Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
135
Favori
116.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum ben de b40c modelini aldım. orjinal güç kablosu ile çakmağa bağlı. Şöyle bir sıkıntım var. Aracı yarım kontak yaptığımda kayda başlıyor fakat, marş yaptığım sırada elektrik anlık gidip geldiği için kamera kapanıyor. elle müdehale edene kadar da açılmıyor. Bunu nasıl engelleriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Dostum ben de b40c modelini aldım. orjinal güç kablosu ile çakmağa bağlı. Şöyle bir sıkıntım var. Aracı yarım kontak yaptığımda kayda başlıyor fakat, marş yaptığım sırada elektrik anlık gidip geldiği için kamera kapanıyor. elle müdehale edene kadar da açılmıyor. Bunu nasıl engelleriz ?

Voltaj dalgalanması olmayan bir sigortadan enerji almalısınız, video yardımcı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Dostum ben de b40c modelini aldım. orjinal güç kablosu ile çakmağa bağlı. Şöyle bir sıkıntım var. Aracı yarım kontak yaptığımda kayda başlıyor fakat, marş yaptığım sırada elektrik anlık gidip geldiği için kamera kapanıyor. elle müdehale edene kadar da açılmıyor. Bunu nasıl engelleriz ?

Voltaj dalgalanması olmayan bir sigortadan enerji almalısınız, video yardımcı olacaktır.

Güzel soru aynı durum bende de oluyor ama bende çoğunlukla tekrar açabiliyor, bazen de işte kapatıyor çalıştırınca.
    Yani yarım kontaktan marşa geçince kapanıp tekrar açılabiliyor çoğunlukla.

Bu fark neden oluşuyor peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

quote:

Güzel soru aynı durum bende de oluyor ama bende çoğunlukla tekrar açabiliyor, bazen de işte kapatıyor çalıştırınca.
    Yani yarım kontaktan marşa geçince kapanıp tekrar açılabiliyor çoğunlukla.

Bu fark neden oluşuyor peki?

Kapasitörlerde kalan enerji durumu dolayısı ile. Araç uzun süre beklemişse olabiliyor. Birde bunu önlemek için kamera aslında geç açılmaya programlı ama arada hata olabiliyor.

En güzeli voltaj dalgalanması olmayan bir sigorta. Bunu elektrikçi elinde ufak bir lamba ile test ederek bulmuştu benim aracımda. Lambayı sigortalara tutarak devamlı bana marş bastırdı aracı çalıştır durdur şeklinde. Yaklaşık 7-8 kere aracı çalıştır durdur yaptıktan sonra aracı çalıştırırken en az titreten lamba ışığının sigortasına bağladık. Aynı sigorta kablosuna 3 kamera + bluetoth cihazını bağladım.

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 4 Ocak 2018; 6:30:36 >

• takip
  • konu içi arama yapma yerini bulamadım a118c bir sene oldu welcome ekranında donup kalıyor reset yeniden başlatma kartı söküp başlatma herşeyi denedin nasıl çözebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-sti

konu içi arama yapma yerini bulamadım a118c bir sene oldu welcome ekranında donup kalıyor reset yeniden başlatma kartı söküp başlatma herşeyi denedin nasıl çözebiliriz

Belki firmware kurup sürüm yükseltirsek düzelebilir.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağladığımda bilgisayar hiç tepki vermiyor
  • açılmadığı için kart ile de güncelleme yapamıyorum dedikleriniz anlatıkdığı bir link var orayı takip ederek yapabileceğimi düşünüyorum
  • zapals beee duygulandırdı zamanında redditte anakonusu olurdu, sürekli beleş ürün verirlerdi :/
  • mesajım bulunsun
    yakın zamanda almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • başkan a118c nin bana attığın güncel yazılım linki ölmüş. yenisini nerden buluruz acaba ? aynı kamerayı kullanan bir arkadaş var yazılımı indiremedik

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

başkan a118c nin bana attığın güncel yazılım linki ölmüş. yenisini nerden buluruz acaba ? aynı kamerayı kullanan bir arkadaş var yazılımı indiremedik

http://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000065837-viofo-a118c-firmware

• 2yıldır sorunsuz kulllanıyorum aliekspresten gps modül alacağım. tavsiye eder misiniz kullanışlı mı.bir de kaç jak girişi. 2.5 mm mi, 3.5 mm mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

2yıldır sorunsuz kulllanıyorum aliekspresten gps modül alacağım. tavsiye eder misiniz kullanışlı mı.bir de kaç jak girişi. 2.5 mm mi, 3.5 mm mi

3.5 luk giriş, yani olabilir Gps'li kullanılır.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    teşekkurler 2 tane verdim sipariş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efe80

2yıldır sorunsuz kulllanıyorum aliekspresten gps modül alacağım. tavsiye eder misiniz kullanışlı mı.bir de kaç jak girişi. 2.5 mm mi, 3.5 mm mi

3.5 luk giriş, yani olabilir Gps'li kullanılır.

Alıntıları Göster
    Hocam bu kameradan 2 tane daha sipariş vereceğim ama indirim kodu geçerli değil diyor. Elinde aktif indirim kodu varmı veya indirimli alabileceğimiz başka bir site var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Hocam bu kameradan 2 tane daha sipariş vereceğim ama indirim kodu geçerli değil diyor. Elinde aktif indirim kodu varmı veya indirimli alabileceğimiz başka bir site var mı ?

Alıntıları Göster
    Selam, bu linkten alabilirsiniz https://goo.gl/Tu3Nsa indirim kodu : bgaumotor gps dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 11 Mayıs 2018; 11:52:8 >

• Peki gümrükte vergi çıkar mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.