Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
135
Favori
116.608
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birşey yapmanıza gerek yok. 64 gb kartı takmanız yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim kardeşim, birde arabanın sigorta kısmından yıllar önce nacigasyon için dişi çıkış yaptırmıştım ve hala kullanmaktayım. Görseldeki çoğaltıcıyı alsam hem nacigasyon hemde A118c'yi çalıştırabilirmiyim. V değeri sıkıntı çıkarırmı, ayrıca kontağa bağlamak gerekir her halde. Şu an düz bağlanmış vaziyette devamlı elektrik var. Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals

• Urun simdi elime gecti. Bayram da siparişi vermistim.

• Merhaba,

Bugün oldukça talihsiz bir olay yaşadım.Oldukça işlek bir anayolda ilerlerken yan yoldan dorseli yüklü bir TIR çıkmaya başladı.Biraz kıvrılıp sağ şeride geçer diye düşünürken adam son gaz yolu ve şeritleri olduğu gibi kapattı.Ani bir fren neticesinde hanımın kucağında duran kızım torpidoyu geçerek cama vurdu.(Hatamın farkındayım)Kızımda çok şükür ki bişey yok ,şiddetli bir çarpmada olmadı zaten.Aracımla TIRın yolunu hatta 2 şeridi yanlamasına kapattım , "dayı bizimi öldüreceksin" diye bağırdım , adam emniyet şeridinden geçip camı açtı ; abi affet oldu birkere gibi bişey söyledi , söyleyiş tarzını samimi bulmasamda uzatmadım.

Bu akşam kayıtları inceledeğimde ;

TarihXXXX100
    TarihXXXX101
    TarihXXXX102

gibi giden dosyaların 3 partisinin eksik olduğunu (tamda o ana ait)fark ettim.Aracı durdurduğumda cihaz çalışıyordu , Sandisk 32GB var.Aracın durdurmadan önceki part'da mevcuttu kart içinde.

Neden yapar bunu ? Fikriniz var mı ?Güvenlik kameralarına olan güvenim sarsıldı , bir olay olduğunda "kayıt yaptımı acaba" diye düşünüyorsam ortada sorun var demektir.

• halilakdere kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bde

Merhaba,

Bugün oldukça talihsiz bir olay yaşadım.Oldukça işlek bir anayolda ilerlerken yan yoldan dorseli yüklü bir TIR çıkmaya başladı.Biraz kıvrılıp sağ şeride geçer diye düşünürken adam son gaz yolu ve şeritleri olduğu gibi kapattı.Ani bir fren neticesinde hanımın kucağında duran kızım torpidoyu geçerek cama vurdu.(Hatamın farkındayım)Kızımda çok şükür ki bişey yok ,şiddetli bir çarpmada olmadı zaten.Aracımla TIRın yolunu hatta 2 şeridi yanlamasına kapattım , "dayı bizimi öldüreceksin" diye bağırdım , adam emniyet şeridinden geçip camı açtı ; abi affet oldu birkere gibi bişey söyledi , söyleyiş tarzını samimi bulmasamda uzatmadım.

TarihXXXX100
    TarihXXXX101
    TarihXXXX102

gibi giden dosyaların 3 partisinin eksik olduğunu (tamda o ana ait)fark ettim.Aracı durdurduğumda cihaz çalışıyordu , Sandisk 32GB var.Aracın durdurmadan önceki part'da mevcuttu kart içinde.

Neden yapar bunu ? Fikriniz var mı ?Güvenlik kameralarına olan güvenim sarsıldı , bir olay olduğunda "kayıt yaptımı acaba" diye düşünüyorsam ortada sorun var demektir.

Geçmiş olsun, A118c döngüsel kayıtta bazen gün içerisinde olan videoları silebiliyor bu can sıkıcı bir durum. Özellikle bu gibi durumlar için aslında benim yaptığım gibi araçta Tablet yada org kablosu ile telefona dosyaları aktarmak en mantıklısı.

