Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.240
Cevap
162
Favori
102.323
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsat Ürün İncelemeleri >> Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1598 Mesaj
      10 Mayıs 2018 23:14:20
      quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: efe80

2yıldır sorunsuz kulllanıyorum aliekspresten gps modül alacağım. tavsiye eder misiniz kullanışlı mı.bir de kaç jak girişi. 2.5 mm mi, 3.5 mm mi

3.5 luk giriş, yani olabilir Gps'li kullanılır.

Alıntıları Göster
      Hocam bu kameradan 2 tane daha sipariş vereceğim ama indirim kodu geçerli değil diyor. Elinde aktif indirim kodu varmı veya indirimli alabileceğimiz başka bir site var mı ?

Galatasaray
    • Kurmay Yarbay
      12671 Mesaj
      11 Mayıs 2018 07:05:28 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Hocam bu kameradan 2 tane daha sipariş vereceğim ama indirim kodu geçerli değil diyor. Elinde aktif indirim kodu varmı veya indirimli alabileceğimiz başka bir site var mı ?

Alıntıları Göster
      Selam, bu linkten alabilirsiniz https://goo.gl/Tu3Nsa indirim kodu : bgaumotor gps dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 11 Mayıs 2018; 11:52:8 >
      |
      |

• Binbaşı
      1598 Mesaj
      11 Mayıs 2018 18:38:53
      Peki gümrükte vergi çıkar mı acaba ?

Galatasaray
    • Kurmay Yarbay
      12671 Mesaj
      11 Mayıs 2018 19:16:18 Konu Sahibi
      quote:

Peki gümrükte vergi çıkar mı acaba ?
      Büyük ihtimal çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1598 Mesaj
      11 Mayıs 2018 19:55:29
      quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Büyük ihtimal çıkmaz.

Alıntıları Göster
      Hocam son soru, bunun yerine bluesky b1w alsam nasıl olur ?

Galatasaray
    • Kurmay Yarbay
      12671 Mesaj
      11 Mayıs 2018 19:56:14 Konu Sahibi
      quote:

Hocam son soru, bunun yerine bluesky b1w alsam nasıl olur ?

Alıntıları Göster
      Bence bu model daha iyi

|
      |

• Yüzbaşı
      574 Mesaj
      15 Mayıs 2018 12:09:01
      Merhaba.
      Bu kamera müthiş bir hayalkırıklığı yaşattı bende.Arkada a118c önde a119 var.Dün saçma sapan bir yerde bom boş trafikte bir taksi aracıma arkadan çarptı.Neyse eve geldik , ilk işim kamera kayıtlarına bakmak oldu.Bu cihazın tarih ve saat ayarlanmamasından rahatsızdım hatta bu amaçla gps bile aldım gps üzerinden çeksin diye.Ancak halen tarih vs. karışık vaziyetteydi bende tek tek dosyalara baktım.Son kayıt nerdeyse 2 ay öncesine ait ,ara ara güncel kayıtlar yapmış ama bölük pörçük.Olan dosyaların bir kısmıda hasarlı okunmuyor.Kamera 2 senelik.

Ciddi bir durumda beni yolda bırakacağı anlaşıldı.A119 u arkaya alıp başka kamera bakıcaz artık.

HP Netserver LH3 : 2X550Mhz+1Gb+6X9.1SCSI/Raid+2X350W RPS (FreeBSD 6.2)
      HP Vectra il8 : Mikrotik / HP E-PC : NAS Server Cisco : 2X1900/2X2501/1005/Firewall
      Cel 800 : Radius Server - Asus S-Presso HTPC
    • Kurmay Yarbay
      12671 Mesaj
      15 Mayıs 2018 13:13:00 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bde

Merhaba.
      Bu kamera müthiş bir hayalkırıklığı yaşattı bende.Arkada a118c önde a119 var.Dün saçma sapan bir yerde bom boş trafikte bir taksi aracıma arkadan çarptı.Neyse eve geldik , ilk işim kamera kayıtlarına bakmak oldu.Bu cihazın tarih ve saat ayarlanmamasından rahatsızdım hatta bu amaçla gps bile aldım gps üzerinden çeksin diye.Ancak halen tarih vs. karışık vaziyetteydi bende tek tek dosyalara baktım.Son kayıt nerdeyse 2 ay öncesine ait ,ara ara güncel kayıtlar yapmış ama bölük pörçük.Olan dosyaların bir kısmıda hasarlı okunmuyor.Kamera 2 senelik.

