Şimdi Ara

Dünyanın en hızlı otomobili: Koenigsegg Agera RS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece 100 kişilik bir ekipten oluşan İsveçli süper spor otomobil üreticisi Koenigsegg, Volkswagen çatısı altında yer alan insan gücü ve finansal kaynağı tartışılamayacak kadar büyük olan Bugatti'nin hem Veyron hem de Chiron modellerinin korkulu rüyası oldu ve fabrika üretimi en hızlı otomobil olmayı başardı. Tüm detaylar, otomobil meraklıları için hazırladığımız videomuzda. 

• mclaren f1
    der geçerim
    ilk 400 metrede kendisinden yaklaşık 20 yıl sonra yapılmış dünyanın en hızlı steroid manyağı arabasını tokatlıyor daha ne olsun

• Lambo forever

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi sırf bu haberi verdiğin için sonuna kadar izledim . Başkası olsa hmm iyi deyip geçecektim.

• Üstelik bunu yapan Agera RS. One:1 ya da Regera bile değil ki Regera için 20sn'lik 0-400 sürelerinden söz ediyorlar :O

• Sadece 100 çalışanla bu tür bir araba üretebiliyorlar ama biz hala yerimizde sayıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Erdi sırf bu haberi verdiğin için sonuna kadar izledim . Başkası olsa hmm iyi deyip geçecektim.

Merhaba,

Çok teşekkür ederim.

Böylesi yorumlar hem mutlu ediyor hem de üzerimdeki sorumluluğu arttırıyor.

İzleyenler görecektir, bu konu üzerine genelde pek bilinmeyen veya anlatılmayan özelliklerden de bahsetmeye çalıştım örneğin Bugatti Chiron'daki Air Brake" özelliğinin devreye girme süresi ve frenleme süresi / mesafesi üzerindeki etkileri gibi.

Umarım keyif almışsındır ve ilginç detaylar yakalamışsındır.

Sevgiler,
  • ya ben bu adamları anlamıyorum sidik yarışı yapıp duruyorlar sanki yol var gibi XD

• https://www.youtube.com/watch?v=3UOZvwWn_Mo

şu müzikle kısık seste izledim denk geldi güzel oldu.

• Koenigsegg akar Bugatti bakar

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Erdi sırf bu haberi verdiğin için sonuna kadar izledim . Başkası olsa hmm iyi deyip geçecektim.

Merhaba,

Çok teşekkür ederim.

Böylesi yorumlar hem mutlu ediyor hem de üzerimdeki sorumluluğu arttırıyor.

İzleyenler görecektir, bu konu üzerine genelde pek bilinmeyen veya anlatılmayan özelliklerden de bahsetmeye çalıştım örneğin Bugatti Chiron'daki Air Brake" özelliğinin devreye girme süresi ve frenleme süresi / mesafesi üzerindeki etkileri gibi.

Umarım keyif almışsındır ve ilginç detaylar yakalamışsındır.

Sevgiler,

Reis büyüksün.

• Keşke bizim ülkemizden çıksa böyle şeyler

• mclaren f1
    der geçerim
    ilk 400 metrede kendisinden yaklaşık 20 yıl sonra yapılmış dünyanın en hızlı steroid manyağı arabasını tokatlıyor daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 13 Kasım 2017; 10:10:34 >

• Königseg diye okunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savasserter -- 12 Kasım 2017; 21:42:5 >
  • Christian von Koenigsegg oldukça ilham verici biri ve aslında yaşayan bir efsane . Forumda ilgi gösterilmesi güzel.

Kuenegseg telafuzu çok tuhaf geldi ve rahatsız etti beni. Daha çok Königseg diye telefuz ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 13 Kasım 2017; 8:48:12 >
  • Bugatti gömer onu merak etmeyin

• Çok güzel bir video olmuş yine tebrikler
  • Haber için çok teşekkürler Erdi! Yeni vergileri anlattığın bir bölüm çeksen bile yine heyecan ile izleriz seni merak etme :D

Bir kaç aydır Koenigsegg ile ilgili YouTube videoları izlerken videonun çekildiği gün "Recommended" bölümünde denk gelmişti. 180milden sonra resmen başım dönmüştü izlerken stres olmuştum :D

• Koenigsegg in en çok CCXR modelini beğeniyordum. Gözüme en hoş görünen modeli o.
    O öndeki farlar çok hoş geliyor bana..

• Bu Koenigsegg Erdi abinin dediği gibi mi okunuyor yoksa königzek diye mi ? Biri aydınlatırsa sevinirim (arabanın 457km/h yapmasına değil de ismine takıldım :D)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikomer

Bu Koenigsegg Erdi abinin dediği gibi mi okunuyor yoksa königzek diye mi ? Biri aydınlatırsa sevinirim (arabanın 457km/h yapmasına değil de ismine takıldım :D)

Königseg
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.