Şimdi Ara

Dünyadan Otobüs Resimleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
3
Favori
532.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mercedes in hiç gormediğim modellerini gordum.

Bunlar neden ülkemize gelmiyorlar.

• neden bu manlardan türkiyeye geliyor analayamıyorum.en nefret ettiğim marka safir ve man
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilyushin

@ uckalkan,bazi modeller otobüs kaportasi üreten firmalarin modeli.
    Mercedes chase üzerine monte eden Firmalardan en cok taninmis olanlari
    Ernst Auwärter ( almanya ) ve Noge ( ispanya) dir
    saygilar

Bilgi için teşekkürler @ilyushin.

Bu manların üstteki modelleri ilginç.Havaalanı aracı gibi.Yada belediye otobüsü.

Van hool güzel ama kaba geldi bana biraz.

• @ilyushin bise sormak istiyorum belki bi bilgin vardir.
    Turkiye de yollarda normalde her yerde gordugumuz mb 403 lerden biraz daha sanki alcak bi 403 goruyorum.Bunlarin farki nedir?
    Yani her yerde gordugumuz 403 ten daha alcak

Bi bilgin var mi acaba ?
  • Verdiğin bilgi için teşekkürler @ilyushin.

Otobüse doyurdun bizi gerçekten forumda.

• super bı sey ya bunlar
  • buda benim iveco m50 halk otobüsü

Dünyadan Otobüs Resimleri
  • elinize saglık.paylasımların hepsı cok guzel
  • quote:

Irizar pb 420 bg Scania-Motor

Irizar bir ispanyol firmasidir ve Scaniadan Motor ve altyapi konusunda
    hic sasmaz

Vay be şu otobüse bak bunla yolculuk yapmayı kendi arabamla yolculuk yapmaya tercih ederim doğrusu...
  • Arkadaşlar sanırım bir süredir bu konu takip edilmiyor. Ben yeni keşfettim ve hayranı oldum açıkçası... Tüm arkadaşlarm bana garip gözlerle baksalarda ben bir otobüs hastasıyım çocukluğumdan beri :) Hatta tutturmuştum ben otobüs şöförü olucam diye...
    Olmadık tabi, orası ayrı...

Bu konu altında paylaşımda bulunan herkese çok tşekkür ederim, gerçekten harika olmuş.
    Geçen günlerde bende benim içim çok önemli bir hadiseyi gerçekleştirdim ve bir Setra 417 HDH ile yarım saatlik bir tur attım... Hemen arabamı satıp bunlardan bir tane almaya niyetlendim ama o arabadan 3 5 tane daha satman gerekebilir dediler, haliyle vazgeçtik...
    Neyse arkadaşlar benim sizden bir isteğim olacak..

Setra 417 HDH 'lerin kokpit fotoğraflarına ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz çok müteşekkir olurum...

Saygılar...

• otobüsler süper özellikle volvo ve man ın otobüsleri tek kelimeyle süper ben otobüslerin dışından çok kokpitine hastayım akşamleyin ışıklandırma falam süper oluyor
  • ewet beyler resimler güzel ama ne derseniz deyin ben mercedes-benz O403 den vazgeçemem bana göre otobüs bir tutku işi
  • quote:

Travego safety coach

Şu Travego'ya çok binmek istiyorum yaw.
  • Güzel resimler.
  • biraz da film

Vann hool dan soförlere güvenli sürüs antremani

http://www.myvideo.de/watch/502009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyushin -- 2 Haziran 2007; 0:35:06 >
  • harika. Valla süper resimlermiş hepsini kaydettim
  • arkadaşlar şu 1. sayfadaki noge marka otobüsün farlarına dikkatinizi çekerim

• off şu yavruya bak.en süper otobüs budurr

• valla avrupadaki otobusler beni kesmedi. benim için hala en güzeli setra! ama volvo ve scania'yı çok merak ediyorum açıkçası. ben merisnde oturuyorum ve merisne çok fazla arap turist geliyor otobuslerde genelde volvo ve scania bir de renault görmüştüm. ama çok değişik otobusler türkiyede görmedim öylelerini.

resimler güzel ama iç dizayn da çok önemli bu otobusler ne kadar konforlu acaba?? benim için konfor setradır, 403 gibi falansa bu ispanyol portekiz otobusleri, belediye otobusene binerim daha iyi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.