıl yapıldıgını biliyordum zamanında bi pachte.We yapabildigim kadar yaptım.Nasıl ogrendim.Cafeye gittimde Gb almak istedigimi soledim.Adam koltuga oturttu beni biras bekleticem dedi.Bende o arada onu izledim we nasıl yapıldıgının farkına wardım.Sonra ewe geldigimde aynı şekilde bende yaptım.Tabi ogrendigimin ertesi günü pach geldi.Daha yapamadım

Cafecilerde, özellikle organize olabilen we knighttan anlayanların oluşturdugu topluluklarda çeşitli bugları bulmak daha kolay oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 2 Şubat 2007; 17:21:10 >
  • bus dupe kalktı. artık bus dupe yok... vakti zamanında ileriye yatırım yapmıs adamlarda bus var sadece okadar... suan icin bus dupe yapan yok...

quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

tamamda cafe sahipleri peki nerden o kadar bus bulayor tabiki dupe sonuc dupe
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.