Birde yeni sürümde bunu giderdik demişlerdi A118c için son sürümü araştıralım yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: nick06ali

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: nick06ali

Merhaba dostlar,

Daha once 2 adet A118c aldigimi ve bunlari sigortaya baglattigimi, kameralarin her ikisinin devamli 7x24 calistigini ifade etmistim. 64gb Sd kartlar var icinde. Ilginc bir sey denedim, bunu sizinle paylasmak istedim; her iki kamera da devamli calisiyor oldugundan ve hareket algilayici devre disi iken kameralar devamli toplam 0.9 amper cekerken ve aracimi da cok kisa surelerde (gunde ortalama yarim saat) calistirmisken son 3-4 hafta akude sikinti oldu mu diye baktirdim, 6 aylik aku, yeni sayilir, akunun performansinın çok iyi olduğunu belirttiler; aracin 2 gun akuyu sarj etmeden bekledigi durumlar da 5-6 defa oldu. Belki 3-4 ay daha performansjni izlemek lazim ama bu sure de benim ikna olmama yetti. Aracta 2 adet kamera her biri ayni anda calissa dahi 24 saatte 30dk-1saat arac kullaniminda herhangi bir sorunla sanirim karsilasilmaz, akunuz olu degilse tabi. Cok iddiali olmak istemem ama ben kendi adima ikna oldum diyebilirim..2 kamera sigortada oldugundan beri kamera cok dengeli ve verimli sekilde calisiyor, atlama ziplama kayitta sikinti manuel fise cakmakliga tak onu bunu sarj et vs de gitti..Mesele tabi uzun sure park hali e gecerken kameralari sokmeyi unutmamak..
    Neyse..
    Aslında bir konu dada var danismak istedigim..Eve kamera takmak istiyorum 2 adet mini ip gibi. Aslinda ugrasacak yeni baslik arayisindayim dertsiz basima dert :)) Bunun icin epey arastirma yaptim ama bir kamerada karar kilamadim. Mevcut ip kameralari cok buyik geldi, kucukleri de cop gibi gorundu gozume. Bu konunun islendigi baslik hangisidir ve tavsiyeniz ne olur; yeri degil biliyorum, tembellikten ayni mesajda kaynatayim istedim..Hangi modeli tavsiye edersiniz?

Tesekkurler,

Kullanan arkadaşlarım var öve öve bitiremiyorlar :

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-guvenlik-sistemleri-zmodo-ip-guvenlik-ve-bebek-kamerasi-wifi-android-iphone-309889891/detay

http://www.banggood.com/Zmodo-720P-Mini-Wireless-HD-WiFi-Security-IP-Camera-Color-Sensor-Home-Day-Night-Vision-ZM-SH75D001-p-991775.html

Olgu hocam merhaba, çok teşekkür ederim. Bunu değerlendireyim güzel kameraya benziyor, fiyatı da uygun..
    selamlar,

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: nick06ali

quote:

Orijinalden alynty: OlguErhan

quote:

Orijinalden alynty: nick06ali

Merhaba dostlar,

Daha once 2 adet A118c aldigimi ve bunlari sigortaya baglattigimi, kameralarin her ikisinin devamli 7x24 calistigini ifade etmistim. 64gb Sd kartlar var icinde. Ilginc bir sey denedim, bunu sizinle paylasmak istedim; her iki kamera da devamli calisiyor oldugundan ve hareket algilayici devre disi iken kameralar devamli toplam 0.9 amper cekerken ve aracimi da cok kisa surelerde (gunde ortalama yarim saat) calistirmisken son 3-4 hafta akude sikinti oldu mu diye baktirdim, 6 aylik aku, yeni sayilir, akunun performansinyn çok iyi oldu?unu belirttiler; aracin 2 gun akuyu sarj etmeden bekledigi durumlar da 5-6 defa oldu. Belki 3-4 ay daha performansjni izlemek lazim ama bu sure de benim ikna olmama yetti. Aracta 2 adet kamera her biri ayni anda calissa dahi 24 saatte 30dk-1saat arac kullaniminda herhangi bir sorunla sanirim karsilasilmaz, akunuz olu degilse tabi. Cok iddiali olmak istemem ama ben kendi adima ikna oldum diyebilirim..2 kamera sigortada oldugundan beri kamera cok dengeli ve verimli sekilde calisiyor, atlama ziplama kayitta sikinti manuel fise cakmakliga tak onu bunu sarj et vs de gitti..Mesele tabi uzun sure park hali e gecerken kameralari sokmeyi unutmamak..
    Neyse..
    Aslynda bir konu dada var danismak istedigim..Eve kamera takmak istiyorum 2 adet mini ip gibi. Aslinda ugrasacak yeni baslik arayisindayim dertsiz basima dert :)) Bunun icin epey arastirma yaptim ama bir kamerada karar kilamadim. Mevcut ip kameralari cok buyik geldi, kucukleri de cop gibi gorundu gozume. Bu konunun islendigi baslik hangisidir ve tavsiyeniz ne olur; yeri degil biliyorum, tembellikten ayni mesajda kaynatayim istedim..Hangi modeli tavsiye edersiniz?

