Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
135
Favori
116.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 V U 5V A Çeviren dönüştürücüler işinizi görür nette araştırırsanız
  • Arkadaşlar benim kamera da ilk zamanlardaki düzgün çalışmasının ardından sapıtmaya başladı. Tarih ayarı yapmama rağmen tarih değiştirme, kafasına göre bazen kayıt yapmama gibi kötü huyları ortaya çıktı. Son sorunum ise kaydettiği videoları hızlı çekimde kaydediyor. Acaba ayarlarda yavaş ya da hızlı kayıt ayarı var mı diye baktım ama göremedim. Bu sorunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Arkadaşlar benim kamera da ilk zamanlardaki düzgün çalışmasının ardından sapıtmaya başladı. Tarih ayarı yapmama rağmen tarih değiştirme, kafasına göre bazen kayıt yapmama gibi kötü huyları ortaya çıktı. Son sorunum ise kaydettiği videoları hızlı çekimde kaydediyor. Acaba ayarlarda yavaş ya da hızlı kayıt ayarı var mı diye baktım ama göremedim. Bu sorunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Sorunun cozumu konusunda bir fikri olan yok mu arkadaslar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar benim kamera da ilk zamanlardaki düzgün çalışmasının ardından sapıtmaya başladı. Tarih ayarı yapmama rağmen tarih değiştirme, kafasına göre bazen kayıt yapmama gibi kötü huyları ortaya çıktı. Son sorunum ise kaydettiği videoları hızlı çekimde kaydediyor. Acaba ayarlarda yavaş ya da hızlı kayıt ayarı var mı diye baktım ama göremedim. Bu sorunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
    Kamera kapasitörlü olsada içinde ayrıca minicik bir pil var saat pili gibi. O bitince yapıyor bunları. Onu değiştirmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Kamera kapasitörlü olsada içinde ayrıca minicik bir pil var saat pili gibi. O bitince yapıyor bunları. Onu değiştirmeli.

Alıntıları Göster
    Saatçilerde bulabilir miyiz o pili?
  • quote:

Saatçilerde bulabilir miyiz o pili?

Alıntıları Göster
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Evet

Tesekkurler. Kamerayi sokup icine bakayim. Dediginiz pili bulabilirsem bir saatciden alip degistireyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba;
    A118c2 kameram var birde gps alıcısı fakat ekranda bir türlü gps in hızını göremedim mikrofon jakı gibi girişi olan "in" yazan yerden bağladım ama yine göstermiyor birde kayıtta dahi gps hızını basmıyor tarih saat bölümü kayıtta çıkıyor gps çıkmıyor ayarlarda ise sadece gps açık kapalı bölümü var.
    Yardımcı olabilirmisiniz?
  • Garipten bir kaza. Honda kırmızıda geçtiği için 1 kere baştan hatalı. Sonrası zaten sabırsız sürücülerin suçu. Kaza sonrası motorcudan şaşkın bakışlar😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 22 Eylül 2018; 17:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidWorks Eğitmeni

Ehliyet sınavları bence her 10 yılda 1 yeniden yapılmalı. Hem yazılı hem de direksiyon. Ama öyle 10 dk lık direksiyon olmayacak 1 saat en az olacak. Yoksa bu zihniyet değişmez. 1 kere ehliyeti al sonra kurallara uyma mantığında çoğu kişi.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam benim araç kamerasında da aynı sorun var saat hatalı çıkıyor ayarlıyorum bekleyince yine aynı içini açtım saat pili gibi bir pile rastlayamadım yardımcı olabilirmisiniz?
    Ayrıca gps sensörünü takıyorum ama hız göstermiyor ve ayarlarda gps damgası diye bir bölüm yok tarih saat damgası var gps damgası yok nedendir acaba? A118c2
  • quote:

Orijinalden alıntı: nami.sahin

Merhaba hocam benim araç kamerasında da aynı sorun var saat hatalı çıkıyor ayarlıyorum bekleyince yine aynı içini açtım saat pili gibi bir pile rastlayamadım yardımcı olabilirmisiniz?
    Ayrıca gps sensörünü takıyorum ama hız göstermiyor ve ayarlarda gps damgası diye bir bölüm yok tarih saat damgası var gps damgası yok nedendir acaba? A118c2
    Şurada olmalı, modelden modele farklılık gösterebilir. İş yerinde 2-3 tane sıkıntılı ürün olacaktı şu an çanakkaledeyim döndüğümde bakacağım açıp.

Sizde içeriden detaylı resim atarmısınız kameranızın.

https://youtu.be/Sz8GyR5q3xw

RTC Cell olarak geçiyor.

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkür ederim pil yerini gördüm, diğer sorum gps bilgisini görüntüye basmıyor A118C2 tarih damgası var ama gps damgası diye bir bölüm yok ayarlarda.
  • Xiaomi 70Minute kullanıyorum.. Videoları hafıza kartını tam doldurmadan siliyor.. Aceep bir Firmware vs işi oluyor mu bunlarda kartı sömürtelim İstanbul içi önemli değil de insan uzun yolda bazı şeyleri kaydetmek istiyor, araç sürerken de indiremediğimden silinip gidiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Ehliyet sınavları bence her 10 yılda 1 yeniden yapılmalı. Hem yazılı hem de direksiyon. Ama öyle 10 dk lık direksiyon olmayacak 1 saat en az olacak. Yoksa bu zihniyet değişmez. 1 kere ehliyeti al sonra kurallara uyma mantığında çoğu kişi.

Alıntıları Göster
    isviçrede ehliyet almak için 40 saat araç kullanıyorsun. burda sınav bile 40 dk sürmüyor.
    yazıklar olsun bu ülkeye, yemin ederim elle tutulur hiç bir şeyimiz yok trafik konusunda.
  • Merhaba arkadaşlar, bende A 119S V2 var.Bir yıldır kullanmaktayım ve çok memnunum. Ancaak son zamanlarda cihaza hiç elektrik gelmiyor yani tepki vermiyor. Farklı kablo ve enerji kaynağı denedim sonuç yine olumsuz.Bazende normal çalışıyor bir kaç gün.Malumunuz cihaz pahalı yenisini almam mümkün değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Arkadaşlar kamerayı yıllardır kullanıyorum. Fakat geçenlerde Card Full hatası vermiş ekranda. Bunu nasıl düzeltebilirim.

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    Formatlayın yada kartı değiştirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.