Şimdi Ara

Dünyada bir ilk : nForce 780i SLI ve Gigabyte GA-780SLI-DS5 anakart video incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
15.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ve bu ilki bize yaşatmak adına harcadığınız emeklere teşekkürler...!!!!
    hız kesmeden yola devam
  • ooo mesutçum aşmışsınız kendinizi yine

tebrikler dostum güzel inceleme olmuş
  • peki hangi taraf daha iyi intelin x48 yonga seti mi yoksa nvidianın 780i yonga seti mi?
  • bu kartın TR ye geliş ve satıcı bilgisi mevcut mu? SLI anakart arıyorum acilen
  • Çalışma çok güzel olmuş tebrikler.

Anakart güzel ama chipset gerçekten kötü 110 derece ne demek ya bide ben bu anakarta oc'mi yapacam gidin allah aşkına chipset yandı kül oldu sonra bu neya.

İnşallah biostan yanlış okunuyordur değerle eğer öyle değilse berbat bir chipset 780sli
  • Bu anakart üzerindeki yonga setinin resmi lansmanı henüz yapılmadı. Biz incelemeyi oldukça erken yayınladık :) bu tip bir anakartı en erken 1-1.5 ay içerisinde satın alabilirsiniz...

@Dahaka

Anakartın mühendislik örneği olduğunu unutmamak gerek. Piyasaya sürülecek versiyonda bu sorunlar giderilecektir. En azından sıcaklık değerlerini 680i SLI'a denk hale getirirler diye düşünüyorum...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Helal olsun DH iyi iş başarmışsınız tebrik ederim...
  • helal valla ilklere devam damara devam
  • Artık benim için thg 2. sıraya indi..
    Bir Türk olarak onur duydum..
    İlklerin devamını beklerim.
    Alamasam da videosunu görmek hoş oluyor.
  • Boşuna türkiyede en çok girilen 19. site/forum değil burası.
    Gün geçtikçe de yükseliyor zaten.
    Teşekkürler Speed.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Bu anakart üzerindeki yonga setinin resmi lansmanı henüz yapılmadı. Biz incelemeyi oldukça erken yayınladık :) bu tip bir anakartı en erken 1-1.5 ay içerisinde satın alabilirsiniz...

@Dahaka

Anakartın mühendislik örneği olduğunu unutmamak gerek. Piyasaya sürülecek versiyonda bu sorunlar giderilecektir. En azından sıcaklık değerlerini 680i SLI'a denk hale getirirler diye düşünüyorum...

Umarım dediğiniz gibidir mesut bey ama bu chipsetin 48 watt tükettiği heryerde yazıyor neredeyse işlemci kadar tüketiyor x38 bile max 26 watt çekiyor ve adamlar chipsetin üzerine ısı dağıtıcı koymuşlar nvidia neden koymamış koysaydı belki çok daha serin çalışabilirdi.

• Süper
  • Tebrik ederim ve teşekkür ederim...
  • elinize sağlık güzel oldu bu.
  • helal olsun ne diyim güzel başarı
  • Bu uzak geleceğe dönük bi yatırım bence kim 3 tane ekran kartı alcak ya 1 tane 8800 gtx alırım tmm
  • bügüna anakart alırken vatanda 780 çipstli dq6 anakart vardı almak istiyenlere duyrulur
  • Tebrik ederim Mesut Bey fakat incelemeyi ingilizce olarakta yapmıs olsaydınız global anlamdada fayda saglamanın ötesinde DH nin ilk olma özelliğinide enternasyonal anlamda ön plana cıkartmıs olurdunuz. Bence incelemeyi birde ingilizce dublajlı olarak yayınlamanız çok iyi olacaktır.
  • Yanlış görmediysem oyunda 110 derece diyordu kuzey köprüsü için. Demek ki su soğutma bile paklamaz. Alınabilir hale geldiğinde bu sorun giderilir büyük ihtimal.

İnceleme güzel. İLKLERE DEVAM!
  • 3 Tane ultra ile SLI yapınca ellerine ne geçecek ki? Max 2 gt ile mis gibi oyun oynanır. 3 ulta ile şifre falan çözerler artık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.