Şimdi Ara

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Zengin İnsanı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
3.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pablo Escobar
  • dünyanın en zengin insanı mutlu olan insandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: KissieBunny#

quote:

Orijinalden alıntı: Mertk@n

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

affedersiniz, Hz. Süleyman diyorsunuzda ciddi misiniz yoksa forum oyunu mu bu ?

affetmiyoruz,

Hz Süleyman

Yaklaşık 2 dakika güldüm. Affetmiyoruz nedir yav.

Bende senin yazına gülüyorum şimdi

• Kaddafi nin serveti 200 milyar dolar diyolla
  • Karun kadar zengin olmak diye deyim vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros33

dunyanın gelmıs gecmıs en zengın ınsanı JOHN D ROCKEFELLER dır zamanın(1850-1910)arası amerıkanın en buyuk petrol ve demıryolu sırketlerının sahıbı ıdı öldüğündekı kısısel servetı 1mılyar dolar yanı su ankı zamanımızın yaklasık 300mılyar dolarına gelmektedır kı su ankı en zengın ınsanı meksıkanın en buyuk telekomınıkasyon sırketının sahıbı carlos h slımdır ve servetı tahmını 72mılyar dolardır

300 milyar dolar para mı. Seninkide laf. Günümüzün arap krallarının serveti hatta servet diye birşey yok. Adamların bildiğin ülkesi var mgoum şansa bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhizm -- 18 Ocak 2012; 1:41:35 >

• rockefeller ailesi... ailenin toplam serveti 189 milyar dolar
  • Şu yaptığım iddialar bi tutsa ben olurdum herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros33

dunyanın gelmıs gecmıs en zengın ınsanı JOHN D ROCKEFELLER dır zamanın(1850-1910)arası amerıkanın en buyuk petrol ve demıryolu sırketlerının sahıbı ıdı öldüğündekı kısısel servetı 1mılyar dolar yanı su ankı zamanımızın yaklasık 300mılyar dolarına gelmektedır kı su ankı en zengın ınsanı meksıkanın en buyuk telekomınıkasyon sırketının sahıbı carlos h slımdır ve servetı tahmını 72mılyar dolardır

• Karun
  • tayyip
  • H.z Peygamber, zenginliği kağıt parçası sanıyorsanız siz çok fakirsiniz gerçekten.
  • Süleyman Seba
  • kefenin cebi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

H.z Peygamber, zenginliği kağıt parçası sanıyorsanız siz çok fakirsiniz gerçekten.

Tartışma konusu bu değil.Maddi olarak en zengin kişiden söz ediliyor.Maneviyatı karıştırmaya lüzum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

H.z Peygamber, zenginliği kağıt parçası sanıyorsanız siz çok fakirsiniz gerçekten.

Tartışma konusu bu değil.Maddi olarak en zengin kişiden söz ediliyor.Maneviyatı karıştırmaya lüzum yok.

Konu başlığında maddi olarak sorulduğu yazmıyor zenginlikten sadece parayı anlamak saçmalıktır, ayrıca bana ne kimse kim ölüp gitmiştir sanırım. zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..
  • Hz.Süleyman
  • quote:

quote:

quote:

Konu başlığında maddi olarak sorulduğu yazmıyor zenginlikten sadece parayı anlamak saçmalıktır, ayrıca bana ne kimse kim ölüp gitmiştir sanırım. zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..

Ya illa uğraştırıcaksın..

Konu başlığı gelmiş geçmiş en zengin insan..Hadi buradan manevi anlam çıkardın diyelim yorumlardan nasıl anlamadın ? Hadi yorumlara bakmadın diyelim.Manevi olarak ele alalım.Sana göre Hz Muhammed, Hristiyana göre Hz İsa peki deiste göre kimdir ? Hatta ateiste göre ? .. Yani senin anladığın şekilde bakarsak bu seferde çıkmaza gireceğiz.

Ben en zengin insana yorum yapmadım konuda, seni bilgilendirmek istedim sadece.Bu sefer de bir artistlik, bir tripler bir laf sokma çabaları falan..

Neyse bana ne ya.Hadi eyv

• quote:

quote:

quote:

Konuda ne sorulduğunu gayet iyi anladın sen, ille aykırılık yapacaksınız. Dediğin şeyi sorsa "SİZE GÖRE Dünya'nın en zengin insanı." diye konu açardı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.