Tesekkurler,

Kullanan arkada?larym var öve öve bitiremiyorlar :

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-guvenlik-sistemleri-zmodo-ip-guvenlik-ve-bebek-kamerasi-wifi-android-iphone-309889891/detay

http://www.banggood.com/Zmodo-720P-Mini-Wireless-HD-WiFi-Security-IP-Camera-Color-Sensor-Home-Day-Night-Vision-ZM-SH75D001-p-991775.html

Olgu hocam merhaba, çok te?ekkür ederim. Bunu de?erlendireyim güzel kameraya benziyor, fiyaty da uygun..
    selamlar,

Olgu hocam,http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_193393.html bu linkteki Xiaomi night vision da ayny ayarda bir kameraya benziyor ancak fiyat olarak bir tyk daha iyi.
    Bilgi için..

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: bde

Merhaba,

TarihXXXX100
    TarihXXXX101
    TarihXXXX102

Geçmiş olsun, A118c döngüsel kayıtta bazen gün içerisinde olan videoları silebiliyor bu can sıkıcı bir durum. Özellikle bu gibi durumlar için aslında benim yaptığım gibi araçta Tablet yada org kablosu ile telefona dosyaları aktarmak en mantıklısı.

Birde yeni sürümde bunu giderdik demişlerdi A118c için son sürümü araştıralım yükleyin.

kamerayi nereden nasil guncelleyebilirz? link atma sansiniz var mi?

• Merhaba, kamera tanıtımınız için çok teşekkürler. Okudum, bulmaya çalıştım ama hiç göremedim, bu kamerada ses kaydını kapatabiliyor muyuz? Yani araç içindeki seslerimizi kaydetmesini istemez isek mümkün mü? Ayrıca, Paypal iptalinden sonra sipariş veren arkadaşlar, sanırım GearBest'ten normal kredi kartı ile ödeme yapıyorlar, doğru mudur?
  • arabaci_takimi A kullanıcısına yanıt
    Ses kaydını açıp kapatabilirsiniz. GearBest ile kredi kartı ile direk alışveriş yapabilirsiniz. Tavsiyem sanal kart kullanmanız olacaktır. Kamera gerçekten çok iyi. Arka cam için 2.yi sipariş vereceğim.
  • Son güncelleme ile Time laps kayıt geldi bu arada, A119 gibi, güzel oldu.
  • AbesLang kullanıcısına yanıt
    Güncellemesini nasıl yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

Güncellemesini nasıl yapıyorsunuz?

Ilk sayfada ilk mesajın sonuna doğru güncellemenin nasıl yapılacağı linki vardı. Son güncel versiyon linki ise:
    https://dashcamtalk.com/forum/threads/viofo-a118c-firmware.20534/#post-270288

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbesLang -- 6 Ağustos 2016; 14:28:00 >
  • AbesLang kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Son versiyonu güncelledim. Türkçe dil ve time laps gelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerayla ilgili 2 sıkıntım var ;

-Mikrofon inanılmaz cızırtılı ,hiçbirşey anlaşılmıyor.
    -Tarih sürekli geriye doğru atıyor , 2015 Ocak gösteriyor.

Bu arada geçen hafta Çeşme'de kaza yaptım.Arkamda araç olmadığını var sayıp geri geri gittim park için ve başka bir araca vurdum.Çarptığım araç metal tamponlu Toros olunca benim tampon baya hırpalandı.İşin ilginç tarafı adamla tartışmaya başladık ben neden takip mesafesini koruyup duramadın dedim adamda ben durdum sen geri geri gelip çaptın dedi.

Büyük bir hırsla kartı çıkartıp OTG ile telefonda izlemeye başladık.Ve o kaza anı.. bilemiyorum ya surat ifademi görmeniz lazım.

Video edit işini becerebilirsem yükleyeceğim .Bu kameraya verdiğim parayı hak etmiş oldu.
  • Viofo A118C ile A118C-B40C karşılaştırması;

GPS bağlanma testi de mevcuttur.

https://www.youtube.com/watch?v=oOcUymrBuKQ

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals

• Arkadaşlar günaydın

Ürün geçen hafta 50 küsür $'dı, indirime girmiş. Kamera+GPS Modül+Registered Air mail (0,22$) 54,8$'a sipariş geçtim bilginiz olsun
  • https://www.youtube.com/watch?v=tQwqwjJ1dm8&feature=youtu.be

Dün bahsettiğim kazanın videosu.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.