Ciddi bir durumda beni yolda bırakacağı anlaşıldı.A119 u arkaya alıp başka kamera bakıcaz artık.
      Şuna baktınız mı, geçenlerde gene bir arkadaş bana dedi kaza yaptım ama kaydetmemiş kamera. Darbe anında ayrı bir klasöre saklıyor A118c kayıtları. Tekrar bir inceleyin isterseniz.

Bu çekimi bulamamıştı kamera içinde ben sd karttan buldum.

• Yüzbaşı
      574 Mesaj
      15 Mayıs 2018 17:46:36

Hocam bende ayrı bir klasör yoktu hepsi tek dosya içindeydi.

|
      |
      OlguErhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HP Netserver LH3 : 2X550Mhz+1Gb+6X9.1SCSI/Raid+2X350W RPS (FreeBSD 6.2)
      HP Vectra il8 : Mikrotik / HP E-PC : NAS Server Cisco : 2X1900/2X2501/1005/Firewall
      Cel 800 : Radius Server - Asus S-Presso HTPC
    • Kurmay Yarbay
      12671 Mesaj
      15 Mayıs 2018 17:47:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bde

Hocam bende ayrı bir klasör yoktu hepsi tek dosya içindeydi.
      Hay Allah, eğer Viofo A118c ise markalı ben hafıza kartından şüphelenirim. Zira elimde no name A118c lerden 4 tane arızalı var

• Binbaşı
      1188 Mesaj
      16 Mayıs 2018 09:12:40
      TRAFİK CANAVARLARI SERİSİ - 1
      |
      |

Profesyonel SolidWorks & AutoCad Eğitimi
      https://youtu.be/-sCp0uKr9zE
    • Binbaşı
      1132 Mesaj
      16 Mayıs 2018 20:07:10

Acaba benim sıkıntı da kameradan değilde kattan mi, videolar bozuk oluyor, bu gün bir kayıt için eve getirdim salt okunur klasörü yok, dosyaların isimleri rastgele, uzantı yok... Uzantılarına .mov yazarak istediğim dosyaya ulaştım ama önceki salt okunur yaptığımı sandığım videolar gitmiş tabi.

Videoyu buldum deneme yanılma ile. Görüntüler yeşil renkli kareler ile bozuluyor arada.

https://youtu.be/hZJtnzZ95OQ

|
      |
      OlguErhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2009 Ford Focus 1.6 tdci titanium sedan 109hp 240Nm tork - Blazer Mavi
      ilk göz ağrım - 1992 Honda İntegra 1,8 LS - Bordo
    • Binbaşı
      1188 Mesaj
      07 Haziran 2018 13:24:54
      benim kameradaki sorun ise, marş kapattıktan 1 önceki videoyu sağlıklı kaydetmiyor. 30 dakika kaydettim. loop süresi de 3dk. ilk 9 taneyi kaydediyor en sondaki videoyu açamıyor. düzgün çalışan bişey durduk yerde neden bozulur dicem ama o kadar güneş ışığı vs. kartta da kamerada da sorunlar yaratıyor muhtemelen.
      |
      |

• Binbaşı
      1188 Mesaj
      07 Haziran 2018 13:26:25

|
      |

• Binbaşı
      1188 Mesaj
      20 Haziran 2018 13:25:10
      selam arkadaşlar. kameramın bu parçasını kaybettim ve yenisi satın almak istiyorum ancak ebayda shipping içn 50 dolar isteniyor.
      diğer sitelerde ise stok gözükmüyor. yardım edebilecek biri var mı?

https://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-2pcs-x-3M-Sticker-Adhesive-Mount-Bracket-For-B40-A118-A118C-Dashcam-Camera/32721806476.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidWorks Eğitmeni -- 20 Haziran 2018; 13:25:32 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      24 Haziran 2018 11:23:19

Ana konuda paylaşım yapmıştım ancak a118 kullanıcısı olarak deneyimlerimi burada da paylaşmak istiyorum. Şu ana kadar bu kameradan 3 - 4 tane satın aldım.
      Önemli not: a118 de bulunan sensör kaza veya önemli sarsıntılarda videoyu farklı bir yere kaydediyor.

