Şimdi Ara

** DÜNYAnın En Çılgın ZEKA oyunu (Brain buddies FUN CLUB) güncellendi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
16.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dh_experience

quote:

Orijinalden alıntı: madc0de

** DÜNYAnın En Çılgın ZEKA oyunu (Brain buddies FUN CLUB) güncellendi

Şimdi biz akıllıyız ya, bunları oynayıp hem egomuzu tatmin ediyoruz, hemde millete para kazandırıyoruz. O kadar akıllıyız ki, ticaret yapılabiliyor aklımızla.

demekki neymiş, elin oğlu daha akıllıymış.... mı acaba? Yoksa?

Aklıma geldi söyleyeyim. Bir alman düşünür türkler hakkında şunu demiş: Türkler gerçekten çok zeki bir millet fakat emin olun bir o kadarda tembeller....

Yanlış mı demiş? siz karar verin.

Elinoğlu, zeki olduğundan daha çalışkan.

Bana göre bir insan zekası kadar çalışkan değilse o fazla zeka çöp hükmündedir. Fazlalıktır.

Çok çalışan zekalar yüzünden dünya bu halde ama, bunu da not edeyim. Zekayı kötüye kullandıktan sonra, dünyanın en zeki insanıda olsan çöptür. Bu halde olacağımıza gerizekalı olsaydık daha iyiydi. Ayrıca suyu hissetmek varken neden yapısını inceleyeyim diyen ünlü biri vardı unuttum ismini. Bahsettiğim iki şeyi dengelemek en iyisi bence.

EDIT : Bahsettiğim şey egoymuş, sonradan fark ettim . Zekaya b*k atmanın bir anlamı yok .

Burdan ne çıkıyor :

Saf Zeka = Hediye
    Zeka + Ego = Çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstros -- 27 Ağustos 2009; 21:55:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xshaon

quote:

Orijinalden alıntı: NisoseR

hll

"Dünyadaki oyuncuların %100 ünden daha zekisin" diye bir ibare var orda. Bu ne demek?, şu demek: "sen insan değilsin."

Lütfen eski hileli skorları göndermeyelim plz. Böyle kafa bulurlar adamla işte.
  • Skoru güncelledim.

• güncel durum
  • upppp.
  • Böle salak oyunlarla zeka ölçülmesinden nefret ediorum çünkü bu oyunlarda zeka değil hız ve mouse kullanma yeteneği ölçülüyor bu kadar laf ettim de sırf arkadaşları geçmek için oynadım ve zekamın ölçülmesine inanmadım
  • Bugün 2900 ü geçemedim..

Nefret ediyorum kendimden
  • güncel durum
  • 3493 yaptım. Benide ekle. ss koyamıyorum. Çünkü laptopta printscreen yapamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mclarenmercedes -- 28 Ağustos 2009; 1:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mclarenmercedes

3493 yaptım. Benide ekle. ss koyamıyorum. Çünkü laptopta printscreen yapamıyorum

niyeki laptopun print screen düğmesini fareler mi yedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience

quote:

Orijinalden alıntı: mclarenmercedes

3493 yaptım. Benide ekle. ss koyamıyorum. Çünkü laptopta printscreen yapamıyorum

niyeki laptopun print screen düğmesini fareler mi yedi?

yaa varda ınsert düğmesiyle tümleşik. Bilmiyorum. Şifte basıp yaptım olmadı ???
  • ilk oyunda 1850 civarı 3. oyunda 2454
  • yarım saat önce yaptığım skor bu 3925:))) ne oyunmuş 5 dakika oturup bırakcam diyorum bırakamıyorum bağımlılık yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_dyy -- 28 Ağustos 2009; 14:36:24 >
  •  ** DÜNYAnın En Çılgın ZEKA oyunu (Brain buddies FUN CLUB) güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 28 Ağustos 2009; 20:38:57 >
  • Arkadaşı geçicem diye 1 saattir oynuyorum. Bağımlılık yaptı. Skorum 3011. Şimdi de geçmeye çalışayım biraz :P
  • mantıkta nasıl 800-900 yapıosunuz ben en fazla 500-600 yapabiliorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 3 Eylül 2009; 18:28:16 >
  •  ** DÜNYAnın En Çılgın ZEKA oyunu (Brain buddies FUN CLUB) güncellendi

dünya rekoru bende hileli hilesiz gecebilcenizi sanmıorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iCb4uC -- 3 Eylül 2009; 21:46:27 >
  • şuanda oyunda işe yarar nasıl bir hile yapılıyor bilen varsa bir anlatsında bizimde bir bilgimiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLADE64

şuanda oyunda işe yarar nasıl bir hile yapılıyor bilen varsa bir anlatsında bizimde bir bilgimiz olsun

facebook ta, oyun listesindeki arkadaşlarını bir türlü geçemeyen bir arkadaşımızın son çığlığı.
  • :) haklısın kardeş valla nediyelim doğru söze
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.