Şimdi Ara

Dünyanın en komik otomobil camiasıyız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar madde madde yazıyorum, yakın zamanda birebir forumda yaşanan diyaloglardir. Arzu eden ekleme yapsın.

-gardasim bu Mercedes BMW nin 1.6 motorlu versiyonları çok pahalı

-alaman kalite babaaaa yıldız biemdablyu piyano black roketler babaaa ÖTV yi konuş ooollluuum yandaş misin sen

-İyi hoş diyon da volvonun 2.0 motorlusu bunların 1.6 motorlusu ile aynı fiyat o ne olacak

-volvo mu? Hahahahahaahahahhahaha çin malı Volvo haaa lan araba mı o mersonun tekeri alır volvoyu çöbbbbb teneqeee

-tamam Volvo çöp de,Audi de 2.0 motor oda aynı para nasıl olacak?

-fdisk.dll

- bu togg varya togg toplamaaaa Almanya'dan tirenle geliyaa çöbbb

-Bilader Floransadan gemiyle mi geliyor Almanya'dan trenle mi bir karar verseniz?

- aha resmi Almanya işte hahahahaha

- yalnız bu resimdeki togg değil Tesla

- boşver sen onu togg alan herkes yolda kaliyaaaa togg alanlar kaktiracak enayi ariyaaaa

-bak sahipleri var forumda onlara yazsana bunları

-topuk.dll

-siz hayatınızda Lexus mu gördünüz ezikleeeer fakirleeeeer kraaal Kawasaki yamaguchi ÖTV MTV

-araba 1.5 motor yaris cross la aynı altyapı ne ÖTV MTV si?

-capon sorunsuz heaaa bak dünyada 1 numara lekzuz siz gidin alaman çöplerini Alın sanayiyle akraba olun hahahahah

-bilader o paraya Subaru forester satılıyor 2.0 motor 4x4 sapına kadar japon o ne olacak?

-wipedata.dll

- niye Çin'e ekstra vergi uyguluyorsunuz karışmayın ucuz ucuz binelim bak Avrupa'ya herkes mis gibi mg çeri Aliya

-bilader Avrupa'da çin e özel vergi geliyor istila ediyor adamlar ülkelerin piyasasını çivi çakmadan gemiye doldurup araba satıyorlar

-eee Avrupa'ya gümrük birliği uyguluyoruz AB den çıkalım Çin'e dönelim o zaman

-bilader sen Avrupa birliğine ihracat yapıyorsun en büyük pazarın orası çin sana böyle bir teklif mi sundu da eksen değiştirmekten bahsediyorsun

Hem hani Avrupa kraldi ucuz ucuz biniyordu

-onlar gerizekalı ooolem çin yeni dünya hehehehhe

-azizim karar ver Avrupa rahat mı gerizekalı mı

-topuk.dll

- Megan al reno al Megan al reno al tamam premium araba bakıyorsun anladım talisman al reno al koleos al reno al

- Lexus alma çeri al Mercedes alma çeri al jaguar alma tiggo al çeri alırsan benzin paran beleşe gelir çeri reno yok yok çeri

-karar ver reno mu çeri mi

-omoda.dll

-a3 Insignia 508 dan daha üst segment araçtır

- biri D biri C o nasıl oluyor

-C D den önce geliyor?

-yalniz D büyük

-halkasi yeter Audi baboooooş şebooooooş şeboş

-halka.dll

-tiguan al golf al fakirsen polo al vw al vw al das ayuto

-Hacim Tiguan parasına gırtlak Sportage golf parasına tesla polo parasına tiggo pro 7 satıyorlar

- ve kalite babaaaa yumus yumuş piyano bilek dsgyle +50 beygür haa benzin üretiyaa yakmiyaaa teseyi hinnn hinnnn sahibindene koy sabaha sat

-kimse almıyor artık arkadaş golfü ilana koydu 3 aydır tık yok

- ağla.dll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 1 Mayıs 2024; 16:17:14 >

• üşenmeden yazdın he bunları

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

Klavyem iyidir :)

• kaç tane ülkeye gittin de 'dünyanın' en komiği diyebiliyorsun?

dunyanin-en-komik-otomobil-camiasiyiz diyebilmen için büyün ülkeleri bilmen lazım

• Radikal ve Sert R kullanıcısına yanıt

Nakliye işinde olduğum için baya ülke gezdim de,bu yukarıda yazdığım türden beyinsizleri Kenya'da bile görmedim. En azından bilmiyorum diyor adamlar

• zenginin malı züğürdün çenesini yorarlar ile konuya bir şekilde biraz vakıf olanların ilgi duydukları şey hakkında konuşmak istemesinin karışımı genelde bu bölüm, küçük bi kesimde gerçekten deneyimleme lüksüne sahip tecrübeli konuşuyor, buraya fikir al ilerisine gitme diyebiliriz o nedenle çok mühim değil yazılanlar zaten eski aktifliği yok konunun, araba günümüzde marabanın dibi oldu artık

• Hala kaputa karpuz gibi tıklayıp sağlamlik kontrolu yapanlar var
    Hala eski kafa olup Ford ve vw fani olup başka Araç almayan var
    Hiç binmedigi arastirmadigi araca tukaka diyen cahiller var
    C suv ile b hatcbach yakitini kıyaslayan kara cahiller var maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 1 Mayıs 2024; 13:10:39 >
  • Senin de şurup da farkın kalmadı boş beleş konular açma konusunda…
  • YouGotThatRight kullanıcısına yanıt

şurubu tek geçerim,birde yksmi ne öyle biri vardı toyota corollası vardı ailesinin birde o

• Lexus yerine Ceriy alıp uzun seneler benzin parası ödemem diyen de vardı onu ekler misiniz
    Syg
  • Profilim açık,bir bakar mısın en son konuyu ne zaman açmışım? İnsan bir lafı söylerken düşünerek söyler diyeceğim, önceki konularda imza attığın saçmalıklar aklıma geliyor vazgeçiyorum

Ekledim @birgarip2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 1 Mayıs 2024; 16:18:34 >
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    https://x.com/investorhty/status/1785622385170723129?s=46&t=ckBLWPuVRf9IZIMlm5Tjpg

Herifi meşhur ettim 😂☠️
  • + Sen Suzuki'ye nasıl laf edersin, nasıl beğenmezsin. Piyasası için araba mı alınırmış o bir Japon, sorunsuzluk, Japon, sorunsuzluk...

- Honda ve Toyota da Japon hem de piyasası iyi?

+ Cevab veremedi...

• @birgarip2019  

@Moueson katıl adamlara:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 2 Mayıs 2024; 13:42:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.