Merhaba @olguerhan,
      23 mayıs tarihinde bir trafik kazası geçirdim. Kavşağa 50 km civarı bir hızla girdiğimde aniden önüme bir araç çıktı fren yapmama rağmen duramadım ve kaza gerçekleşti. Bana yeşil ışık yanıyordu. Karşı taraftaki kişi kendi tarafındaki ışığı geçip yaya gecidi üstünde bekliyordu ve dönel kavşağın içindeki ışık yeşil yanınca aniden önüme atıldı.Kaza sonucu aracıma geçen hafta pert kararı çıktı.
      İkimizde yeşilde geçtiğimizi iddia ediyorduk. Polis geldiğinde ilk tavrı iki tarafa suçu paylaştırmaya yönelik idi.

Burada siz devreye giriyorsunuz.
      Ben geçen 2 yıldır yazılarını takip ediyorum çok kararsız kalarak en kötü kamera bile kamerasızlıktan iyidir diyerek geçen yıl a118c b40 aldım. Bu kamera 3 er dakikalık videlar kaydediyor ve 3 dk video ben kavşağa tam girecekken sonlanıyor ilk olarak "lan bu kamerada işe yarayacağı yerde çalışmadı" diye sinirlendim. Sonra diğer klasörleri karıştırınca sarsıntı anındaki video kayıtlarının başka yere kaydedildiğini görünce bayram ettim adeta. Karşı taraf kusurunu ifadesinde kayıtları izlediği halde inkar etti. Ancak polis kusuru tamamen karşı tarafa verdi.

Kameranın bana maliyati 130tl idi.
      Kaskoda hasarsızlık indirimim bozulmadı. Trafik cezasını sadece karşı taraf yedi (yaralanmalı bir kaza olduğu için polis geldi). Aracımın normalde %30 kadarı hasar almıştı. İlk onarım kararı çıktı ancak %100 rüculu bir kaza olduğu için kasko şirketi 1 aylık çabamın sonucunda perte ikna oldu.

Kısacası çoook teşekkürler.
      |
      |
      Bahsedilenler: OlguErhan

Macbook Pro
      Salcano Astro 212 HD
      Fiat Palio 1.2 SL 8V 2004
      Honda City Elite CVT 2007
      Opel Astra J
    • Binbaşı
      1188 Mesaj
      25 Haziran 2018 09:22:20

geçmiş olsun. evet kamera kullanmanın önemi zaten o an anlıyorsunuz, bu yüzden çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.
      |
      |
      snnkeskin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1188 Mesaj
      25 Haziran 2018 09:23:11
      |
      |

• Yarbay
      4097 Mesaj
      14 Temmuz 2018 12:43:33

@OlguErhan Merhaba,

Yukarıda bir üyenin de yazdığı gibi Kamera kafasına göre kayıt alıyor tarih saat sıfırlıyor 2017 iken 2015 e kayıt yapıyor. Fabrika ayarları vs yaptım taktım bu sefer döngüsel kayıt olmasına rağmen kart dolunca kayıt yapmamış.

Diğer aklıma takılan konu Youtube da kurulum videolarında siz g sensör ü kapalı tutarken başka biri açık tutmuş. Kapalı iken Kaza anında yine "RO" isimli klasör açıp kayıt yapar mı ?

Yeni güncellemesi varmış Tr dil desteği gelmiş şimdi güncelledim bakalım kullanalım bir değişiklik olacak mı.

Ayrıca müsait zamanınızda menü ayarlarını yazılı olarak ilk mesajınıza ekmeniz mümkünse rica edeceğim.
      |
      |
      Bahsedilenler: OlguErhan

///
      Niyet hayr, akıbet hayr.
    • Binbaşı
      1034 Mesaj
      23 Ağustos 2018 12:02:19
      İzmir Yeşildere Caddesi dönel kavşaktan Homereos Bulvarına dönerken arkadan önüme atlayan sığır yüzünden kaza yapcaktım. Sağa döneceğim için sağdaki aynaya bakıyordum. Son anda solumdan geldiğini gördüm ve kendimi az sağa attım. Böyle sığırlar yüzünden durduk yere kaza yapacaktık.

SEAT IBIZA 1.4 REFERENCE 2014
      Iphone 6S Plus 64GB Rose Gold
      İphone 7 PLUS 128 GB Black
      Ipad PRO 9.7
      Sony KDL-55W805C
      DELUXE POWER İNVERTER MSZ-SF35VE Klima
      Midea Mission MSMBBU12 Klima
      Bosch Condense 2500W Kombi
    Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
paykasa
nice türkiye
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.